Fórum pridal Nerwous15, 14. 1. 2020 10:38 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Styl obliekania

0
Nerwous15

27 ročný muž
furt rovno a dzig do ľava :P

Ako by ste opisali svoj styl obliekania?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Houmles-stajl 8-) (rofl) :S
  2. 1
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

nosím dokola tri veci, potom sa mi zunujú a nosím iné tri veci dokola

vyberám tak, aby som podľa možností pod to nepotrebovala podprsenku

rolákovité veci bez rukávov sú <3

v lete mám rada krátke veci

snažím sa nenosiť len čierne veci, ale v praxi to znamená to, že to spestrím vojensky zelenou
    ak sa cítim rozšafne alebo je leto, tak aj nejakou pastelovou zelenou (bola by aj modrá, ale nepredávajú veľa pastelovo modrých vecí, čo nevyzerajú ako pre kojencov)
  3. 3
    Nightrain

32 ročný muž
    Levice

Nosím všetko. Dnes mám elegantný kabát so šálom, včera som mal vetrovku. Striedam tričká s košeľami a svetrami.
  4. 4
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

"co skrina dala"
  5. 5
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

do coho sa aktualne zmestim

nakolko mam tri kompletne satniky v troch roznych velkostiach....
  6. 6
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

@torpedo08 moj najoblubenejsi
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

(thumbs)
  8. 8
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Pekny, nenápadný :D
  9. 9
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Komfortný.
  10. 10
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Trickom AC/DC a doplnkami Star Wars nikdy nic nepokazis
  11. 11
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

rôzne..
    ked idem do prace, tak aj v teplakoch, to mi nerobi problem :) na bajku je to pohodlnejšie :)
    a ked idem von, tak tiež rôzne, inak idem na nejaku spoločensku akciu, inak na futbal, inak do baru...
    ale ked to zhrniem, citim sa lepšie ked sa pekne oblečiem :)
  12. 12
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Vandrák
  13. 13
    Mikaell

21 ročný chalan
    Prešov

Jednoduchý.
    Mám asi päť rovnakých čiernych riflí, desať rovnakých bielych tričiek bez potlače, desať rovnakých čiernych tričiek bez potlače, zopár čiernych, sivých a tmavomodrých svetrov a mikín..
  14. 14
    Dreyjir

hrá sa, že má 0 rokov
    [smutná]

socka
  15. 15
    Warble

21 ročné dievča

jednoduchy, pohodlny
    najradsej nosim svetre, rifle a kotnikove cizmy
    a najradsej ciernu/sivu/sedu/bielu/hnedu/bezovu
    a len minimum farebnych veci mam :D
  16. 16
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Inak homlesi a socky, nejdeme dat sraz niekde pod most :D Pozývam na čúčo a bongo :D
  17. 17
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

nohavice stále len tmavé - tmavomodré, čierne, navrch sa snažím niečo farebné, teraz v zime svetre (najradšej mám červený (love) ) alebo tričko s krátkym rukávom a kardigan :D navrch mám tenšiu ružovú alebo hrubšiu modrú bundu tak to striedam podľa počasia :D
    keď sa oteplí, tak väčšinou koženku/rifľovku/kardigan a tričko a v lete mám rada pomerne aj šaty (sukňe nenosím vôbec) alebo tielko + kraťasy :)
  18. 18
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

Ideál jednofarebné tričko bez nápisov, čierne, hnedé, sivé, svetlo zelené alebo červené a ku tomu skinny jeans, ako pravý metroš ale v zime skôr tepláky, lepšie zahrejú :D a zimná bunda strih "Parka", to je najpohodlnejšia vec na svete :D kriklave farby nenávidím, ani moc prekombinovane farebné kombinácie a veľa zbytočných nápisov, to je úplný grc.
  19. 19
    Fakecocacolazero

24 ročné dievča
    Malacky

ja som si uvedomila, ze sa obliekam uplne ako moja mama - takze v skratke je moj styl "pomame" :D
    uzke nohavice, uzke sukne, kozena bunda, kosela, tielko, kabat, sako, jednoduche a hlavne co najviac hnede :D
  20. 20
    Tomtoylc

28 ročný muž

mam v uvodzovkach dva outfity - do mesta a na hory ... doma beham polonahý (hehe) (hehe)
    ... ale rád nosím košele :S
  21. 21
    Bebekex

26 ročná žena

nemam styl
  22. 22
    Andy-larkin

34 ročný ujo
    BRATISLAVA

tenisky s velkymi jazykmi, siroke gate, volne tricko a volna mikina s kapucnou, menim iba farby, v zime si dam navyse bundu. Ine veci by som si na seba neobliekol. Inak som strasny mikinofil :D
  23. 23
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

multisubkultúrne kombo skinhead + hardcore kid + football casual
  24. 24
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

@waagbistritz69 take uplne soločenske :) boty 3-dierkove, rifle, košeľa , traky, herina a baretka.. kľudne aj do kostola :) univerzalne oblečenie, na futbal aj do krčmy, aj do kostola :)
  25. 26
    Annyejnji

22 ročné dievča

To je ťažké opísať, stále nosím čosi iné v zime to občas vyzerá ako 2 tričká, 2 svetre a na tom ešte vetrovka, megateplý šál, najteplejšia čiapka, aká sa dala zohnať, čižmy, pod nimi ponožky, pod nimi druhé hrubé ponožky a aj tak mi je zima
    v lete čoraz viac nosievam šaty
  26. 27
    Surfrock89

30 ročný muž

Vytahane mikiny, dotrhane nohavice
  27. 28
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

neviem, ci mam nejaky styl (: jednoducho, v com sa dobre citim, nepotrpim si na znacky s vynimkou botasiek a oblekovych viest (vest?) (: (hehe) takze suma sumarum prakticky, lezerny, sportovo - spolocensky, neznackovy, doma teplakovy (hehe)
  28. 29
    Yeya

28 ročná žena
    CP

Najlepšie by to zhodnodil asi môj šéf, ktorý dal nedávno hlášku:
    "Včera si bola šupa a dnes vyzeráš ako brigádnik skladu v amazone" :D
    :D
  29. 30
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Pohodlný, športovo-elegantný
  30. 31
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Najradšej sa obliekam do svojej nahoty
  31. 32
    Barky

hrá sa, že má 1 rok
    Tomb of the Mutilated

Primitívny. Ľúbim flanelove košele, trika grindovych, crustovycha brutal death kapiel tých mám tak 70, vans a dc.
  32. 33
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Extravagantný asi :D nosím také veci, čo by si nikto nedal na seba
  33. 35
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Rifle a nejaky vrch, na to športová bunda a hotovečka
  34. 36
    Kerrang

27 ročný muž

V čom sa cítim najlepšie a najpohodlnejšie (hehe)
  35. 37
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Tricko, rifle, botasky, v zime bunda
  36. 38
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

V zime sa môj štýl mení na šedú myš.
  37. 39
    Verka13

21 ročné dievča

Ležérny
  38. 40
    Dollish

tvári sa, že má 3 roky
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Vacsinou nosim saty alebo sukne s jednoduchymi bluzkami/trickami/koselami. Sem tam si dam nohavice, tych mam asi len trojo a nenosim casto. Rifle nosim len na nakup alebo ked ideme niekam von do prirody, su to pre mna "teplaky na von". Vacsinu siat mam vzorovanu takze ostatne veci sa snazim mat jednofarebné. Vacsinou mam cierne topanky a aj cierne kabelky. Bezne nosim kabaty, bundy nosim len k teplakom a rifliam. Pri vybere nohavic, siat a sukien sa snazim aby som mala zvyrazneny pas a odputala pozornost od velkeho zadku
  39. 41
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

penzista
  40. 42
    Wera55555

26 ročná žena
    Dánsko

nohavice, tričko, mikina, prevažne iba čierne, prípadne sivá, tmavomodrá ale teraz si idem tričká s potlačou aspoň čo som si pokúpila v amerike v národných parkoch prevažne a v universal studios... mám ich už asi 14 za tie dva roky :D tak aspoň trochu oživenie

nedávam tomu moc, pre mňa je pohodlnosť na prvom mieste
  41. 43
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Doobeda wannabe intelektuál, poobede Aiden Pearce. :D
  42. 44
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Rifle, legíny alebo hrubé sukne, teraz vysoké čižmy alebo nízke s platformou, dlhé svetre, vzorované veci, hlavne kvety, leopard, sovičky, bodky, ak športovo tak dlhé obtiahnuté tričká, ako doplnky čelenky, náramky, náhrdelníky, mám ich kopec...a celkovo teraz nosím kopa žltej :)
  43. 45
    Majky538

25 ročný muž

Aktualne 2 rovnake nohavice rozdielne len mierne cislom .. sem tam tretie, skor jednofarebne tricka alebo tricko + kosela, mikiny co mam uz fest dlho a vyzeraju stale ako nove a su oblubene :) Ked je teplo tak veci co sa daju dat aj ku skejtu.. siltovka a pohodlne..
  44. 46
    Clarise

20 ročné dievča

Košele (love) také tričká nad brucho a pod to top.. A veľa mam kratkorukavovych tričiek... Neznášam saka a dlhorukavove tričká preto ich mam iba pár... Takže taky elegantný štýl ale niekedy je strašne pekne také väčšie tricko ktoré vyzerá fakt dobre ale nevyzerá ako vrece ale.. Alebo že XXXXXXL ale fakt tak ze ako keby nebolo až také veľké
  45. 47
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

Cez zimu dadcore meets gopnik
  46. 48
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Ja si bud idem taky nerd/slusne dievca styl - okuliare, rolaciky, slusive saty a sukne, pancusky, kabat, vsetko v neutralnych a pastelovych farbach, alebo goth, cela v ciernom a po zem dlhy kabat s velikanskou kapucnou. A v lete je to uplny random shit, podivne tricka so zvlastnym humorom/logami larpov a kratucke kratase.
    A vseobecne MILUJEM saty, ktore vyzeraju, akoze som chcela byt pekna, ale v podstate to je len nahodny oversized mech s opaskom a kardigany s podobnou myslienkou :D
  47. 49
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Šaty, úplne bežne, sukne ( väčšinou púzdove) úplne bežne, topy s výstrihom veľkým alebo ptm rolák, nič medzi tým, keď je jeseň alebo jar, nosím koženú bundu, cez leto len šaty a sukne a topy a kadejaké také veci, cez zimu nosím dlhý kabát béžovej farby, sem-tam nohavice, roláky svetríky a tak dále, na hlavu si občas dám baretku, keď chcem byť dôležitá dám si slnečné okuliare a čierne rukavice
  48. 50
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Hriňavé montérky, modré tepláky s páskama, a nesmie chýbať samozrejme legendárna šiltovka s dolárovým symbolom!

https://img.csfd.cz/files/images/film/photos/111/697/111697836_348520.jpg?w370h370
  49. 51
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Tričko, rifle/kraťase
  50. 52
    Trdelniiiq

tvári sa, že má 3 roky
    Brno

all black, minimalisticky
  51. 53
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Môj vrchol spoločenskosti je nejaké krajšie tričko a rifle. Ja ani nič iné nevlastním. A v lete kraťase. Preferably látkové/teplákové. Inak pridávam sa k socka crew.
  52. 54
    Agord

tvári sa, že má 5 rokov
    Roanapur

BUFU
  53. 55
    Xxar3s

37 ročný ujo
    Bratislava

Ked sa obliekam formalne tak sako kravata, v zime dlhe kabaty.

V lete kratase, tricka bez rukavov, alebo Polo tricka a zabky alebo tenisky a biele ponozky.

Pristane mi hlavne ruzova, lososova a fuchsiaova farba (no homo) taktiez svetlomodra a cierna ci tmavomodra (skoro cierna) a purpurova ci uz do cervena alebo do modra. Pristane mi aj biela a kremova a cervena mi k blond vlasom tiez dost pristane.
  54. 56
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles™ influencer birdzu

elegantný, haute couture
  55. 57
    Marleymt

hrá sa, že má 1 rok

kedysi to bolo "čo najviac unisex to ide", teraz je to kombinácia zmieneného s pánskym business casual, ale stále rozširujem obzory :D
  56. 58
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Hlavne nech je vyprate a čisté a nie moc dokrčené :D
  57. 59
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

A oblečenie už kupujem podľa toho, či bude potrebné ho zehlit alebo nie.. napríklad košele mi teraz stoja v skrini, lebo stále som si nenašla čas ich vyzehlit (okrem toho nemame ani dosku na zehlenie).. A viac nosím pulovre, lebo tie stačí len oprat :D
  58. 60
    Lawr

19 ročné dievča

podla zaradenia v kategorii tuto ta anketa, myslim, ze spravna odpoved je uchylny :D ale :D naozaj skor taky sockovsko nedbalo nepodareny chic :Dddddddd co najviac pohodlny a prakticky, co moc nejde, lebo nie som vo forme, takze nic mi nesedi a vzdy mi kvoli tomu sedia len tie najviac vysinute strihy a veci... :(
  59. 61
    Rothschild

29 ročný muž

Fešnkila
  60. 62
    Paracelsus

29 ročný muž
    Weltschmerz

Čierne, hnedé alebo modré nohavice (zásadne nie však rifle), biele bavlnené tielko (musí byť), jednofarebné (obvykle čierne, tmavomodré, šedé) tričko s krátkym rukávom bez nápisu a na tom čierna/biela/modrá mikina s kapucňou k tomu tenisky s tromi prúžkami. Posledný rok som začal nosiť viac farebných vecí, predtým obvykle všetko čierne.