kazdy rok mozu dat ine prijimacky ...raz zavazia testy ..aj tie mozu dat rozne raz beru len podla znamok ...vraj sa tam psychotesty ucili dopredu naspamat
skola je super, len je problem sa dostat...bud sa uc jak sibnuta a nakockuj sa tak ze das test skoro na 100percent alebo popros mamicku a tatinka nech zacnu vybavovat aj tak sa tam normalne nedostanes kazdy je tam cez niekoho aj ty co ru pisu na diskusiach jak sa podstivo ucili to su take rozpravky starej matere ze ucil som sa cely rok a podobne re..gulerne ked vezmu 10-20 ludi to je vela, to je skola pre deticky rodicov ktory su vo vysokych funkciach...ked tam nikoho nepoznas tak natu skolu velice rychlo zabudni...a + pochybujem ze tento rok sa tam vobec budu robyt primacky a ak aj ano tak len podla znamok...tam sa testovou formou primacky tak skoro robit nebudu..
Roleta je špeciálny inkognito mód, ktorým skryješ obsah obrazovky pred samým sebou, alebo inou osobou v tvojej izbe (napr. mama). Roletu odroluješ tak, že na ňu klikneš.
7 komentov