Fórum pridal Slackerbitch, 8. 9. 2019 22:54 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Šili vám už niečo?

0
Slackerbitch

38 ročná teta

Kedze vacsinou sa tu na b. pytam iba chujovinky, prichadzam s dalsou :D Sili vam uz niekedy nieco na tele? Ak ano, co? + sa mozete podelit aj o pribeh :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Slackerbitch

38 ročná teta

Mne sili ucho a celo - celo po tom, ako sme sa v prvej triede nahanali som spoluziakmi a ja som sa s jednym spoza rohu “naburala”.. on mi doslova zahryzol do cela a zlomil si polku zuba a ja som mala 4 stehy :D
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Nie, s touto praktikou mam ovela viac skusenosti z opacnej strany.
    (A teda, mala som zranenia, ktorym by prospelo, keby boli byvali zasite, ale ja som bola maly samovrah, tak mam napriklad hnusnu jazvu na holeni :D ).
  3. 3
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ranu na čele, keď som bol ešte malý, kožu a ciastocne rozseknutu šľachu pod kolenom, keď som mal 17 a rozseknuty palec na nohe,.keď som mal cca 20.
  4. 4
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

Som si raz gate roztrhol na futbalovej bránke tuším že sa aj šili
  5. 6
    Paracelsus

28 ročný muž
    Weltschmerz

Čelo (rozbitá hlava z nešťastného pádu na radiátor) a 2 x pruh (ešte ako nemluvňa).
  6. 7
    Majmarad

36 ročný ujo

Prsty, Nohu, ruku, hlavu, uši, pruh a veľa iného :D Som ako handrová bábika
  7. 8
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Jaj, ja som to pochopila jak nejaké šaty na mieru. Ale inak nie, nešili.
  8. 9
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Ranu na hlave, ked som sa na spiralovych kovovych schodoch ako dieta nahanal s kamaratom, tak sa mi smyklo a hlavou a chrbtom som ich krasne zopar poratal
  9. 10
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

strihali mi uzdičku pod hornou perou a niečo tam potom aj zašívali, nepamätám si to moc, bola som decko. len si pamätám, že mi odtiaľ trčal odtiaľ asi mesiac nejaký špagát a hrozne ma to rozčulovalo
  10. 11
    Bebekex

26 ročná žena

sili mi lavu aj pravu ruku
    na tej pravej mam celkom dlhu jazvu,kt
    rastla so mnou
  11. 12
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

obe ruky, tvár aj krk
  12. 13
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Na pravom boku pod rebrom mam jazvu ako svet
  13. 14
    Sianagirl245

17 ročné dievča

Mne nič ja som skôr tá čo také rany spôsobuje (:
  14. 15
    Michelleee

24 ročné dievča

Celu tvar napadol ma pes ked som mala 11 rokov :-/ a bolo to hrozne
  15. 16
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

Oko po operacii, zub, teda to lozko po extrakcii a kozu po vybratych znamienkach :D
  16. 17
    Gramofón

16 ročný chalan

Nohu. Sme hrali futbal a rozbil som sa na rebrine v škole. Prekvapivo som o tom ani nevedel a behal ďalej, až neskôr som si uvedomil,že mi z nej ide krv. Bola to 3.5cm rana, ktorú mi zašili a mám už pokoj, síce ostala jazva, no nevadí :D
  17. 18
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Sili mi pupok ked som bol na operacii pruhu na lokalnej anesteze. Bleh
  18. 19
    Danerine

21 ročné dievča

Šili mi bradu keď som mala asi 12, doma sa mi zamotala hlava a odpadla som - bradou rovno na klietku nášho škrečka :( (hehe) a potom mi šili hlavu, to si nepamätám, ale doteraz tam mám celkom plešinku
  19. 20
    Livre

19 ročné dievča

Sili mi oblast medzi palcom a ukazovakom, prerezala som si tu cast nozom dost hlboko ked som krajala rozok.
  20. 21
    Rosiegrace

tvári sa, že má -1 roky
    Republika východu

ďasno, hneď po vysekávaní osmičiek kvôli strojčeku
  21. 22
    Subarnica

22 ročné dievča

Opaľovala som sa, išla som do kúpeľne, odpadla som a hlavou som narazila na vaničku sprchovacieho kúta. Boli z toho 3 stehy na čele. Našťastie to dobre zašili a jazvu nevidno skoro vôbec a keďže je rovnobežná s vráskami, je to úplne v pohode :D
  22. 23
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

25 rokov som nemala žiadne stichy a keď som ostala tehotná, každý mi prízvukoval, aby som bola opatrná a blablabla, tak som si pre istotu rozrezala prst pri čistení akvária. Toľko krvi. Všade. :D
  23. 24
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Tiež som mal stehy v ďasne kvôli nejakému zákroku v detstve, ktorého význam si dnes už nepamätám.
  24. 25
    Vlcica1989

29 ročná žena
    Trnava

spodnú peru po páde na chodník :D
  25. 26
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

čelo a onú.. :D