Fórum pridal Staphylococcus, 18. 9. 2020 06:42 do kategórie Auto-moto. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Povazujete slovo tulit, pripadne anglicke cuddle za nieco, co robite iba s partnerom, alebo aj s kamaratmi?

0
Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
neexistuje

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Doplnkova otazka, ma to pre vas sexualny podtext?

(Inak takmer som ako moznosti urobila "ano" a "nie", lebo je tristvrte na sedem a ja som uz tyzden poriadne nespala. Nuz.)
  2. 2
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

@1 ano ma, ale nie nevyhnutne

Tzn da sa tulit s podtextom aj bez :D a ochotne sa tulim s kamaratmi bez kontextu
  3. 3
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Podtextu ci coho.. veru este je rano
  4. 4
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Tulim, resp ja hovorim skor mojkam sa napr aj s peskom (love)
  5. 5
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@slackerbitch o tom, ze zvieratka sa daju tulit bol konsenzus, nazory sa rozchadzaju na to, ci sa tulia kamarati :D
  6. 6
    Robin

23 ročný chalan

Ked sa stretneme po pol roku s najlepsim kamkom... sme jak dvaja teplosi
  7. 7
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

OH PODOTAZKA 2!!!! POUZILI BY STE V ROVNAKOM KONTEXTE TULIT AKO CUDDLE? Alebo ma pre vas kazde iny subtext?
    (Napriklad ze tulit sa s kamosmi je ok, ale v anglictine cuddle pouzijem len pre partnera) alebo maju pre vas obe tie slova rovnaky uhhh "naboj" :D
  8. 8
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Tulenie s partnerkou
    Obimanie- kamosi
  9. 9
    Fukaj

8 ročný chlapec

Wanna cuddle?
  10. 10
    Pubertslatinocelny

33 ročný muž
    zvláštne ticho vzniklo

Túliť áno, s výnimkou situácie, keď sedia traja na zadnom sedadle - tí sa vtedy tiež tulia

Cuddle samo o sebe tiež tak, ale počul som "give me a cuddle" ako synonymne s "give me a hug", tak v tom prípade nie
  11. 11
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Asi by som s tým nemala problém ani u kamarátov, do istej miery, no prioritne je pre mňa túlenie s priateľom. A nemá to pre mňa sexuálny podtext.
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@fukaj ňe, ja sa chcem cuddle s clovekom, kvoli ktoremu to forum vzniklo :D

@pubertslatinocelny mne mna aj v tomto pripade je give a hug ine ako give a cuddle. Niektorych kamosov ked vidim a objimame sa tak je to hug, s inymi cuddle. Rozdiel je intenzita, miera kontaktu, dlzka, etc.

Btw ocividne je to presne ako som si myslela - kazdy to ma inak. Takze dik, ale kludne pokracujte :)
  13. 13
    Kerrang

28 ročný muž

Nebyť jednej kamarátky, ktorú som v mojom živote spoznal a ktorá by mi nebola až tak srdcu blízka, tak bol by som babe ani nedal nežnú pusku alebo ju tak silno neobjal ...aspoň pár týchto momentov v mojom živote bolo skvelých aj keď viem boli sme kamaráti, no moja myseľ si už predstavovala iné :/ ...v piatom ročníku sa mi zapáčila iná deva, keď tá moja pusinkovacia odišla ...a aj som sa ju pýtal vtedy o vzťah, že sa mi dosť páči ako dievča celkovo vizuálne, ale aj celkovo že je to taká slušnejšia holka, nedá komu stretne a tak, no nepochodil som vtedy, lebo ona že chce byť po rozchode sama :-/ ...no a bola s druhého konca republiky, z ďaleka, no ona vie určite že ona sa mi páči (hehe) ...lajkujem jej fotky a aj v príbehoch keď sa sfotí (hehe) ...tej by som rád dal pusu tiež, nebyť toľko ľudí a nie príliš súkromia + tam bolo ostré svetlo (hehe)
  14. 14
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

@13 pre boha ziveho
  15. 15
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@13 fetch me bleach, my good man, I tire of my eyesight.
  16. 16
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@13 https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/711Gap4HFqL._AC_SX522_.jpg
  17. 17
    Kerrang

28 ročný muž

Heeeeej, nerobte si srandu (hehe) ...to je úprimný príbeh (hehe)
  18. 18
    Ucitelka

44 ročný ujo

@13 0_0
  19. 19
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Toxicity

Tuli tulaa
  20. 20
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

Hmm, tulit, mojkat ako slova mi pridu bez sexualneho kontextu, ale ked poviem podme sa pomojkat na 99% tym myslim sex :-/

A tulkam sa len s frajerom a mackami.
  21. 21
    Ucitelka

44 ročný ujo

https://www.youtube.com/watch?v=PUrVoD8d-IQ&ab_channel=AndyVokurka
  22. 22
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Tuli tuli tuli tuli
    https://youtu.be/BkgzS50paHM
  23. 23
    Likju

25 ročný muž

Nebaví ma stále vidieť niekde veci ako @13
  24. 24
    Desertdrift

21 ročný chalan
    Universe

Ja by som povedal že cuddling s partnerom a hugging môže byť s kamarátmi napr
  25. 25
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@13 cringe
  26. 26
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@13 https://media.tenor.com/images/65a343c5a9dd06d9d0127b89a21dc028/tenor.gif
  27. 27
    Rebarboe

19 ročné dievča

Cojaviem túlenie mi príde intímnejšie ako sex
  28. 28
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@rebarboe mne toto pride ako strasne "mam 16 rokov a chcem byt edgy" nazor :D
    (Tym nechcem tvrdit ze ty mas 16 rokov ani ze chces byt edgy, len to ma proste velmi "not like other girls" energiu :D )
  29. 29
    Rebarboe

19 ročné dievča

Ale hej je to take @staphylococcus (hehe)
  30. 30
    Mezomus

tvári sa, že má 3 roky
    asshole birdzu!

@staphylococcus podla mna je to tak, ako hovori @rebarboe a mne to ani neznie edgy (thumbs)

z dlhorocnej praxe kurevnika mozem povedat, ze jebat mozes s kdekym, ale tulit sa mozes len s laskou (hehe)
  31. 31
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@mezomus z dlhorocnej skusenosti zitia a platonickeho tulenia: nie.
  32. 32
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Ja nie som veľmi kontaktný človek. Netúlievam sa. Raz za čas objímem moju kamarátku. Ale na dĺžke záleží.
  33. 33
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

@13 parada, uz si to dnes citam tretikrat :D
  34. 34
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@etelnair ja som to zvladla dva krat, bojim sa, ze keby som to precitala treti, tak si sposobim poskodenie mozgu.

@riddiculus na dlzke akoze co sa tyka rozdielu medzi hug a cuddle? hej za mna aj na dlzke, aj na intenzite aj na miere kontaktu.
  35. 35
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Na dĺžke objatia. Túlenie sa považujem za niečo dlhé. Ale objatia sú pomerne zaujímavá záležitosť. Súhlasím, že to súvisí s tými troma vecami, ktoré si povedala. Nie je objatie ako objatie. Vo filme Servírka to bolo pekne povedané. „Drahé dítě, doufám, že jednoho dne tě bude někto objímat dvadset minut v kuse. Jen objímat. Neodstrčí tě, nepodívá se ti do obličeje, nepokusí se tě políbit. Jenom tě zavine do svých paží a bude tě pevně držet. Pevně, bez jakéhokoliv náznaku sobectví.“.
  36. 36
    Patha

25 ročná žena
    birdz

tak nie vyslovene len s partnerom, ale rad to robim s ludmi, ktorych si pustim blizsie k telu, no pun intended :D
  37. 37
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

(Veľmi výnimočne aj s kamarátmi)
  38. 38
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

K @1
    S partnerom aj hej
    Ale pri kamošovi moc nie :D to beriem inak