

A ktorý kôň z Dostihy a sázky si ty? Link v komente.
16 komentov
1
nicmanenapada
27. 3.marca 2020 11:32
» www.quiz-maker.com/QLHR2FS...
2
Jsi Neklan
Jsi trochu introvertní, ale máš bohatý vnitřní život. Přátelé tě obdivují za tvůj klid, znalosti a přehled. I když vždycky nejsi jejich první volba, vědí, že se o tebe mohou opřít. Nebojíš se stát si za svou pravdu, ale nezapomeň, že občas je ok se trochu víc otevřit. Víš toho hodně o hodně věcech. Jen tak dál.
Jsi trochu introvertní, ale máš bohatý vnitřní život. Přátelé tě obdivují za tvůj klid, znalosti a přehled. I když vždycky nejsi jejich první volba, vědí, že se o tebe mohou opřít. Nebojíš se stát si za svou pravdu, ale nezapomeň, že občas je ok se trochu víc otevřit. Víš toho hodně o hodně věcech. Jen tak dál.
5
Jsi Tara
S tebou je to hop nebo drop, nikdo nikdy neví, co zrovna dostane. Sázíš vysoko, všechno nebo nic, jsi fatální jako sám život. Jsi živel, co rozproudí každý mejdan. Říkáš lidem, jak to je (i když občas ne úplně taktně), ale myslíš to vždycky dobře. Nevydržíš na jednom místě a v hlavě máš tisíc nápadů. Je dobré vědět, že občas je ale v pořádku trochu zpomalit. Jen tak dál.
S tebou je to hop nebo drop, nikdo nikdy neví, co zrovna dostane. Sázíš vysoko, všechno nebo nic, jsi fatální jako sám život. Jsi živel, co rozproudí každý mejdan. Říkáš lidem, jak to je (i když občas ne úplně taktně), ale myslíš to vždycky dobře. Nevydržíš na jednom místě a v hlavě máš tisíc nápadů. Je dobré vědět, že občas je ale v pořádku trochu zpomalit. Jen tak dál.
6
Jsi Napoli
Máš, cos chtěl(a). Ale to pro tebe není novinka, protože vždycky dostaneš, co chceš. A nikdo ti to vůbec nezávídíme. Jde z tebe síla, odhodlání a jsi přirozený vůdce. Když je potřeba, utáhneš celý tým. Někteří můžou tvé sebevědomí vnímat jako aroganci, stejně se k tobě ale nakonec vrátí (bez 4000). Jen tak dál.
Máš, cos chtěl(a). Ale to pro tebe není novinka, protože vždycky dostaneš, co chceš. A nikdo ti to vůbec nezávídíme. Jde z tebe síla, odhodlání a jsi přirozený vůdce. Když je potřeba, utáhneš celý tým. Někteří můžou tvé sebevědomí vnímat jako aroganci, stejně se k tobě ale nakonec vrátí (bez 4000). Jen tak dál.

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Shalom !!!
Obrázok od Kobra