Fórum pridal Nikolas1410, 22. 5. 2020 09:47 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Skamosil si sa už s niekým z birdzu a následne zistil že je falošný ohovarac?

0
Nikolas1410

20 ročný chalan
Perkelt

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nikolas1410

20 ročný chalan
    Perkelt

Zaujala ma diskusia na tuto temu pod fotkou: http://www.birdz.sk/teal/obrazok/qarpy-preco-zas-dostal-ban/1072330-foto.html

Mate tu niekto takúto skusenost napriklad či už s PlavamZivotom alebo niekým iným?
  2. 2
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

a kto falosny neni? ja s tym vzdy ratam ze kazdy jeden clovek aj najblizsi je falosny a raz ta zradi. to je len naivita a romanticka predstava ze blizke osoby ta nezradia
  3. 3
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

Kde je možnosť: Nemám tu kamarátov?
  4. 4
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Co ti jebe?!!! Ako 15-rocne decka (:
  5. 5
    Kerrang

27 ročný muž

Netuším čo robia druhé strany a kto si čo spriadava ...taký dosah na nich až nemám, ale myslím, že falošných ľudí je celkovo všade dosť :smile:
  6. 6
    Openmindedfreak

30 ročný muž

Poznám z tadiaľto 1,2,3... hmm, 6 ľudí osobne? A o nikom som poriadne nič nezistil za ten krátky čas, len s dvoma osobami som sa stretol viac ako 1x...
  7. 7
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Ja som sa s nikym neskamosila...
  8. 8
    Warble

21 ročné dievča

get a life , plz
  9. 9
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Nekamarátim sa.
  10. 10
    Zlywewo

24 ročný chalan

Ano :-/ s Ancikou2005, ale ta falosna mrcha predo mnou ohovarala kamosku Abecedu123, tak som sa na nu vykaslal :-/ Jedina kamka ktorej este verim je Teacup (love)
  11. 11
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

@10 (:
  12. 12
    Palec223

28 ročný muž

nikdy som sa odtialto s nikym nestretol :(
  13. 14
    Annyejnji

22 ročné dievča

Jedno dievča mi napísalo, že budeme spolužiačky na sš .... no prosím pekne, s ňou boli celé sš len problémy :-/ akože fakt najhorší a najfalošnejší kus celej triedy . Prestala som si ju všímať a začala ma ohovárať na celú triedu, že od nej chcem nejaké poznámky, ktoré som v živote nepýtala, že ju otravujem lebo chcem poznámky čo :D a ach... je to vtipné až ako táto anketa sadla... ale ona fakt 3 roky nonstop do mňa mrvila s nejakými nepodstatnými hovadinami a ja som bola zúfalá už, lebo si nedala pokoj :-/ a všetkým sa rýpala do riti a jak skončila sš, tak zrazu o ňu nikto nezavadí :D to bolo celeee zle :D
  14. 15
    Annyejnji

22 ročné dievča

a hej, mali sme vtedy 14 (:
  15. 16
    Motovidlo323

31 ročný muž
    koronabojovnik birdzu

kiezby len raz... mrzi ma to o to viac, ze ja som typ cloveka, co s kazdym jedna na rovinu a vzdy ma to trochu rani... a hlavne mam pocit, ze som zakazdym trochu nedovercivejsi voci svetu, co je asi najhorsi side effect
  16. 17
    Motovidlo323

31 ročný muž
    koronabojovnik birdzu

ale ked nad tym rozmyslam, fakt je tu obzvlast vela falose, ci len ja mam ten pocit?
  17. 18
    Annyejnji

22 ročné dievča

@Motovidlo323 hej ono to tak býva :/ že ľudia už nie sú zvyknutí počúvať, keď sa stretnú s človekom, čo hovorí veci narovinu a aj tak mu neveria a pletkujú :D a ešte prekrútia, čo si povedal, lebo si to tak určite nemyslel :D a potom my, čo sa snažíme hovoriť "čo na srdci to na jazyku" ťažšie chápeme, prečo to tak nefunguje všeobecne :D
  18. 19
    Nikolas1410

20 ročný chalan
    Perkelt

@zlywewo lol čo ti wewo spravil že si si zalozil takýto fejk? :DDD

@motovidlo323 jn, kedysi tu boli popici ludia, ale take casi už dvno skončili asik :(
  19. 20
    Zlywewo

24 ročný chalan

@nikolas1410 ohováral ma pred alfredom12345
  20. 21
    Nikolas1410

20 ročný chalan
    Perkelt

@zlywewo no to je teda hulvat kamosko!!!
  21. 22
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Nie, nemám kamarátov ani v realite, ani tu. A každý druhý tu je falošný a sebecký, stavím na to liter džúsu.
  22. 23
    Superpinkhero

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

Ak sa s niekym kamosis ale následne ho označiš za “falošného ohovárača” nie si vlastne tým pádom aj ty falošný ohovárač? (?)
  23. 24
    Motovidlo323

31 ročný muž
    koronabojovnik birdzu

@23 Toto je otázka na úrovni "ak ti niekto nabúra auto, nenabúral si ho teda zároveň aj ty jemu?" :D
  24. 25
    Motovidlo323

31 ročný muž
    koronabojovnik birdzu

To by som nepovedal, že ten pomer dobrých/zlých ľudí sa tu nejako zmenil, furt je 1 dobrý na 10 zlých, či aspoň o2ci userov :( Ale je pravda, že tu som sa 1. x stretol so zákernosťou niekoho, koho som predtým spoznal... roky dozadu a potom ešte pár x
    @annyejnji Nvm, či som to úplne pochopil :D Ale áno, často sa vytrháva z kontextu :D počul som o sebe už veci, čo teda rozhodne pravdivé neboli :D Určite nemusím niekomu sadnúť, ale zas rozširovať bludy, to je úplne mimo môjho chápania :/