Čo je pre vás synonymom pre comfort food? Ako často si tieto pokrmy pripravujete? Čo je pre vás ten rozhodujúci "comfort" element - nenáročnosť na prípravu, senzorické kvality alebo nostalgia a previazanie daného jedla s detstvom?
Pre mňa kombinácia všetkých troch elementov, v rôznej miere pri rozličných jedlách. A mám rada krémové polievky (s grilled cheese sendvičom!!), ramen, miso polievky, pho, bryndzové pirohy s tempehom a zakysanou smotanou, fazuľový guláš, langoš a vlastne mnohé recepty z maďarskej kuchyne, keďže mám maďarských predkov na oboch stranách a naši mi v detstve dosť často varili maďarské jedlá 🖤 quesadilly z Burrita loca a lasagne, ak ich pripraví niekto iný a zemiaky na milión spôsobov, najradšej mám pečené v rúre, v pahrabe alebo zemiakovú kašu.
Z dezertov brownies a banánový chlebíček. A nie je to jedlo, ale kakauko, ofkors
@thunderstorm@3 ale no táák, nehovor že si nechceš zaspomínať na staré dobré časy s jeho obedárom. Či chceš radšej už robiť ako keby tu neexistoval? Ak áno tak napíš a už nebudem nič pod tvojimi príspevkami.
Pre mňa je ultimatnym komfort jedlom chilli con carne - je to také sýte pohodlne varenie ktoré sa moc nedá pokaziť.
Poslednú dobu si celkom idem aj mixované polievky - paradajková, tekvicová a brokolicova kde vždy pridám aj trocha šošovice alebo hrachu na zahustenie a "uzemnenie" chuti.
Ak mám chuť dať si s varením trocha viac námahy tak aj lasagne.
hovädzi vyvar a potom z toho mäska do kôprovky to je moje detstvo v skratke
a nieco, co strasne milujem a davam si asi vsade su kremove rizota. Skoro jedno ake. Paradajkove, tekvicove,syrove...
také veľmi veľmi jednoduché:
Zobrať si mrazenú/čerstvú zeleninu, dať to na panvicu, pridať mrazené zemiakové halušky (dá sa pridať aj tofu či niečo podobné), okoreniť, variť 5-15minút.
Chutné jedlo za pár minút.
Roleta je špeciálny inkognito mód, ktorým skryješ obsah obrazovky pred samým sebou, alebo inou osobou v tvojej izbe (napr. mama). Roletu odroluješ tak, že na ňu klikneš.
26 komentov
Z dezertov brownies a banánový chlebíček. A nie je to jedlo, ale kakauko, ofkors
Poslednú dobu si celkom idem aj mixované polievky - paradajková, tekvicová a brokolicova kde vždy pridám aj trocha šošovice alebo hrachu na zahustenie a "uzemnenie" chuti.
Ak mám chuť dať si s varením trocha viac námahy tak aj lasagne.
» www.marianne.cz/jidlo/svestkovy...
@mytickaentita úprimnú sústrasť
a nieco, co strasne milujem a davam si asi vsade su kremove rizota. Skoro jedno ake. Paradajkove, tekvicove,syrove...
Zobrať si mrazenú/čerstvú zeleninu, dať to na panvicu, pridať mrazené zemiakové halušky (dá sa pridať aj tofu či niečo podobné), okoreniť, variť 5-15minút.
Chutné jedlo za pár minút.
Najjednoduchšie a chutovo dobré
Inak mi je jedno co zjem