

Obrázok
19 komentov
1
bullet1302
23. 4.apríla 2015 14:44
Nerob
4
@amikadze stačí sa mi pozrieť na profil, mám tam odkaz aj na tumblr ... ( inak nechápem tvoju reakciu, nedáva zmysel )
@hotaru
@hotaru
5
po @hotaru komente som si bola pozrieť tvoj album a vidím že 8 za sebou si ich naposledy pridal 12. apríla, tak sa to snáď s tou frekvenciou zlepšuje a moje vlastné postrehy sú tu fakt zbytočné peace
7
@3 @4 @amikadze tak zrovna TIETO fotky nvm ci by bolo fajn a ok ich moc rozširovat širinou, nvm či by sa to zrrovna páčilo tej ruskej fotografke (hm jak sa volá, jej meno som ted zabudla :o ä)
síce, tak alebo jej možno nevadí volné šírenie jej fotiek..
síce, tak alebo jej možno nevadí volné šírenie jej fotiek..
9
@hotaru hej, viem, však ja tiež zbieram pics a fotky najradšej po sériách, celé photoshoots
@trdelniiiq - teda nvm kdo si co si, ani preco si si ma bloakla, však tebe som tuším ešte nič nekomentovala, (a ak hej, tak nič v zlom, negatívne..)
..tak ale nvm, či zrovna ty si tá správna osoba, až taký "superman-génius", co ked môžeš súdit a kádrovat ostatních.. :ble: gojsh
@trdelniiiq - teda nvm kdo si co si, ani preco si si ma bloakla, však tebe som tuším ešte nič nekomentovala, (a ak hej, tak nič v zlom, negatívne..)
..tak ale nvm, či zrovna ty si tá správna osoba, až taký "superman-génius", co ked môžeš súdit a kádrovat ostatních.. :ble: gojsh
18
wtf? @Lyterka od teba som hádam jedinú negatívnu, alebo vyslovene stupídnu repliku nečítal To za čo si si zalúžila toto všetko? Ešte aj prirovnávanie k orochimarovi No to hádam nie
19
@karlotiskot :o njôp, to si aj ja hovorím (a už dlhší čas..) :happy:
tak ale velice Ďakú., potešilo moc 8)
tak ale velice Ďakú., potešilo moc 8)

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Spomíname ♡ - 4
Obrázok od Kobra - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! -
8 Mačacia śavāsana -
9 Exekutorsky art -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
8 Aký je váš postoj k manželstvu? - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Znova som otvoril FB a dozvedel...
4 Ben Smythe.