Fórum pridal Mato97, 1. 7. 2019 20:43 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Birdz sympaťák/čka

0
Mato97

22 ročný chalan
stále niekde inde

Ktorý/á z birdzákov/birdzáčiek je vám sympatický/á? V tomto prípade myslím, jeho/jej vystupovanie a prejav tu na Birdzi. Prípadne, ak ste sa videli v reáli, tak to môžte zahrnúť do celkového hodnotenia.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majmarad

36 ročný ujo

To mám ozaj teraz všetkých menovať? :D
  2. 2
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

To mám ozaj nikoho nemenovať?
  3. 3
    Mato97

22 ročný chalan
    stále niekde inde

@majmarad kľudne, aspoň im všetkým urobíš radosť!
  4. 4
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Ja budem aj"odvazna" a budem tagovat.
    vystupovanim- @hetfrield-ma u mna plusove body za Rammstein, Bruna na profilovke, zato ze so mnou pride diskutovat ked nieco napisem o historii a najviac za mafianskych Bossov. :D
    Nepoznam ho osobne, moc som sa s nim nebavila, nepoznam ho ale paci sa mi na nom vysie vymenovane.

@zrkadlovka-posobi ako zlate a citlive dievca ale tiez ju nepoznam, takze mi je ako vyssie spomenuty sympaticka vystupovanim. Raz by som ju chcela prehovorit aby isla nafotit moje"alter ego".

Ludia ku ktorym mam vztah-
    @Kakofonicka-lebo je to moja Birdz Friend Forever.

@Mielikki-severska bohyna a crazy rat lady. :D A je zlata a dobra a inspiruje ma a dava mi iny(lepsi)pohlad na veci.

@primitiv-lebo sa s nim da obcas pisat. :D (keby si odpisovala castejsie :D :D :D)

a potom ludia co omielam v kazdom takomto forku...

A koho som oznacila zle, moja chyba...
  5. 5
    Danieldevil

28 ročný muž
    Bratislava/Trnava

@Openmindedfreak @Mayben @slackerbitch @hellium @h8u @tommyhot @tancu @willbebetter ...a určite som ešte niekoho zabudol...a samozrejme ešte ľudia, ktorí sem už nechodia (alebo možno chodia, ale neprispievajú, to už nesledujem :D)
  6. 6
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

@willbebetter @kakofonicka @torpedo08 @mielikki
  7. 7
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

Lawey, melancholik, zubky, pure, willbebetter, forte, mielikky, helium, bebekex a určite je ich viac ale nicky si nepamätám :(
  8. 8
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@kakofonicka @riddler čo sa týka názorov na politiku
    @nespiacakraska čo sa týka hudobného vkusu
    (thumbs)
  9. 9
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

sympaticki, ale nepoznam ich blizsie: @antifunebracka @melancholik @silviaaa (neviem kolko ma a v nicku :() @h8u @limetkajaja @riddler a isto este niekto, kto mi teraz takto rychlo nenapadne

@torpedo08 mam rada

a potom su tu moje birdz lasky @nespiacakraska a @yacopsae, ku ktorym som obcas (ok, casto) zla a neznesitelna, ale to preto, ze ich velmi lubim (love)

a ofc moje zeny @purenarcissism a @kurtka

ale istotne je tu viac takych ludi. ked som niekomu skomolila nick, tak sa ospravedlnujem.

a dakujem kazdemu, kto ma oznaci/l, taky @hetfield bolo prekvapko :D
  10. 10
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

:O
    @bebekex ofc :D
  11. 11
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Mne zase ako prvy napadol @Torpedo08 Ale inak vsetci, ktorych odoberam, ste ma niecim zaujali:) mnoho z vas tu uz ani nechodi, ale nikdy nezabudnem;)
  12. 12
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@purenarcissism (love)
  13. 13
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@azizi (love)
  14. 14
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

A nechcem menovat, lebo naozaj je vas viac a bojim sa, ze by som na niekoho zabudla...
  15. 15
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@ľudia ďakujem, toto si nezaslúžim :-)
    Neoznačujem nikoho, lebo ešte by som na niekoho zabudla a to by som si neodpustila. Dúfam, že oni vedia. (A ak je niekto na pochybách, tak pravdepodobne v tom pomyselnom zozname je. Lebo ak by neboli, tak by som im to už dávno dala jasne najavo :-D )
  16. 16
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@sasi2680 som zabudla samozrejme :D ta patri tiez do prvej kategorie :)
  17. 17
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@torpedo08 Tak ja sa ti aj tu podakujem velmi k dnesnemu prianiu, to je strasne mile, ze si si spomenul. Si okrem mojich rodicov jediny:) Aj ked ja meniny nejak neriesim, ale aj tak.
  18. 18
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

omg ok, prave som si pozrela ludi a zabudla som asi tak trilion oznacit, cize ... :D viete co, vsetci, ktorym som nedala najavo opak ste mi sympaticki! :D
  19. 19
    Mayo911

26 ročný muž
    Rainbow

Asi prvý krát tu niekoho takto tagujem, no prečo nie. Sledujem to tu teraz dosť krátko, ale sympatické vystupovanie vidím u @dreyjir pôsobí tu tak zlato a usmievavo ale tiež trochu melancholicky, potom @evkasv u ktorej vidím takú prírodnú citlivú dušu. A aby som spomenul aj chlapov, dobré názory má @hetfield a @verdamt.
  20. 20
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

Nemusíte to ľudia zahovárať, všetci predsa vieme, že najsympatickejší je Christiano. (thumbs)
  21. 21
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@kakofonicka :-o jeej (love)
    Ja veľa srdieckujem ľuďom, ktorí sú mi sympatickí, takže kto si to všimol, tak ten vie :D 0:)
  22. 22
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@kokotferencik pred únosom a znásilnením
  23. 23
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@azizi musim sa priznat ze mam na telefone aplikaciu co mi ukazuje kto ma meniny no a vzdy ked ich ma niekto kto viem ako sa vola a komu si myslim ze mam zapriat tak zaprajem :) :D a som potom rad ak to potesi :)
  24. 24
    Majmarad

36 ročný ujo

@torpedo08 ale pekné meno má všakže, :)
  25. 25
    Vitocorleone

23 ročný chalan
    Bratislava

Najkrajší prejav jednoznačne @artlover ! aj irl sa už "celkom" dosť poznáme 8-)
  26. 26
    Mato97

22 ročný chalan
    stále niekde inde

U mňa sú to: @azizi @jakzig @melancholik
    Vnímam ich ako príjemných ľudí a pôsobia inteligentne! Dúfam, že aj v reáli sú takí! (hehe)
  27. 27
    Majmarad

36 ročný ujo

@Firestorm by bol smutný keby ho neoznačím, tak aspoň jeho :)

28. 28
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

@mayo911 ♡♡ uplne si mi spravil den, Vianoce, slnovrat aj Mikulasa, dakujeeeeeem!!!!!! :*
  29. 29
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@majmarad jj :)
  30. 30
    Mayo911

26 ročný muž
    Rainbow

@19 uf a zabudol som na @azizi @aventine a @riddler -a
  31. 31
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

@vitocorleone :D ty si kjut (love) a to sme sa kedysi polohanblivo v takychto anketach seriozne oznacovali :)

Toto je popchnutie pre vsetkych nesmelych birdzakov a birdzacky! Napiste svojim crushom na B, mozno vam po case budu masirovat bolave nozky alebo chystat dobru veceru na konci dlheho tyzdna :S
  32. 32
    Mayo911

26 ročný muž
    Rainbow

@dreyjir tak to ma teší naozaj :S
  33. 33
    Slackerbitch

38 ročná teta

@danieldevil jeej si ma potesiiiil :)
  34. 34
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Sympatickí sú mi birdzáci, ktorí dokážu byť efektívne vtipní... hlavne Pubert ma zvykne dosť často rozosmiať. :S
    Potom ľudia, ktorí píšu rovnako odvecné blogy ako ja. Tých je tu už v súčastnosti žalostne málo, ale nedá mi nespomenúť Shawty! : )
    A ešte Evka, pretože mi svojimi starosťami niekoho pripomína... a vlastne trochu aj mňa samotného. :D
  35. 35
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

z tých ktorých osobne nepoznám je to : skvrnka, hellium (aj keď my sme sa videli už ale nemali sme na seba priestor), h8u, lenkaska1, patriska, danerine, grietusha, arywian, kakofonicka, marleymt, firestorm, poke, fakecocacolazero, nats... napríklad

a z tých čo som aj spoznal : forte, zrkadlovka, mayben, antifunebracka, nicmanenapada, tikalok, piotra, flusica, midnightlady, tunidlo, vladqog, piter09...napríklad
  36. 36
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

V takýchto fórkach vždy dopadnem asi tak-ty, ty a ty si mi sympatický.
    A ľudia z vďačnosti-
    Aj ty mne
    https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/daenerys-targaryen-meme-1556127294.png?crop=0.556xw:1.00xh;0.354xw,0&resize=480:*

:D :D :D
  37. 37
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@nespiacakraska ja nemôžem za to, že si sa tu tak rýchlo vyjadrila! :D a som ťa tu nemohla označiť, lebo potom by som musela mnohých ďalších a to je priveľká zodpvednosť! :D
  38. 38
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

dzizs, takto zhlavy: mezomus, pubert, mayben, zrkadlovka, petusik(fakt nejdem hladat nick, ale ta co chodi s ceciakom!), napadla mi aj helium, ale s tou som zazil nazivo extremne faux pas, chyba na mojej strane!

torpedo, hovado, nowinou, husky. moc ich uz sem nechodi (: jasneee: @koka tu musim otagovat, co, ak sa sem niekedy vrati!

a este si spominam na jednu babu, akurat neviem nick, studovala nieco s porodnou asistenciou? uz dlho rozmyslam nad nickom, urcite sem chodila 2012 a skor... @pubertslatinocelny poradis?
  39. 39
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

a v podstate som asi spomenul dost malo ludi! tak aj vas vsetkych mam rad!

okrem @daciana teba fakt nemusim (thumbs)
  40. 40
    Jakzig

26 ročný muž
    Bratislava / sem-tam Martin

@mato97 :D ďakujem, sa budem červenať. Aj ty si príjemný človek. @mielikki @drazoal a určite ich je viac ale na ráno mi zídu na um len títo.
  41. 41
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@danieldevil tak dik :)
  42. 42
    Agord

tvári sa, že má 4 roky
    Ben Cristovao birdzu

@agord to je taký sympaťák toho mám rád. 8-)
  43. 43
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@mezomus to netuším, akú babu myslíš :D

44. 44
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

@kalliopea (love) (hehe)
  45. 45
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@mezomus http://birdz.sk/caramelbiscuit/ , http://birdz.sk/lilluska228/ ? :D
  46. 47
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Tak viaceri, len cisla nepisem, lebo nepamatam, tak ani netagujem napr. torpedo, azizi, lenkaska, nespiacakraska, petushiq, mayben, h8u, wewo, dreyjir, lawey, bebekex, kakofonicka, ririnavy, hellium, pubert, istsinka, feelagain, gitarista - toho aj osobne poznam atd....ak som zabudla, tak sa ospravedlnujem
  47. 48
    Trevor1994

75 ročný ujo

@mobscene_69 vzdy sa da dobre pokecat o vselicom (hehe)
  48. 49
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Milgaman , torpi ,mayben , lenkaska ,azizi :smile:
  49. 50
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Je ich velmi vela
  50. 51
    Moonshine

24 ročný chalan

Arywian, Warble, Darkestangel, Bunat, Delica, Staphylococcus, Bebubi, Weronna, Mayben, Zelinka
  51. 52
    Luboos

33 ročný muž
    Piešťany

luboos
  52. 53
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Za mňa rozhodne @kakofonicka a melan
  53. 54
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

@mezomus @mariquittka :S
  54. 55
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

Za mna tyto dvaja nado mnou, moj frajir, dalej @torpedo08 a @mayben aaaa @zombik este (love)
  55. 56
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

Jeeej diky @nespiacakraska , kľudne ťa nafotim ! :S

A pre mňa sú naj mayben, piotra, skvrnka, forte, lawey, hellium, bebekex, mezomus, melancholik, tikalok, antifunebracka, mielikki, fakecocacolazero, midnigtlady, h8u, nicmanenapada, tunidlo,... Určite som dákych zabudla alebo som sprznila nicky ale tak ja si velmi nicky nevšímam, skôr fotky 0:)
  56. 57
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@petushiq18 (love)
  57. 58
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Dakujem tým birdzákom čo ma tagli, potešili ste ma :) no mne sú sympatickí napríklad @Mayben, hlavne jej statusy o tom aké hlášky dáva Bíb ma bavia :D na @Inspireflow je mi sympatická jej záľuba písať poéziu, @Aventine je čo sa týka úzkosti a týchto psycholologických vecí podobne natom ako ja, zrejme by sme si celkom rozumeli :D a niekoľko dalších, na ktorých som teraz možno zabudol.
  58. 59
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Vacsinu tych, co poznam osobne (ak som sa s tebou stretla opakovane, asi mi nevadis :D ) plus vsetkych tych, s ktorymi interagujem tuto, mimo tych, s ktorymi moje interakcie pozostavaju prevazne z fraz "trepes sracky" a "wtf" :D
  59. 61
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

@trevor1994 ooo, ďakujem! ^^ :D
  60. 62
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Ciže fajn, že som nikoho nemenoval, keďže sa nikde v zozname nenachádzam (hehe) (bird)
  61. 63
    Evkasv

21 ročné dievča

@mayo911 @Teal ďakujem (letim)
  62. 64
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Mne by asi trosku aj slzicka kapla z tohto fora :))) ja som sa nejako extra v takychto forach neobjavovala a kolko ludi ma tu teraz spomenulo, to ma neskutocne prekvapilo a potesilo :) teraz musim bezat ale neskor pridam aj ja nejake nicky :)
  63. 65
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Ďakujem @riddler aj ty si mi sympatický aj mimo toho, že si ma tagol teda :D
    A @mayo911 teba som si tu doteraz nevšimla, ale kukla som statusy teraz a vyzeráš byť fajn :D
  64. 66
    Rebarboe

18 ročné dievča
    Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

@Rebarboe
  65. 67
    Primitiv

25 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

@nespiacakraska Aj ty si mi sympatická, keď odpisuješ :)
    @avantgarda Tak to ma ani trochu neprekvapuje. Je o mne už dávno známe, že som sympatický.
  66. 68
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

@jakzig no tak dik asi :D ty sympaticka osoba
  67. 69
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Všetci vyššie čo sem prispeli sú mi sympatickí.
  68. 70
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Juj, ďakujem vám za spomenutia, potešili ma ^_^ @Danieldevil, @Fakecocacolazero,@Melancholik,@Zrkadlovka , @Mariquittka, @Mezomus - veď to vôbec nebol extrémny trapas! vlastne som na to aj zabudla asi po hodine, takže pohodaa :D :)

Mne sú sympatickí všetci, ktorých som stretla naživo a to by bol teda dlhý zoznam!
    A ešte aj veľa tých, ktorým som tu za tie roky ohviezdičkovala príspevky,fotky,blogy,statusy.
  69. 71
    Mayo911

26 ročný muž
    Rainbow

@aventine mňa si nevšíma nikto (hehe) tak minimálne čo sa týka psychologických vecí by sme si rozumeli, pokiaľ by som práve nechytal sociofobický záchvat a nebol ticho :smile:
  70. 72
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Momentálne je mi tu väčšina ľudí sympatických, preto sem aj rada chodím :)
  71. 73
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@mayo911 to bude tým nickom, lebo tých majov/mayov tu už bolo toľko.. asi 911 :D
    A to by dopadlo, by sme sedeli ticho oproti sebe a hanbili sa :D
  72. 74
    Nicmanenapada

28 ročný muž

@melancholik @zrkadlovka milí ste :D Nabudúce rád s vami viac pokecám, posledne mi to nejako nevyšlo :D

A za seba: drvivá väčšina tých, ktorých poznám osobne. Z tých, ktorých som zatiaľ nemal tú česť spoznať osobne: @Patrixo @Weronna @Narazuvzdornaa @E.milii @Naturalis @Ives @Mousisitka @Artlover a určite som ešte na niekoho zabudol :D
  73. 75
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@zrkadlovka jéj :-D a minimálne mne si nick nesprznila, čo som milo prekvapená, ľudia to zvyknú robiť :-D (čo nikomu nevyčítam, sama si za to môžem :-D )
  74. 76
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

@nicmanenapada zatial! Uz sa pol roka chystam na tvoj kviz, este musim ukecat vita :D
  75. 77
    Ives

27 ročná žena

@nicmanenapada :S
  76. 78
    Nicmanenapada

28 ročný muž

@artlover teraz v lete ich bude pomenej, ale neboj, vždy ťa zaspamujem pozvánkou :D
  77. 79
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

určite @azizi a @mayben :)
  78. 80
    Mayo911

26 ročný muž
    Rainbow

@aventine no asi tak (hehe) :(
  79. 81
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@mayo911 @mato97 @mariquittka @obsession @zelinka Jej ďakujem vám hrozne moc, to je tak milé:) Ja som na Birdzi už viac než 11 rokov, no nikdy som nebola v podobných fórkach označovaná, tak ma to teraz naozaj extrémne prekvapilo a potešilo. Ja som si myslela, že som tu úplne taká nevýrazná, nenápadná, že si ma tu nemohol nikto ani všimnúť. Tak ešte raz vám veľmi ďakujem!:)

@mariquittka @obsession @zelinka myslím, že vás už dlhšiu dobu odoberám všetky (ako som spomínala v @11), takže vy ste mi tiež hrozne sympatické!:)
  80. 82
    Turbolienka123

20 ročné dievča

@Marcello kvôli jeho správnym názorom, a že sa vždy vie postaviť na správnu stranu viery a pravdy.
  81. 83
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Este zrkadlovka je fajn