Je to krásne a bolestivé a namáhavé a šokujúce a všetko zároveň.
Je to láska.
Blog
16 komentov k blogu
1
dumbledore
7. 11.novembra 2016 00:09
10
raz prides nato ze z lasky sa zit neda. Dokonca ani ja z lasky nezijem, ale z penazi.
11
zaspievaj si od Elenu- Laska Boze laska kde ta ludia beru, vyhlasujem velku amnestiu na neveru
13
@dildoswaggins môžem sa opýtať čo si ty za indivíduum??? tvoje komenty mažem a teba si blokujem, ty inteligent. Buď tak láskavý a zasieraj komenty niekomu inému.
14
@mclovin89 ale samozrejme, že nedá, ale ako povedal Johnny, bez lásky to nie je ono, kámo, na to zase raz prídeš ty
18
@antifunebracka ďakujem ti krásne
@Topanocka aj ja sa snažím myslieť pozitívne
@Victoria1 ďakujem ti
@Topanocka aj ja sa snažím myslieť pozitívne
@Victoria1 ďakujem ti

Napíš svoj komentár
- 1 Joi: Záblesky
- 2 Kemuro: Éluard
- 3 Alojzvajciar: Dobré pilulky Alojza Vajciara proti starnutiu TM
- 4 Mahmut: Stručne, jasne a drsne o tom, ako si stojíme voči prírodným bytostiam
- 5 Kemuro: Vauxhall
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Soyastream: Čerstvá
- 3 Kemuro: Gradient
- 4 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 5 Kemuro: Padilla
- 6 Joi: Záblesky
- 7 Kemuro: Éluard
- 8 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 9 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- 10 Alojzvajciar: Dobré pilulky Alojza Vajciara proti starnutiu TM
- BIRDZ
- Naughty_bex
- Blog
- Láska
