Fórum pridal Tasara, 30. 3. 2020 18:15 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Myslíš si, že Slováci majú všeobecne príliž konfliktnú mentalitu? Ak áno, čo je podla teba dôvod?

0
Tasara

tvári sa, že má 3 roky
BB kraj

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Warble

21 ročné dievča

prave naopak, pride mi, ze slovaci sa vedia na vsetko len stazovat pri pive v krcmach s kamaratmi, ale ked ide do tuheho a naozaj by mali prejavit nazor a stat spolu, vtedy su vsetci krotki ako barankovia a ticho..
  2. 2
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Oproti iným štátom mi prídu určite ako menej konfliktné osobnosti. Niekedy by som povedala, že sú až príliš pasívni.
  3. 3
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

podľa toho o čo ide.. vieme sa spojiť a aj zautočiť a vieme sa aj diplomaticky dohodnuť... ale vo väčšine pripadov reagujeme prhko , agresivne a v amoku.. mame to v krvi , neviem krotiť emocie :) nevdi, do ržky si treba dať za každych okolnosti :D

4. 4
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

dôvod je hrdosť na všetko možne..
  5. 5
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@1 Česi mi prídu teda rozhodne agreívnejší :D
  6. 6
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Pri opise Slovákov mi skôr napadne, že nie sú vôbec otvorení, veľmi kritickí a odsudzujúci. A ešte trochu pribrzdení.
  7. 7
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Flustrácia zo skorumpovanosti štátu a prehnitého systému, byrokracie a súdnictva. Plus velké zastúpenie neprispôsobivej rómskej komunity.
  8. 8
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

@riddiculus *ba dum tsss*
  9. 9
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

ak si niekto myslí že sme konfliktní nech si to porovná napr so Srbmi a Chorvátmi
  10. 10
    Fukaj

8 ročný chlapec

Neviem či zrovna konfliktnú, Slováci skôr na všetko nadávajú, ale keď ten problém majú vyriešiť tak mávnu rukou že šak načo, mne je v podstate dobre. Súhlasím s @1 a @7
  11. 11
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@hetfield my sme hlavne sedlaci. a to je rozdiel.
  12. 12
    Feroborba

25 ročný muž
    Tanganika

Príliž ťažká otázka
  13. 13
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@chlorofyl v akom zmysle?
  14. 14
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

@feroborba rozpíš sa :D vylej svoje myšlienky
  15. 15
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

skor maju mentalitu hlava do piesku
  16. 16
    Papver

24 ročné dievča

No predsa politika.
  17. 17
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Nemajú dopiči, nejeb ma.
  18. 18
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Pracovala som v obchode a teda ak majú Slováci nekonflikntnú povahu... musím sa zasmiať.
  19. 19
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Ja myslim ze slovaci nie su o nic horsi ako ine kmene. Na niektorych miestach, napr v obchode, je proste zvysena koncentracia nervozity. Ale stretni slovaka na plazi v Bulharsku a najdes brata
  20. 20
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Teda teraz uz nie... ale kedysi to tak bolo
  21. 21
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

@robinsonleon vážne? Ja som zatial stretla v Bulharsku len slovenského ožrana. :D Mne sa zdá že tam každý chodí len chľastať na dovolenku.
  22. 22
    Saddath

23 ročné dievča

Oni doma picuju, ale ked treba nieco adresovat a riesit tak ee. Vidim aj v robote. Sak ked mam prpblem poviem to priamo a niekomu kto to vie zmenit.... My len doma potichucky ale inak nic, drzime picu