Fórum pridal Azizi, 27. 5. 2020 17:07 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ste radi, že Marcello/Zajko uško/Filip... tu už nie je?

0
Azizi

tvári sa, že má 3 roky
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Obey your master!

ja chcem zahlasovat anonymne za ano, tak pls pridaj moznosti na anonymne hlasovanie.
  2. 2
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

bol som rád aj naposledy, ale ukázal sa tu zas...
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Zajko sem proste patrí (?)
  4. 4
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@wistingher No to on vždy (:
  5. 5
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Ahoj Azizi. Z rôznych dôvodov by som chcel hlasovať za dve možnosti, ale nefunguje mi to stlačiť. Niečo je asi pokazené v tejto ankete fóra.
  6. 6
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Uvažovala som dlho nad prvou a druhou možnosťou, ale nakoniec padlo rozhodnutie na 1 0:) (neisté - z rôznych dôvodov)
  7. 9
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Ahoj Teal. Ja som sa zas z rôznych dôvodov rozhodla, že hlasovanie bude tento krát v mojej ankete len na jednu správnu možnosť 0:) posledná odpoveď je skvelá, veľmi výpovedná!
  8. 10
    Papver

24 ročné dievča

A kde je?
  9. 11
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@papver To je otázka!
  10. 12
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

jeho komenty som aj tak za tie roky uz automaticky preskakovala, vadilo mi ked sa s nim ludia snazili interagovat a polka fora boli rozpravy o nicom. clovek vidi 50 komentove forum, tesi sa na flejm a nakoniec to len zajko
  11. 13
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Este doplnim ze by sa mal samozrejme krotit ak sa vrati a to aj mnohi dalsi... Tiez nie som svaty ani nahodou a uz som si velakrat BAN zasluzil no uz ked sme prezili tieto divoke dlhe roky birdzovania mali by sme drzat pokope nie sa za kktiny hadat a likvidovat aby to tu cele nadobro zakapalo :(
  12. 14
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Akoze sry ale dala by som ruku do ohna za to, ze marcello nebol zajo, len sa nanho dost nepodarene hral.
  13. 15
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@torpedo08 Tak ale on to fakt veľa krát dosť preháňal podľa mňa :( A áno, nie je jediný... Len... Ja neviem, asi by som chcela žiť v ideálnom svete, kde jeden na druhého nenadáva, neposiela ho do pekla a tak... Ale to sa naozaj netýka len jeho... To len ja som asi moc citlivá na také veci. Tiež som si už viac krát povedala, že sem už kvôli podobným vyjadreniam neprídem. Ale tak to je jednoducho všade...
  14. 16
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@staphylococcus Zaujímavé vysvetlenie! Možno hej :D Ale skôr si myslím, že to bol on :/ Ale neviem to isto samozrejme...
  15. 17
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Idealny svet neexistuje nikde ani zdaleka a ani nikdy nebude :(
  16. 18
    Draks

35 ročný ujo
    Bratislava

@torpedo08 presne!!!!!
  17. 19
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

sice plati co som napisal tu http://birdz.sk/draks/status/ziadam-admina-nech-vysvetli-birdzu-preco-dostal-marcello111-ban/1230758-status.html

ale bude mi svojim sposobom chybat, ale asi len preto, ze je tu sto rokov (hehe)

a je nas tu 5, tak naco sa kynozit? (hehe)
  18. 20
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@mezomus Tak ale možno sa chystá nový birdz a už nás nebude 5 :D Viem, že sa chystá už asi 10 rokov, ale tak 0:)
  19. 21
    Annyejnji

22 ročné dievča

on tu nie je? :O
  20. 22
    Draks

35 ročný ujo
    Bratislava

@azizi :D kým bude nový birzd všetci zomrieme (: 0:) (thumbs) :smile:
  21. 23
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@mezomus a dostal si odpoveď? (: ja čakám už asi 9 rokov na odpoveď, kedy bude mobilna bircappka (hehe)