Kalthys
10. 7.júla 2007 19:32
Ďalšie jeho blogy »
Taký malý prieskum.na zamyslenie..alebo kokotyzmus nadovsetko..
Blog
15 komentov k blogu
2
takymto ludom asi jak si ty mozem aspon smelo povedat ty kokot vyjebany skurveny
4
mas pravdu,m,ale je podla mna tazke urcit,ze kde je hranica medzi serioznejsimi vecami a neserioznymi..
lebo napr.ja nepisem hlbave basne,ale pisem humornym stylom o svojom zivote ..a niekto by to mohol povazovat za povrchne,alebo neviem ake..
a ak niekto napr.napise o tom ako sa ozral,tak mi az tak nevadi,ak je to pisane dobrym stylom,ma to v sebe vtip alebo co....
lebo napr.ja nepisem hlbave basne,ale pisem humornym stylom o svojom zivote ..a niekto by to mohol povazovat za povrchne,alebo neviem ake..
a ak niekto napr.napise o tom ako sa ozral,tak mi az tak nevadi,ak je to pisane dobrym stylom,ma to v sebe vtip alebo co....
5
To je v poraidku ja nehovorim aby nic take nepisali..snazim sa poukazat na ten kontrast medzi tymi kokotinamy a niecim co ma hlavu i patu..ten pomer zaujmosti..
6
No vacsinou je to tak, na debilinu ludia odpisuju a na intelektualne veci menej... asi je menej aj takych ludi,neviem..Ale mne pisu nazory aj na basnicky a tak ..
9
sry nečítam som komenty tak budem trocha out
ja to robím podobne, dobrý názov článku a úvod robia veľa koho môže zaujímať nejaká nudná báseň?
ja to robím podobne, dobrý názov článku a úvod robia veľa koho môže zaujímať nejaká nudná báseň?
10
MNo...myslim,ze kazdy si tu nieco najde,ale mna osobne dost jebu blogy o tom ako sa niekto nudi,o tom ako sa tesil na prazdniny a uz vobec nechapem blogy o hovnach...nuz,asi som out
11
Vsetkym vam unika zmysel toho co som chcel povedat..neodsudzujem tie blogy hoci nazor mam svoj..ano aj svoje blogy povazujem za kokotiny samozrejme tie o ktorych hovori Leniny7...clovek sa tomu s odstupom casu nevyhne..mna trapi ten rozdiel aky sa vytvara medzi tymi haluzamy a tymi vecami co maju hlavu a patu...ten zaujem verejnosti..
12
jedina vec co sa mi na tebe paci je ta, ze si ten prvy blog nemyslel vazne

Napíš svoj komentár
- 1 Joi: Záblesky
- 2 Kemuro: Éluard
- 3 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- 4 Mahmut: Stručne, jasne a drsne o tom, ako si stojíme voči prírodným bytostiam
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Mahmut: Pre tých, ktorí chcú naozaj rozvinúť svoju osobnosť. Tí, ktorí nechcú, nech nečítajú
- 3 Soyastream: Čerstvá
- 4 Kemuro: Gradient
- 5 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 6 Kemuro: Padilla
- 7 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 8 Joi: Záblesky
- 9 Kemuro: Éluard
- 10 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?

Vystihol si to úplne presne...
K veci môžem len dodať, že presne o tom sme mali minule spolu s Drbnou napísaný aj blog.