

@tequila kamo , dnes som odcvicil aj za teba !!


@tequila kamo , dnes som odcvicil aj za teba !!
19 komentov
1
lukaso121
1. 6.júna 2026 15:49
Babka maka na stavbe?
6
Chodieval sem kedysi jeden chlapik, ktoreho volali Veľká Ruka. Boli sme dost dobri kamosi. Ale to asi nie si ty.
7
@alojzvajciar @6 nie som ... ale s nim som bol tiez kamos ! Super chlapik, mal tu nick aj chudymelancholik alebo oxymetazolon .. skoda ze sem nechodi uz , rad by som vedel co s nim je
9
Hej hej, to bol presne on! Snad sa ma dobre, nech uz je so svojimi velkymi rukami kdekolvek! Hej tiez by som bol zvedavy co je s nim.
12
13
počkať, to fakt je jeho ruka? ja som myslela že si robí piču. prosím vás, ako to je????
15
@10 nie, nikdy. Fakt. Zrejme vedel, ze som dosiahol maximum svojho dusevneho i telesneho rozmachu a ziadna chemia by tomu uz nepomohla

Napíš svoj komentár
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Tak napríklad aj medzi týmito sa... - 3
Obrázok od Kobra -
4 So spawnikom na bring me the... - 5
Obrázok od Mariquittka -
6 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Who diz boiii -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... - 6
Obrázok od Thunderstorm -
7 @Tequila kamo , dnes som... -
8 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
1 Som sa nalíčila
Obrázok od Lostinthedark