

To je tak keď chytite mikrospanok počas hodiny (ale na druhej strane som v šoku čo vyprodukujem počas svojej bdelej kómy )


To je tak keď chytite mikrospanok počas hodiny (ale na druhej strane som v šoku čo vyprodukujem počas svojej bdelej kómy )
22 komentov
1
doyouhearme
2. 2.febuára 2015 15:12
Nechcem ti brať hviezdy z tvojich očí, ale takto píšeš stále
3
8
toto uplne poznam!!!! tristo papierov by som nasla takto popisanych
9
@flame totalny poriadne si ani nepamätám celú hodinu
@vitocorleone tak mi aspoň ty prezraď čo som písala especially v posledných riadkoch ..zatiaľ lúštim spolužiačkine poznámky :d
@willbebetter tiež ti padá hlava ako opilcovi ale stále píšeš?
@vitocorleone tak mi aspoň ty prezraď čo som písala especially v posledných riadkoch ..zatiaľ lúštim spolužiačkine poznámky :d
@willbebetter tiež ti padá hlava ako opilcovi ale stále píšeš?
10
"Autonómny systém - preve(neviemčo) ... srdcu."
Ja po sebe tiež občas neviem nič prečítať
Ja po sebe tiež občas neviem nič prečítať
12
13
mne sa to tiež už stalo že píšeš aj so zatvorenými očami len čo počuješ úplne v polospánku.. ale to je strašný pocit
14
takto vyzerala polka mojich zošitov
(aj teraz by vyzerali ale už si nepíšem poznámky veľmi, načo keď by boli takéto)
(aj teraz by vyzerali ale už si nepíšem poznámky veľmi, načo keď by boli takéto)
18
Úplne pecka. .. asi si to stiahnem do mobilu dám na pozadie A ak budem smutný tak pozriem naň A hneď ma rozveseli
21
to poznám, také stavy, že ti padá hlava, snažíš sa písať a počúvať, ale nedá sa a potom ťa len tak strhne
inak ono sa to najlepšie učí s obrázkami - najprv len schéma a potom nejaké kedysi živé srdce a uvedomiť si ľavú a pravú stranu
inak ono sa to najlepšie učí s obrázkami - najprv len schéma a potom nejaké kedysi živé srdce a uvedomiť si ľavú a pravú stranu
22
@hellium ja mam dakedy pocit ako keby som bola ožratá sa mi trasie obraz čo vidím pred sebou
hej akurát včera mi pomohli práve animácie a tiež som pozerala niečo podobné (veď čo mi iné ostávalo keď z toho tu ani papež nevyjde)
hej akurát včera mi pomohli práve animácie a tiež som pozerala niečo podobné (veď čo mi iné ostávalo keď z toho tu ani papež nevyjde)

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?

