Fórum pridal Quattroformaggi, 18. 7. 2020 22:42 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Najmenej obľúbená sladkosť

0
Quattroformaggi

25 ročná žena
v jeho objatí

Fórum o obľúbených sladkostiach sme tu už určite mali, mňa ale tentokrát zaujíma, ktoré sladkosti neobľubujete a hlavne prečo.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Banány v čokoláde, jahodovú milku (pri oboch sa mi chuť zdá hrozne umelá) akúkoľvek bonboniéru ktorá obsahuje liker alebo višňu (nehodi sa mi tá kombinácia) a hlavne najväčšie fuj je Študentská pečať (su tam hrozienka a želé).
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Vsetko co nie je cokoladove alebo karamelove a vsetko co je prilis sladke :D cize Bsolutna vacsina cukrikov, lizatiek a podobnych hovadin a take tie keksovite veci tiez nemusim. Ja vlastne zo sladkeho jem len cokoladu a zmrzlinu, no :D
  3. 3
    Feelagain

23 ročné dievča
    based in Brno

ono sa uz nevyrabaju, ale trnavske fure cukriky boli hrozny kentus :D a potom take tie lacne bonboniery z Lidla - Melissa a Vanessa tusim sa volaju. A potom take tie plnkove klasicke zakusky, co sa podavaju na dedinskych zabavach
  4. 4
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

@1
    Presne toto! FUJ FUJ FUJ ešte by som doplnila Slávia cukríky
  5. 5
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Donuty, šišky, zazvorniky, šamrole
  6. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Je toho strašne veľa
    Vo všeobecnosti vyhľadávam len čokolády a zmrzliny (aj to nie všetky čokolády) a výnimočne veci ako horalky a fidorky, čo ale stále radím niekde k tým čokoládovým veciam.
    Ale napríklad spomínané slavia cukríky sú jedny z mála, čo zjem s radosťou.

A spravidla najhoršie sú veci s umelými ovocnými príchuťami a príliš sladké veci
  7. 7
    Dreyjir

hrá sa, že má 0 rokov
    [smutná]

Margot
  8. 8
    Kerrang

27 ročný muž

Kofila, sójový suk a študentská pečať ešte, lebo nemám moc rád v čokoláde hrozienka (hehe)
  9. 9
    Energy1010

23 ročný chalan

Energeticke napoje, Coca Cola, Kofola, Pepsi, Nutella = obsahuje velke mnozstvo cukru.
    Rumove pralinky, krowky = nechutia mi.
    Vseobecne sa sladkostiam a sladkemu vyhybam a snazim sa jest zdravé cukry.
    Maly zakusok ci horalku mam tak raz za 1/4 roka. :D
  10. 10
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Mätový keks (grc) a vlastne akákolvek kombinácia mäta+čokoláda je hnus, vôbec sa mi tieto dve chute k sebe nehodia. A potom nemusím velmi mandlové sladkosti, niekde sa mi tá mandlová chuť hodí ale poväčšine to nemusím. Ale inak mám sladké vo všeobecnosti rada, no z príliš presladených vecí som už vyrástla.
  11. 11
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Cierny pelendrek, cukriky lekorky, margotka, rumove pralinky a suhlasim s uz uvedenymi matovymi sladkostami a visnami v cokolade.
  12. 12
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

After eight a ten matovy keksik.. :D proste cokolada a mentol - why???
  13. 13
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@ladydoga @burn @slackerbitch Čožeee, mäta a čokoláda je podľa mňa práveže úplne super kombo :(

Ja za seba hovorím, že nemám rada Mars, Twix, Snickers a podobne záležitosti, ktoré sú plnené karamelom, príde mi to až príliš sladké (a to už keď ja toto poviem, tak na tom niečo bude xD) a neznášam ten pocit, keď sa mi to lepí na zuby (grc)
  14. 14
    Barb

tvári sa, že má 3 roky
    Piešťany

Tie lacne polske bonboniery a celkove cokolady, a tiez bonboniery s alkoholou naplnou

Ja milujem sladkosti a denne ich jem ale toto je moc aj na mna (hehe)
  15. 15
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

to ťažko povedať, roky som nič z takých tých "bežných" sladkostí (horalky, mily, kindery, milky) nič nejedla, nie preto, že by mi nechutili, ale preto, že som vegan a že väčšina z nich je hnoj plný cukru, palmového oleja, umelých aróm a éčiek :D a ako bonus obsahujú mlieko a vajcia, karmín či želatínu :D alebo iné lakocinky :D
    ale teda čo mi vyslovene nechutí sú maner keksy, sú také suché a o ničom a z takého pikaa či pikola či čo to je za kentus mi je zle už len keď na to pomyslím :D veď už len ten koncept tej sladkosti, že cucám z tuby hnusné, presladené kondenzované mlieko je chorý :D
    inak zemanka ftw, nič iné ani nejem xD
  16. 16
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

och fuj a spomínate na takých tých lacných poľských mikulášov a čertov z kakaovej hmoty, čo sme dostávali v školskej jedálni? (grc) :D
  17. 17
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@ladydoga @slackerbitch presne toto! (?) (hehe) mentol a cokolada je ble (grc)
  18. 18
    Milgamman

8 ročné dievča

A aj margot no... a pelendreky, lekoricu nemusim
  19. 19
    Milgamman

8 ročné dievča

A aj tie slavia cukríky fuj a este by mi nieco napadlo...
  20. 20
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Karamel a veci z neho vyrobené, malinové príchute (okrem Top Topic a podobných nezdravých nápojov), celkovo nejako neobľubujem čokoládu s niečím, radšej čistú, alebo niečo fakt dobré, polomáčané sušienky v čokoláde... Vlastne skoro nič s čokoládovou príchuťou nemusím. Okrem double/triple zmrzliny a pudingu. Potom študentská pečať, hrozienka, všetko kávové okrem kofily a vraj Mily, rumové pralinky a ZÁKUSKY. Neznášam zákusky z cukrárne. A plnky v koláčoch mi nechutia.
  21. 21
    Foxhound

tvári sa, že má 3 roky
    Neosolium

Presne tak, ako @14 a ešte datle v čokoláde :D .
  22. 22
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

rumba
  23. 23
    Daidalos

26 ročná žena

kysle žižaly a vsetky kysle cukriky, vexta (a vsetka ta Jojo guma:D) gumene medvede, bonpari... vo vseobecnosti cukriky :D (asi okrem spominanych slavia, tie su podla mna top:DD alebo snehulky mnam)
    kavove rezy a vsetky tie odrody s prichutou kavy
    marx, snickers a ten prekaramelovany humus:D
    bonboniery vo vseobecnosti a salonky vianocne (grc)
    take tie pralinky "morske plody" z lidla
    kitkat
    nutella, jesenka ci ako sa to vola:D
    a hocico s prichutou lieskoveho orecha:D a ani horalky nejako nemusim, ale zjem ich
  24. 24
    Rosiegrace

hrá sa, že má 0 rokov

všetky horké čokolády, študentská pečať, banány v čokoláde, kávenky (všetky druhy), želé, hocičo s alkoholom, krovky, poľské čokolády, musli tyčinky..
  25. 25
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Sladko-slané "sladkosti", pelendrek, sladkosti s kokosom, nekvalitná horká čokoláda s nízkym obsahom kakaa (musí byť buď mliečna, alebo horká kvalitná) a už spomínané mätové čokoládky... Ale najviac asi ten pelendrek, to nemôžem ani cítiť.
  26. 26
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

a nugeta! :D blee (grc)
  27. 27
    Nespiacakraska

30 ročná žena
    Doma

Sladkosti v ktorych su hrozienka, Studentska pecat a Margot s hrozienkami napriklad, pretoze z duse nenavidim hrozienka. Hrozienka su uplne zlo, dokonca mi znechutili aj Vianocku. Neznasam Vas hrozienka!!! Vsetko mi znechutite!!!
    (Dufam ze som pouzila dostatok vykricnikov, na vyjadrenie mojho znechutenia z existencie hrozienok...)
  28. 28
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@nespiacakraska súhlasím s tebou veľmi a ak by si spravila klub hejterov sušených hrozienok hlásim sa ako prvý podpredseda.
  29. 29
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@thunderstorm Och, ja milujem nugetu 0:) vlastne moje naj sladkosti sú asi práve nugeta, pikao, kakaové venčeky a jahodová Milka...
  30. 30
    Nespiacakraska

30 ročná žena
    Doma

@plavam_zivotom to nie je zly napad... By sme mali take psycho-cute klubove tricka s obesenym hrozienkom...
  31. 31
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Skoro všetko tu spomínané veľmi ľúbim :D ale Mäta keks mi nepasuje, potom pravý marcipán tiež neľúbim
    A pelendrek je absolútny hnus pre mňa, už len tá vôňa
  32. 32
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

najviac mi nechutí asi turecký med, cukrová vata, kokosové pusinky z cukrárne kvôli tomu, že je tam viac cukru než kokosu, poľské svetlé čokolády, všelijaké tie suché plnené keksíky a potom presladené veci typu Snickers, Deli...

a naopak hrozne rada mám rôzne čokolády, bielu, horkú a plnenú napr. kokosom, kávou, jahodami, banánmi, mandľami, horúcu čokoládu, kofilu, Milu, keksíky Koka, Marlenka/Tatranský medovník, zmrzlinu a ako jedna z mála aj kombinácie čoko-mäta a čoko-chilli :D a hoci mám sladké prevažne rada,na obed sa mi to ujde tak raz do roka :D
  33. 33
    Livre

20 ročné dievča

V poslednej dobe sladkosti nejem absolutne, stratila som chut do sladkeho, takze dufam, ze mi to tak vydrzi...
  34. 34
    H8r

26 ročný muž
    bulharský cigán

After Eight.
  35. 35
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Orion ma vacsinou mizerne sladkosti ako ledove kastany alebo ja nevjem us
    @ladydoga ano mata a cokolada to nedobre :( (grc)
  36. 36
    Clarise

20 ročné dievča

Zele cukríky.. Ti medvedikovia a iné také zele veci moc... Asi najviac toto mi nechuti... Všetko čo je s bielou čokoládou... Tiež bompari, haslerky.. Všetko s príchuťou lieskového oriesku alebo iná orieskova príchuť plus vanilková prichut... Čiže keksíky atď a plus ešte s príchuťou zázvoru alebo oreo...
  37. 37
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Karamelky
  38. 38
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

mali by sme prist na sladkost s ktorou su vsetci v tomto fore ok ak taka je
  39. 39
    Etelnair

12 ročný chlapec

vlastne zda sa ze to bude cista mliecna cokolada, proti tej nemal este nikto nic :D
  40. 40
    Etelnair

12 ročný chlapec

https://www.ritter-sport.de/export/sites/default/.galleries/02_Produkte/RS_Kakaoklasse_55_sRGB_EF.jpg_1818168740.jpg
    toto by mohla byt presne ona
  41. 41
    Annyejnji

22 ročné dievča

študentská pečať, rafaello, kávenky, mila, ovocné torty (okrem višňových) a tak ďalej.. veľa toho je
  42. 42
    Sidious

22 ročný chalan

Neznášam banány v čokoláde predávané v obchodoch. Skutočné banány v skutočnej čokoláde sú super.
  43. 43
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Môžem prosím vytvoriť skládku zo všetkého "odpadu" o ktorý tu nemáte záujem? Mám voľný byt kľudne posielajte (:
  44. 44
    Desertdrift

21 ročný chalan
    Universe

Študentskú pečať s tými hrozienkami
  45. 45
    Noia

21 ročné dievča
    Tak blízko a predsa tak ďaleko

Jahodové cereálie Cini Minis. Tým sa vyhýbam úplne.
    A s čokoládou mám komplikovaný vzťah: Chutí mi (okrem jahodovej Milky), ale takmer z každej sa vyhádžem, takže si ju môžem dopriať len keď dlhšie nejdem medzi ľudí. A to je málokedy, pretože radšej budem s jedným človekom ako s jedným balením čokolády. :smile:
  46. 46
    Subarnica

23 ročné dievča

Všetko s pepermintom.. a sladké drievko... Ble
  47. 47
    Palec223

28 ročný muž

tie lacne mliecne cokolady
  48. 48
    3dmeraya

28 ročná žena

Najviac neznášam asi milu
  49. 49
    Bonalise

22 ročné dievča
    Bratislava

Margot, umelé ovocné príchute a vsetko matove - aj žuvačky!
  50. 50
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

Všetko v čom je karamel
  51. 51
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Marcipánové veci moc nemusím, banány v čokoláde, nutellu nemusím (to len v palacinkách alebo tak znesiem), donuty, sójové tyčinky, bonboniéra morské plody, biela čoko, poľské čoko..