Fórum pridal Quattroformaggi, 2. 5. 2019 19:59 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

náhodné birdz stretnutia

0
Quattroformaggi

24 ročné dievča
v jeho objatí

Ktorých birdzákov a birdzáčky sa vám už podarilo vidieť aj naživo? Na ulici, v MHD, v bare, kdekoľvek. Nabrali ste odvahu dať o sebe vedieť a osloviť ich alebo ste ostali len v pozícii nenápadného stalkera? :D
Priznávajte sa a pokojne aj tagujte :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Quattroformaggi

24 ročné dievča
    v jeho objatí

Nemám teraz na mysli vašich birdz partnerov a kamošov, s ktorými sa stretávate cielene, ale len tých, ktorých ste niekde videli úplnou náhodou :)
  2. 2
    Annyejnji

21 ročné dievča

Neviem, nespoznala by som ich
  3. 3
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nahodne nikoho, ale pri mojej otrasnej pamati na tvare by som asi nespoznala ani tych, co som stretla nenahodne :D
  4. 5
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Videl som tusim delicu a mayben, a pravdaze, som len stalkoval :D
  5. 6
    Aventine

11 ročné dievča

Potešilo ma že ma @mayben spoznala keď som ju náhodne oslovila v Lidli ako pracovníčku :D
  6. 7
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

jj s @weronna sme raz boli na tej istej prednaske :DDDDD a druhy krat sme sa videli ked som ja odchadzala z ucebne a ona tam prichadzala :D
  7. 8
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

Tanickinu som stretla viac krat a pozdravili sme sa, potom som este niekolkych videla niekde v/z mhd (riskozvychodu, melancholik a narazuvzdorna mi teraz prvi napadnu ale asi viac), no väcsinou velmi nevnimam okolitych ludi ked som vonku, cize mozno som videla viacerych o ktorych si nepamätam ze som videla (??)
  8. 9
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

A birdzakov co su z nasej skoly som opakovane vidavala ale dvaja uz sem nechodia a dalsieho nick si nepamätam
  9. 10
    Sasi2680

27 ročná žena

Leaav v kauflande ci ako sa píše a minule. Som asi videla v avione maya a greyness :D inak asi nikoho, neviem o tom a neprihovorila som sa keďže by ma nepoznali ani a som aj hanblivá
  10. 11
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

tasha5, narazu, leav ci jak sa vola, asi hellium, mkamka :D , mielikki, a zopar dalsich na ktorych si asi nespomeniem teraz
  11. 12
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

tanickina
  12. 13
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

takto nahodne asi iba forte v MHDčke..inak neviem o nikom inom
  13. 14
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

Iba hoperpohromu a amikadze.
    A mozno aj dalsich, ale uz si to nepamatam.
  14. 15
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

ja som raz videla v mhd @hellium, sugyho, raz okolo mojho suveniroveho shopu presla veronika (kokos normalne som si zvykla na meno a zabudla som nick...no sak veronika co bola v nakupnych maniackach !) a jej frajera som tiez castokrat videla :D ale on nie je z birdzu
    a @firestorm ma spoznal v praci vdaka birdzu :D
    ostatnych som asi stretla schvalne
    o a @mielikki ked robila v ibm som stretavala ale ona ma nevidela ! :D
  15. 16
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

@limej lebo tá sa dá ľahko spoznať
    a potom @stenatko (aký má teraz účet?) stretávam často
  16. 17
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

To sa mi ani nechce vymenuvávať :D veeeeľa birdzkov som náhodne stretla..s niektorými sme sa len pozdravili (napr.aj s tebou :D :) ), s inými sme sa dali aj trochu do reči (napr. Zrkadlovka), iných som len tak zbadala prejsť okolo a s niektorými sme sa tak viac skamošili (napr.pinkhero..tú som zbadala na feste, zakričala na ňu, prišla a odvtedy sme kamošky :D ^_^ )..a taaak..veľa takých stretnutí náhodných bolo :) ja mám šťastie na birdzákov :D
  17. 18
    Quattroformaggi

24 ročné dievča
    v jeho objatí

tak napíšem aj ja
    @kittyboo ešte veľmi dávno v nejakom nákupnom centre
    @forte tuším v centrali na eskalátoroch (jj, nevnímala si vôbec:D)
    @bebekex s frajirom v KC Dunaj
    @tanickina pred par dňami v buse z mlynov
    @skvrnka párkrat na zastávke, raz sme sa aj rozprávali
    @zrkadlovka tiež v nejakom nákupnom centre
    @michelleee niekde v buse na mlyny
    @mayben asi v Avione a tuším tam bol aj @dee99
    @poke na zastávke
    @narazuvzdornaa tiež už dávnejšie s frajirom
    @popolcek v škole na predvianočnom večierku

ok, už dosť :D
  18. 19
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Velmi ma nezaujíma ako kto vyzerá, takže možno som niekoho stretla a ani o tom neviem
  19. 20
    Majmarad

36 ročný ujo

Náhody nejestvujú a preto náhodne nestretávam nikoho. Ani birdzákov nie.
  20. 21
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

A áno, ako spomína aventínka, nedávno som ju stretla :D moja (zatiaľ) posledná náhodná birdzáčka :D
  21. 22
    Weronna

22 ročné dievča
    Z hôr

@lawey ja som bola hrozne nahajpovaná z toho, že panebože, ja som videla nejakého birdzáka naživo!! :D
  22. 23
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@18 áno, bola som s deem, ale on nepozná tváre, takže si vôbec nevšimol a neuvedomil :D
  23. 24
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Ak hovoríme skutočne o náhodných stretnutiach, tak mi napadnú nasledujúci ľudia:

Purenarcissism, Momoglamorous, Hellium, Forte, Mielikki, Leaav, Semhamforas.
    Tiež som nedávno videl Mrcionku :D ale tá sem už dávno pradávno nechodí pokiaľ viem..

Rovnako tak som potom ešte na ulici stretol dievčinu s modrými vlasmi, ktorej nick si momentálne nevybavím...a v neposlednom rade Deficita.

Možno by sa ešte niekto našiel, no nespomeniem si už.. (:
  24. 25
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

zlá pamäť na tváre + nestalkujem moc fotky Birdzákov čiže je skôr pravdepodobné že niekto si všimne ja .. čo som už zažila viackrát :D
  25. 26
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

hellium, forte, mayben, quattroformaggi s deficitom, potom aj jeho sameho, dee99, silviuuu, bebekex, fakecocacolazero a tak, na vela nickov si nespomeniem
    jedinych z tychto ludi som sama oslovila len quattroformaggi lebo sme sli okolo seba na eskalatore a len sme sa priblblo usmievali a bolo by mi uz blbe nic nepovedat :D :D to bola super situacia
    a potom mayben ma sama oslovila, to bolo velmi mileee :)
  26. 27
    Artlover

tvári sa, že má 3 roky
    za oponou

ja som párkrát zavadila o @hellium , ale nikdy som neposlala ziaden usmev ani pozdrav, lebo sa pozerala inam :D
    potom sme s vitkom chceli zamavat do mhdcky dominikovi, ale bol zaujaty tesenim sa na koncert ak si dobre spominam :D @nicmanenapada
    este som stretla v tescu limej a to na mna nijak silne nezaposobilo (predpokladam, ze ani na nu, ale ktovie!)
    a raz som nevedela v elektricke odtrhnut zrak o jednej tety, lebo sa neskutocne podobala na @narazuvzdornaa (spoiler - budes o 20rokov vyzerat stale rovnako!) :D
  27. 28
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

Jaj a krava som zabudla na zrkadlovku, tu som obcas v skole zazrela
  28. 29
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

tuším ma tu všetci stretávajú :D
  29. 30
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Jo ale inak @sadistrom si ma tu vsimol a povedal mi to v realite:) kedze sme spolu studovali na vyske v tom istom rocniku:) Tusim to bolo na fakultnej vianocnej kapustnici :D
  30. 31
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@lafiziq to som ja :D wtf kde ma stretavas?
  31. 32
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

@skvrnka v trolejbuse 33 napríklad
  32. 33
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@lafiziq creepy :D ale nie to ze ma spoznavas ale ten stary nick vobec
  33. 34
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

@skvrnka no proste som si nevedel spomenúť na nový :D ale teraz už som si povedal "však jasné toto je ona" :D
  34. 35
    Verka13

20 ročné dievča

Warble, delica, dee99, limitles, wewo a ešte také zlaté dievča s hnedými vlnitými vlasmi čo študuje v Brne a hrá na klavíri ale nespomeniem si na nick :D
  35. 36
    Elmsi

11 ročné dievča

Taka ta červeno vlaska neviem nick tu som stretla niekoľko krát aj na zastávke aj na koncerte, diehard ci aký to mal nick na zastavke, ygor tiež na zastavke a ešte jednu babu rudenne ci ako v jednom nákupnom centre :D
  36. 37
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Myslel som si ze som videl @fakecocacolazero a @limej ale zevraj to neboli ony takze nikoho nahodne :D
  37. 38
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

ja vždy len plánovane
  38. 39
    Ssnehulienka

24 ročné dievča
    Dolný Kubín

jezismaria, v ba som ich podla mna uz riadne vela videla :D sa hanbim tak sklapam zrak :D
    co mi pripomina
    @mielikki nevidela som ta nastupovat do busu na SAVke v stredu? :D
  39. 40
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ja veru nie, iba takých, čo som už poznal a vedel, že stretnem. Síce neviem vlastne, ci som vedel vtedy, že mi @tikalok s tunidlom prídu na sobas (:
    To možno bolo nečakané stretnutie, ale len z mojej strany
  40. 41
    Barb

hrá sa, že má 2 roky
    Piešťany

Nahodne dost davno vsetko: kittyboo vo vlaku, hellium v meste, skvrnku na nivach si kupovat coca colu zero (ale doslo mi az neskor ze odkial mi je znama a je mozne ze to nebola ona), denix na grejpe :D inak si nespomeniem na nikoho.
  41. 42
    Tikalok

29 ročný muž

@pubertslatinocelny necakane aj z nasej strany bolo, ked sme vas stretli ked ste este len prichadzali autom!
  42. 43
    Tikalok

29 ročný muž

z tych uplne nahodnych a prvych stretnuti aj s nejakym tym oslovenim si spominam na @narazuvzdornaa kdesi pri kollarku (davno davno), potom @forte ked isla s abaffym na veganske hody
  43. 44
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

koľkí ma tu videli a ja som tak nevšímavá!

@ssnehulienka to som nebola ja :-\
  44. 45
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

jemine kolko tagov, na to, ze nechodim nikam vonku :D ale potesiii, ja si netrufam vymenuvat, lebo fakt za 10 rokov Birdzu som stretla chtiac aj nechtiac mozno 70 ludi odtialto

a prepacte, ak vas ignorujem/nepoznam/nepamatam si, fakt tvare nie su moja silna stranka + sa hanbiiim prevelmi (love)
  45. 46
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

@tikalok inak neboli sme raz spolu na mestskej potulke asi trojhodinovej, kde som na teba zizala?:D :D chodilo sa dost po bratislavskych cintorinoch, nepamatam, ci to bola tema
  46. 47
    Tikalok

29 ročný muž

@narazuvzdornaa :D mas pravdu, ale teda nevsimol som si, ze by si zizala, skor my s @piotra sme vtedy zizali trochu asi :D
  47. 48
    Tanickina

25 ročná žena

@patrixo fakt?
  48. 49
    Tanickina

25 ročná žena

@quattroformaggi dorici!!!ja dom vedela,že ste to vy
  49. 50
    Aprilynne

22 ročné dievča
    BA/BB

No napocitala som asi 11, ale väčšinu som proste iba zahliadla na druhej strane ulice alebo tak :D kittyboo, skvrnku, tikaloka, tanickinu, nárazu (v jedálni často :DD), wewa s demoniqangel, tangerinu, hellium (a bola som trápna, prepáč :D), fakecocacolazero, funebraka..
    Ale takých s ktorými sa bavím som ešte myslím len tak random nestretla, to je zvláštne :D
  50. 51
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

kittyboo som vidaval dost často lebo bývala nedaleko mna
  51. 52
    Dee99

26 ročný muž
    RK

@23 presne tak ako vravi... :D nepoznam tvare a vacsinu casu som zamysleny.. :DIba som pocul to bola Quatrofm. Kukam ze kde.. nevsimol som si . :D
  52. 53
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Počas posledného zhromaždenia za slušné Slovensko prešli okolo mňa @fakecocacolazero a @kittyboo

@narazuvzdornaa som kedysi dávno stretol v trolejbuse a aj som sa jej takmer pozdravil, ale práve vyzerala, že by pohľadom spálila všetko, čo sa jej postaví do cesty, tak som si to akosi rozmyslel :D

@luc.ka si ku mne prisadla v buse NR > BA, to bola najväčšia haluz: http://birdz.sk/nicmanenapada/status/siel-som-nedavno-na-konkurz-do-ozajstneho-divadla-viete-ako-yol/1109612-status.html

@sadistrom som kedysi často stretával úplne náhodne.
  53. 54
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

A hej, úplne najcerstvejsie som videla z busu diehard-a na karpatskej v ba asi pred 2 tyzdnami alebo tak :D
  54. 55
    Quattroformaggi

24 ročné dievča
    v jeho objatí

@hellium nebola si náhodou dnes okolo pol šiestej pri tescu na kamennom? :D
  55. 56
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

@quattroformaggi nie :D ale mám dvojníčku,tak to asi bola ona!
  56. 57
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

ja možno áno, možno nie, nemám pamäť na tváre, a mňa len čo viem, tak dávno lenuska, a ja som ju pri svojej pamäti nespoznala, resp. vtedy som tu bolá dosť nová a nemala som to nafotené do hlavy :) a z videnia z jedného gympla ako ja je salkoo, ale inak mna na východe asi nie je šanca stretnúť
  57. 58
    Ssnehulienka

24 ročné dievča
    Dolný Kubín

@mielikki aha! :D
  58. 59
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@tanickina fakt, kedysi davno.. tusim pri blumentali
  59. 60
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

Asi každého už. Pravidelne stretám na qíze Mielikki, Nicmanenapada a Stenatko, si kyvneme obcas, dnes akurat po dlhej dobe Horsiqa, taxme aj pokecali kus :)
  60. 61
    Sianagirl245

17 ročné dievča

S tomkov som šla vo vlaku asi 3x väčšinou kúsok od nej
    Jazzanovu som istú dobu strašne často stretávala približne na tom istom mieste a ešte občas v škole
    Sisi sa mi zjavila meter predo mnou keď som si raz bola pozrieť topánky
    Myslím že som trochu z diaľky videla aj lauritav matiarku a ešte niekoho ďalšieho ale už neviem koho
    S jednou birdzackou na ktorej nick si nespomeniem som raz robila nočnú (asi) ale došlo mi to až po ceste domov že to asi bola ona
    Potom jedného birdzaka s ktorým som sa dávno stretla aj zámerne som tento mesiac videla asi 3x
    A ešte motorbreath ktorého som stretla už 2x a naposledy som sa mu pozdravila ale našťastie ma ani on ani nikto vyššie vymenovaných nikdy nespoznali (:
  61. 62
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Posledne som videla hoperpohromu s patrixom v jednom podniku :D ale aj to minimálne pol roka dozadu
    Raz som videla narazuvzdornu z autobusu :D
    Raz antifunebraka v CCC , ten pozdravil mňa :D
    Dávnejšie som vidavala leeav vonku
  62. 63
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Ale možno som videla aj viac birdzakov, len väčšina neviem ako vyzerá :(
  63. 64
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

A kittyboo ešte..
  64. 65
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Si ledva pamatam, ako vyzera moja vlastna mama, nie to este birdzaci a aby som si ich vsimla v meste :D skor sa mi stalo, ze som sla metrom s birdzackou, ktoru dost dobre osobne poznam, cely cas som sa na nu pozerala!!! A az ked sme vystupovala som zistila ze "lol, ved to je moja kamka" :D
  65. 66
    Dollish

hrá sa, že má 2 roky
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

@barb ak @skvrnka kupovala coca colu zero tak to bola isto ona :D
  66. 67
    Dollish

hrá sa, že má 2 roky
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

@quattroformaggi teba aj s deficitom som videla uz viackrat :D vzdy som sa tvarila ze vas nevidim, lebo sa nepozname ani tu :D ked si zalozila totoforum tak nech sa paci
  67. 68
    Tikalok

29 ročný muž

@narazuvzdornaa som si teraz spomenul, ze som si vtedy myslel, ze ty nebudes vediet kto som a preto to bolo tak, ako to bolo :D
  68. 69
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

@tikalok ano, napodobne :D hanbim sa doteraz periodicky, o to viac, ked viem, ze som bola identifikovana
  69. 70
    Superpinkhero

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

V BA okolo mna raz prechádzala Limej, v Brne vo vegánskej reštike ma pred nedávnom obsluhovala burble, na festaku dávno som videla lawey a thwrtch (alebo aký to ma nick ,D) a aj feelagain pár krát už okolo mna prešla aj s frajírom nikomu....z nich som sa neprihovorila :D

Taktiež som pól roka nevedela že bývam s mousisitka ;D

Jediný birdzak, ktorému som sa prihovorila bola asi iba nárazu, ktorú som stretla pár rokov dozadu na animeshow :D
  70. 71
    Kittyboo

26 ročná žena
    Bratislava

dost ma prekvapilo kolko ludi si ma vobec vsimlo na ulici, mega :D niekedy sa mi stava, ze na mna niekto tak ostychavo cumi, vtedy si vzdy hovorim, ze asi niekto z birdzu :D ale tusim sa mi len 2 razy stalo, ze sa mi aj niekto prihovoril.
    ja som stretla uz vela bratislavskych birdzakov, ale tiez vacsinou len ostychavo cumim :DD