« Vysoké školy

Fórum pridala Ninus, 5. máj 2013, ďalšie jej diskusie »

TSP - test vseobecnych predpokladu

Ninus
ninus, 11 ročné dievčatko, 5. máj 2013

Kto bol tento rok??? Ako sa vam to pozdavalo?? A ktora cast sa vam zdala lahka a naopak, ktoru cast ste nezvladli?? Mne osobne prisiel tento test velmi tazky oproti minulym rokom

0 Zareaguj!
Burble
burble, 20 ročné dievča, Enoby Dark´ness Dementia, 5. máj 2013

idem zachviľu, strašne sa naňho teším! Haha

1 Zareaguj!
Psychomanson
psychomanson, 24 ročný chalan, Brno, 5. máj 2013

@ninus ...ja som bol včera v Brne ..neviem ktorú variantu si mala ty, ja som mal jednotku tusim ..a tiez mi to prislo mega tazke, hlavne v tej prvej casti ...boli tie slova vyznamovo strasne podobne a matika takisto..katastrooofa Hehe no a na konci mi ostal chvilu cas, tak som par otazok len tak od oka tipol..tak uz len dufat aby bol dostatocny pocet bodovHaha

2 Zareaguj!
Lawey
lawey, 20 ročné dievča, so far away from warm place, 5. máj 2013

neber to tak vážne Hehe
ja som bola tento rok, keď som to zočila tak som sa famozne uškrnula že "to čo je za šifry" Hehe lahké bolo verbálni mýšlení, na numerickom som dokázala prísť AŽ Hehe na jedno Hehe to s čo ide vždy číslená postupnosť... to je primitivne, a prostorový zmýšlení to bolo super, analytické zmýšlení... to boli tie skurvené výroky že? Hehe nemám rada také Hehe , na kulturnom prehlede boli ubr kokotiny! Hehe ksss ako 5 možností a v každej je 6 skladatelov a ktorá možnosť obsahuje skaldatelov len z určitého obdobia? (rozdiely boli minimálne...) a kritické myšlení... no nechcelo sa mi to moc čítať ale to bola pohoda...

ale aj napriek tomu, ekd si to takto zosumarizujem, tak neviem prečo mám z toho dobrý pocit Hehe a pevne verim a dufam že ma zoberu tam kam chcem, nie len tam kde sa hlasieva ročne 20 ludí a aj tolko ich zoberú HeheHehe

3 Zareaguj!
Lawey

@lawey tento rok som mysllea asi včera HeheHeheHeheHehe

4 Zareaguj!
Lawey

ty moj kokot prečo somsa označila? Hehe

5 Zareaguj!
Marleymt
marleymt, 18 ročné dievča, Wild West - JAMSSLSNLNN , 5. máj 2013

verbálny analytický, kritický a kultúrny bol fajn...priestorové myslenie nemám absolútne, matiku som nejako poskúšala...a tak, ale keďže som sa ani nepoztela do testov z minulých rokov, nemôžem posúdiť, či boli tohoročné ťažiše ako vlani...ale tak, na niečom musia vyraďovať...

pre mňa boli TSPčka len také vedľajšie, keďže podstatné sú pre mňa scio, tak nejako som tam nepanikárila na tom...ale viem, že veľa ľudí okolo mňa veľa vecí nepostíhalo...

6 Zareaguj!
Ninus
ninus, 11 ročné dievčatko, 5. máj 2013

takze kriticke myslenie bolo v pohode?? ja som nestihal(som chalan znamy ninus nechce sa mi tvorit nick tak vzdy ked nieco zakladam, zakladam cez nu) tak som sa nato vykaslal....a hej matika bola brutalna aj priestorove vydenie bolo sialene

7 Zareaguj!
Ink
ink, 25 ročný chalan, Rock & roll!, 5. máj 2013

Aj tak sú študenti rod od roka slabší. Nebojte, TSP sa prispôsobujú úrovni generácie. Dúfam, že nebudem musieť viesť nejaké cviká...

8 Zareaguj!
Andegor
andegor, 21 ročný chalan, Jej dvorný kamarát, 5. máj 2013

@4 @5 Happy

9 Zareaguj!
Nymerio324
nymerio324, 20 ročný chalan, Košice, 5. máj 2013

bol som včera v BA, a mne sa zdal test o niečo ľahší ako minuloročné. Len som akosi nestíhal vrátiť sa k úlohám ktoré som vynechal, lebo som dosť času stratil v matematickej časti.

10 Zareaguj!
Bebekex
bebekex, 20 ročné dievča, len hľadaj ďalej, 5. máj 2013

Hehe snaha bola.

11 Zareaguj!
Matwejo
matwejo, 24 ročný chalan, ZV/BA, 5. máj 2013

hmm aj ma zaujima co tam je teraz, ked som robil pred 5timi rokmi ja dement som dokazal 90 percentil
to bude potom niekde viditelne po vyhodnoteni?

12 Zareaguj!
Burble
burble, 20 ročné dievča, Enoby Dark´ness Dementia, 5. máj 2013

@matwejo jj, každý rok sú zverejnené minuloročné testy aj so štatistikami, takže si môžeš pozrieť aký by si mal percentil, len neviem že kedy sa to zverejňuje.

13 Zareaguj!
Tangerina
tangerina, 24 ročná žena, 5. máj 2013

ja z toho vôbec nemám dobrý pocit Hehe ale zas, hlásim sa na odbor, kde berú skoro všetkých, tak snáď...
a istá som si len v numerickom a symbolickom Hehe ostatné som nemala šajnu HeheHehe a analytické ešte možno

14 Zareaguj!
Nymerio324

tohtoročné testy budú uverejnené zrejme až po výsledkoch, že?

15 Zareaguj!
Amirai
amirai, 21 ročné dievča, Poprad, 5. máj 2013

@nymerio324 myslím,že sa môžu objaviť aj mierne skôr, každopádne výsledky sú von dosť rýchlo a vtedy máš zverejnené aj svoje odpovede s testom v prihláške

16 Zareaguj!
Nymerio324

@amirai
díky za info Žmurk

17 Zareaguj!
Lawey

@tangerina a akýže odbor si si dala? Hehe že či sme si dali rovnaký HeheHeheHehe

18 Zareaguj!
Hopelight
hopelight, 20 ročné dievča, 5. máj 2013

tak ja som to otvorila a že wtf?! Hehe ... ostalo mi toľko voľného miesta, tak posledných 15minút som sa snažila ešte niečo vyprodukovať.. no kultúrny prehľad bol skôr cirkev a geo, takže pre mňa nič moc.. ale prioritou ostáva scio, takže TSP len ako poistka dúfam výjdu no..

19 Zareaguj!
Tangerina
tangerina, 24 ročná žena, 5. máj 2013

@lawey no podľa toho, čo si napísala vyššie usudzujem, že nie Hehe štatistiku na PřF som si dala Hehe a ty aký?

20 Zareaguj!
Popolcek
popolcek, 20 ročné dievča, s perlou, 5. máj 2013

úprimne, budem robiť pohanské oslavné tance matky prírody na streche rektorátu keď ma vezmú.

21 Zareaguj!
Psychomanson
psychomanson, 24 ročný chalan, Brno, 5. máj 2013

@popolcek Happy Happy Hehe pridám sa k tebe ked tak Hehe

22 Zareaguj!
B0n0
b0n0, 20 ročný chalan, Ružomberok, 5. máj 2013

vo väčšine uloh sa nato dalo ist vylucovaciou metodou, vzdy zostali dve moznosti ktore boli dost podobne..hlavne pri tej priestorovej predstavivosti, kulturne myslenie ako co, tá geografia sa dala, mal som tam zaradiť tich autorov, barok a kraviny to som tak dal co sa mi zdalo, citanie s porozumenim..... nezatazoval som si tim hlavu moc, prisiel som-videl som-odisiel som HeheHehe

Audi, vide, tace – Poslouchej, dívej se a mlč. prvé dve mi boli jasné Hehe

23 Zareaguj!
Mielikki
mielikki, 17 ročné dievča, Pokémon diva , 5. máj 2013

@popolcek to si pozriem!
musia ťa vziať už len kvôli tomuto! Hehe

24 Zareaguj!
Lawey

@tangerina štatistiku na prirodovednej co jako? Hehe a to je očom? Hehe ja ruštinu v hospodarskej, firemnej praxi a cr, a filologicko-arealové štúdia Hehe ale stem ísť na tú ruštinu Hehe

25 Zareaguj!
Mamradadeli
mamradadeli, 20 ročné dievča, Košice, 5. máj 2013

ja som bola a tazko povedat, dalo sa to vyrıesıt vsetko aj odpovedat na vsetky otazky len to zabralo vela casu aspon mne no...

26 Zareaguj!
Tangerina
tangerina, 24 ročná žena, 6. máj 2013

@lawey to je matematika Hehe A na ktorý odbor berú všetkých, čo si spomínala? Hehe Tak držím palce

27 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

27reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist