Fórum pridal Ladydoga, 4. 7. 2020 23:20 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nosíš ľadvinku? (taška)

0
Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
Prašivá diera

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

V 90. rokoch keď som bola dieťa, tak som nosila. Nedávno som ale v Prahe natrafila na tak krásnu! Čiernu, s čiernobielym motívom mačky, ale zaváhala som a keď som si ju chcela kúpiť, už bola vypredaná :( Je to z takého štýlového obchodíku orientovaného na mačky, kde majú veci na objednávku, ktoré predávajú len po pár kusoch a nikde inde sa zohnať nedajú. Mám odtiaľ s motívom mačiek aj takú malú tašku, kovovú krabičku na lieky, krásne poháre a aj niekoľko darčekov som tam kupovala...
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Mam taku hardbass Adidas "kabelku" :D :S ale neni to ladvinka aj ked sa da aj okolo pasu dat (rofl)
  3. 3
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    Fear no more, precious ladies!

rad by som zacal, lebo ma hrozne vytaca nedostatok vrecak na obleceni pocas tohoto nepodareneho rocneho obdobia, len som si este nevybudoval taku uroven mamvpicizmu voci estetike, aby som sa na to odhodlal.
  4. 4
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Bojím sa tých s ľadvinkou, som si všimla že väčšinou vyberajú peniaze a tak, a nemám rada keď odo mňa niekto chce peniaze :/
  5. 5
    Forte

8 ročné dievča
    som rada ze som tu

Nieje ladvinka ako ladvinka, napriklad takuto by som si v pohode kupila a nejak podobne ju nosila :D
    https://www.memorandum.com/wp-content/uploads/2018/03/belt-bag-trend-wear-multiple-ways-waist-fanny-pack-or-cross-body-shoulder-striped-suit-chloe-veronica-beard9-1060x1263.jpg
  6. 6
    Misfit44

15 ročný chalan

je to skarede imho, nepride mi prakticke mat nieco take okolo pasa alebo sikmo cez telo :D niet nad ruksak
  7. 7
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

@misfit44 pice simona
  8. 8
    Misfit44

15 ročný chalan

@kokotis co je
  9. 9
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

@misfit44 co si agresivna boha ti
  10. 10
    Misfit44

15 ročný chalan

@kokotis kupim ti ladvinku ked budes zly
  11. 11
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

@misfit44 ja som vedel ze ti nemam dovolit ist na internet, no nic tak ako rychlo ti zacali zlate casy tak ti aj skoncia! Pojdes naspäť do pivnice ako si bola doteraz...
  12. 13
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Podľa mňa je to hrozné. Praktické, ale hrozné. Ale nech si ľudia nosia, čo chcú.
  13. 14
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

by som sa cítila ako nejaký 40-ročný panic s lisinou a ponoškami v sandáloch :D
  14. 15
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

*tu sú inak tie vecičky, tak si asi viete predstaviť, aká tá ladvinka bola pekná:)
    https://img24.rajce.idnes.cz/d2402/10/10655/10655616_d18d95b894af212549f0266f2026fbc8/images/WP_20200704_23_41_38_Pro.jpg?ver=0
  15. 16
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

ruksak jedine
  16. 17
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    Fear no more, precious ladies!

@forte a teraz skutocna vyzva, najdi chlapsku ladvinku, co nevyzera ako dielo satanovo.
  17. 18
    Andy-larkin

34 ročný ujo
    BRATISLAVA

Nevadi mi ked ju niekto ma, ale ja by som si to za ziadnych okolnosti na seba nedal :D Ja nosim vsetko vo vreckach v gatach, alebo v ruksaku.
  18. 19
    Lana1010

43 ročná teta
    Vo Vlastnom Svete :)

Tiež sa mi ladvinky dosť nepáčili, ale došla som na ich praktickosť, keď som si nemusela kade-tade nechávať kabelku a veci som mala na 1 mieste pri tele a nie po vačkoch, kde mi to mohlo vypadnúť, takže za mňa okolo pásu a pod bundou alebo sakom, či košeľou skryté je to top.
  19. 20
    Forte

8 ročné dievča
    som rada ze som tu

@notmehofejk co ja viem toto som prve nasla medzi kopou obrazkov trendseterov s velkymi supreme ladvinkami a pride mi to ok :D
    https://cdn.lookastic.mx/looks/pantalon-chino-negro-jersey-de-cuello-alto-gris-abrigo-largo-negro-original-39963.jpg
  20. 21
    Fukaj

8 ročný chlapec

Ne diky radšej billa igelitka
  21. 22
    Arywian

20 ročné dievča
    Praha

áno, ale iba na turistiku, pretože veľmi málo legín má vrecko a vyberať stále mobil z batohu je otrava :D
  22. 23
    Bebekex

26 ročná žena

mam dve-sportove. jednu nosim,ked idem na bike a pod
    a druha je ta tenucka z decathlonu,tu nosim na festival,vylet,etc
  23. 24
    Bebekex

26 ročná žena

cim som chcela povedat,ze bezne ich nenosim