Fórum pridal Olii, 23. 1. 2020 19:47 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Narodeniny

0
Olii

27 ročná žena

Ako zvyknete oslavovať svoje narodeniny? :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notmehofejk

18 ročný chalan
    Už na prvý pohľad vzdelaný, rozmýšľajúci a hlavne veľmi inteligentne vyzerajúci mladý muž

zvyknem zabudat, ze mam narodeniny.
  2. 2
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Nezvyknem oslavovat svoje narodeniny
  3. 3
    Livre

20 ročné dievča

V depresií.
  4. 4
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Veru že nijak, drahá Olinka.
    Max tak si dám jedno či dve pivká s kamarátmi, a to je tak všetko.
  5. 5
    Sidious

22 ročný chalan

nijako
  6. 6
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Nijako. Nevidím dôvod prečo by sa mali narodeniny oslavovať. Keď sa dožijem 100 rokov, tak to oslávim lebo je to niečo výnimočné, ale inak nie.
  7. 7
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Maximálne si dám doma vínko s priateľom, ináč neoslavujem
  8. 9
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

dostanem darčeky od rodiny a tortu (bez sviečok (sorry) ) od frajerky a do roboty donesiem koláč alebo dačo a dám kolegom a tí mi za to trasú labou a prajú všetko najlepšie

a keď sa mi ten rok chce tak zorganizujem opekačku s kamarátmi
  9. 10
    Slackerbitch

39 ročná teta
    ktorá je len fikcia.

Modlim sa aby co najskor ten den skoncil (letim)
  10. 11
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

a ešte keď prídem k frajerkin otec organizuje posedenie v reštike (ale to sa oslavuje zvyčajne viac narodenín/menín pokope) kde toho veľa pojeme a popijeme (love)
  11. 12
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

mam ich v juni, tak dovolenkou :) ale tento rok to natiahnem na iny termin :)
  12. 13
    Dreyjir

hrá sa, že má 0 rokov
    [smutná]

Robim to, co musim, citim neskutocny cringe pri kazdej z asi piatich gratulacnych sprav, co mi pridu a neznasam sa za to, ze na ne nedokazem odpisat ani posrane "dakujem".
    Do toho sa snazim nezosypat a nerozmyslat. Party hard :D
  13. 14
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

len doma a s kamošmi si niekde sadneme, prípadne prinesiem do práce nejaké občerstvenie, z ktorého sa vždy polka zvýši, keďže som sa narodila v najhorúcejšom lete, kedy sú všetci na dovolenách
  14. 15
    Aidenn

22 ročný chalan

Zavisi, v ktory den mam narodeniny :) Ked je to cez vikend tak s rodinou, ked cez tyzden, tak s kamaratmi.... ono koniec koncov vzdy je aj X aj Y, len nie naraz a zvoli sa na to iny, vacsine vyhovujuci termin.
  15. 16
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

Nedávno som ich mal. Bol som sám a smutný. Čakal som aspoň na správu od jedného človeka, to som som naviac prial. Ale neprišla. Žial, bezcitnosť je dnes v móde viac, ako obyčajná ľudskosť.
  16. 17
    Aidenn

22 ročný chalan

ty sa pochval :)
  17. 18
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Naposledy vobec nijako
  18. 19
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Vsedny den ale je dôvod piť
  19. 20
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

Neprežívam to, napr. posledné narodeniny som prežil sám na ubytku v práci. A keď mi ľudia píšu gratulácie na FB, som lenivý im aj dačo odpísať. To je choroba tkzv. chronického neodpisovača.
  20. 21
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

väčšinou ten deň pripadol na prvé dni semestra a šli sme večer von (ale hlavným dôvodom bolo otvorenie semestra a nie narodeniny :D ), tentokrát asi len na kávu v ten deň keďže je ešte skúškové a "oslava" bude inokedy :D čo sa týka rodiny, tak prídu zablahoželať ale je to decentné.. urobíme koláčik a prídu na kávu a chlebíčky :D
  21. 22
    Vivian117

23 ročné dievča
    Zvolen

s frajerom máme dohodu, že nič takéto neoslavujeme (ani meniny, vianoce a podobné debiliny), rodina mi len pogratuluje, no a do roboty pečiem koláče/torty, robím chlebíčky/šaláty/obložené misy atď a pol dňa nepracujeme :D (ale to všetci tak robia, čiže to tak nejak "musím" :D )
  22. 23
    Surfrock89

30 ročný muž

Popijam víno na lavičke
  23. 24
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@1 @2
  24. 25
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@james98 tak sice oneskorene (ale vsak cas je relativny pojem) prajem vsetko najlepsie! :)
  25. 26
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

S rodinou a známymi si zvykneme sadnúť a pokecať, otvoríme vínko, dostanem tortu a taak (love) a som hrozne šťastná za každú milú gratuláciu
  26. 27
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Klasicky s rodinou a večer s kamarátmi. Nebudem sedieť doma ako odľud...
  27. 28
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@26 tak isto
  28. 29
    Elmsi

12 ročné dievča

Tvarim sa ze ich nemam a vecer si kupim sampanske
  29. 30
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Nijak
  30. 31
    Annyejnji

21 ročné dievča

Ja sa mam na svoje narodeniny stale velmi zle. Uz asi od 15tich. Stale si uvedomujem, ze som o rok starsia a ze je to prilis. A zaroven ze kolko ludi, ktori boli kedysi moji najblizsi si na mna uz ani nespomenie. A tak no.. a väčšinou je to skor formalnejsie. S rodinou, tortou a darčekmi :D kedysi pocas mojich -náctich bol čas aj na party s kamaratmi, teraz by ma to deptalo este viac :D
  31. 32
    Wera55555

25 ročná žena
    Dánsko

torta musí byť :)
  32. 33
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Nijako. Neznášam oslavy.
  33. 34
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Bol som s frajerkou na veceri. Inak neoslavujem.
  34. 35
    Nicmanenapada

29 ročný muž

S kamarátmi.
  35. 36
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

Štandardne rozmýšľam, ako sa zabiť, akurát mám pri tom na hlave párty kobúčik.
  36. 37
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

Zvykli sme s kamaratmi robit bytove party alebo opekacky...ale uz sa od toho upustilo. Cize uz viac menej nijak :)