

Krasne Kristinka
18 komentov
1
sechs
10. 2.febuára 2015 16:19
Ja som mal BSOD každé dve hodiny, keď som fičal na beta verzii windowsu 7
3
nechcel by sooom, ja som si ich tiež veľa užil keď mi odišla základna
4
@sechs ja mam skor problem ze neviem co mi ten srot chce naznacit..mam si nainstalovat antivirak abo povysavat klavesnicu?
11
ouu shiit mmožno virusik, možno problem s RAM-kou, možno problem s HDD a možno problem čo ja viem, s grafickou.. čokoľvek v tom môže byť
ideálne je, dať do servisu a spýtať sa, koľko by to stalo.. ale pravdepodobne ti sfleku nepovedia... Tak kúpiť nový
ideálne je, dať do servisu a spýtať sa, koľko by to stalo.. ale pravdepodobne ti sfleku nepovedia... Tak kúpiť nový
13
odchádza ramka - kúpit nové pamate
(najlepšie vymenit všetky RAM-moduly)
(najlepšie vymenit všetky RAM-moduly)
15
tam to číslo je "dosť" nápomocné inak ..
stávalo sa mi to pri ramke aj pri chybe s hdd ale v podstate to môže byť čokoľvek
stávalo sa mi to pri ramke aj pri chybe s hdd ale v podstate to môže byť čokoľvek
16
na pc kde mam w7 mi to robí každé dve hodiny, ale vysral som sa na to, zarobil som, kúpil si ntb a vzdal som sa spoločného pc o ktorý som sa musel deliť s dvoma sestrami a rodičmi
17
Zrejme máš warezový Windows, resp. neinštaluješ aktualizácie
» answers.microsoft.com/en-us/windows/f...
» answers.microsoft.com/en-us/windows/f...

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
