

Obrázok
16 komentov
1
bilancia
21. 4.apríla 2015 14:32
jooj to uplne laka cloveka sa povalovat
4
6
@4 to nam je uplne jasne ! ja by som sa tam bachla kludne aj sama s mojim cicvorom mačacim a stravila tam cely deň, ale to by som potrebovala pizzu ešte ku prežitu.
8
@melancholik ake fakt asi len lahnut lebo podľa mna tie obliecky sú hrozne asexualne a este aj cela ta posteľ na mna pôsobí ako nejaká u babky...keby som muž tak sa mi tam ani nepostavi
9
@goldfish tak ja to vnímam trochu inak až by sa mi tam povalovala taká slečna nejaká aké mám medzi fotkami tak to by sme mohli spať aj pod dekou v škodovke a situácia by bola viac ako schopná + na mňa tá kombinácia postele pôsobí príjemne a relaxačne
@ohavnost no veď to že to bez toho nejde ani !
@bilancia to aj ja, pizzu a ešte dobré víno! ale aj tak by spoločnosť bola lepšia
@ohavnost no veď to že to bez toho nejde ani !
@bilancia to aj ja, pizzu a ešte dobré víno! ale aj tak by spoločnosť bola lepšia
11
@goldfish podla mna su tie obliecky aj postel mile a posobia velmi prijemne. chcela by som take mat
@melancholik ja pivecko
@melancholik ja pivecko
12
na mna to posobi ako na goldfish ale ja by som tam nechcel ani lezat
15
@melancholik @bilancia ako áno, oni sú také že príjemne na človeka pôsobia, ako u banky na prázdninách kde mozes spat doobeda a potom ta čaká dolu vianočka na raňajky...
Sto ľudí sto chuti ako sa hovorí, ja mám radšej studené tóny a jednoduchosť, takéto spanie si v mojom byte neviem predstaviť
Sto ľudí sto chuti ako sa hovorí, ja mám radšej studené tóny a jednoduchosť, takéto spanie si v mojom byte neviem predstaviť
16
U banky Babky...pisem cez telefon, vivat rediktivny text klavesnice

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Znova som otvoril FB a dozvedel...
4 Ben Smythe.