« Ostatné témy

Fórum pridal Obycajnyclovek, 3. september 2012, ďalšie jeho diskusie »

Bankovy ucet, potrebujem poradit...

Obycajnyclovek
obycajnyclovek, 22 ročný chalan, Banská Bystrica, 3. september 2012

Zhruba pred mesiacom som si zalozil ucet v slsp. Mam 20, ucet student. Momentalne sice nestudujem, mam prerusene studium, takze to moc zvyhodnene nemam. Zatial nemam dobre skusenosti, uz vyse mesiaca cakam na debetnu kartu, spravili sme aj opatovne prevydanie karty, ale samozrejme ze po 2 tyzdnoch mi neprisla. A celkom ma zabili poplatky u slsp. Momentálne rozmyslam o zruseni uctu, prejdem niekam inam. Ucet som si zriadoval kvoli invalidnemu, ktori budem uz coskoro poberat. Aj ked nepochopitelne som si zriadil student, miesto dochodcovskeho. Ale v slsp uz nejdem robit nic.

Ktori ucet by ste mi mohli poradit na tuto vec?? Rozmyslal som VUB, co som pozeral, vyzera to tam pomerne v pohode. Pracovnicka vo VUB odporucila Start konto, aj ked na invalidny by skorej bodlo asi senior konto. Ale nazory sa roznia, niekto nadaval ze vo VUB je to prave drahe tak ja neviem. Aj ked tam by ma to malo stat len 30 centov, kedze nestudujem. Budem vdacny za kazdu radu... proste kvalitne sluzby za minimalnu cenu...

0 Zareaguj!
Rischo
rischo, 23 ročný chalan, 3. september 2012

Hehe co si kokot? ked tak "zabili" poplatky v sporitelni ta na ktory kokto si si robil ucet?

1 Zareaguj!
Jaro1991
jaro1991, 23 ročný chalan, Pezinok, 3. september 2012

unicredit bank - do 26 vedenie uctu zadarmo, online banking zadarmo, a mas vyhody, medzinarodnej spolocnosti - v zahranici vyberas z bankomatov unicredit tiez bez poplatkov, kde si niektori pytaju strasne vysoke poplatky, a podobne...

2 Zareaguj!
Obycajnyclovek
obycajnyclovek, 22 ročný chalan, Banská Bystrica, 3. september 2012

@rischo šak né, tvoja mamka

jaro191- aj nad tym som uvazoval

3 Zareaguj!
Luc.ka
luc.ka, 11 ročné dievčatko, 3. september 2012

zuno... platíš iba za výber z bankomatu, TB bankomaty máš zvýhodnené, lebo vlastné nemajú. a vybavíš všetko online, ani riťou pohnúť nemusíš, len keď ti kuriér donesie zmluvu a kartu.

» www.zuno.sk/produkty/bankovy-ucet-zadarmo...

4 Zareaguj!
Midnight
midnight, 25 ročný chalan, neber ostatných tak vážne(?), 3. september 2012

@obycajnyclovek mBank, žiadosť o účet cez stránku, zmluvu donesie kuriér, podpíšeš, a rovno ju vezme späť, prvá karta do dvoch týždňov, ďalšie (v prípade straty) do týždňa poštou, poplatky za vedenie účtu a prevody žiadne, akurát poplatky za výber, keďže nemajú vlastné bankomaty. Všetko čo nevyžaduje podpisovanie papierov (založenie ďalších účtov (sporiacich, podnikateľských, whatever, vybavenie pôžičky, žiadosti o čokoľvek), zrušenie účtov) online a okamžite prístupné hneď po dokončení formulára na webe, atď atď, proste najkomfortnejšia banka na slovensku. Nevýhoda už spomínaná absencia vlastných bankomatov a tiež nemajú "študentský" účet, pokiaľ viem, ale nemajú mať prečo, keďže ten základný je zadara.

5 Zareaguj!
Tommyhot
tommyhot, 25 ročný chalan, Bratislava, 3. september 2012

VUB je rizikova, jej matka je v srackach a uz melie z posledneho. Z tych zadara zuno/mbank, ale s vybermi z bankomatov je u nich dost problem kedze ziadne nemaju.

6 Zareaguj!
Imoceans
imoceans, 23 ročný chalan, Chaos Path, 4. september 2012

Zuno alebo Mbank

7 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

7reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist