Fórum pridal Jony1212, 22. 3. 2020 11:36 do kategórie Umenie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Laky na nehty a muži

0
Jony1212

28 ročný muž

Ako vnímate mužov, ktorí si lakujú nehty na rukách? Zdá sa vám to čudné? Ak hej, prečo? A kto podľa vás určil, že lakovanie nehtou musí byť výlučne ženskou záležitosťou?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Spoločenské konvencie. Ja patrím k obmedzeným Slovákom, ale je mi to jedno.
  2. 2
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

No, minimalne je to lepsie ako muzi co maju za nechtami tyzdnovu chrontu
  3. 3
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

By som chcela vidieť chlapa, ktorému sa chce lakovať si nechty (hehe) okrem gayov a nejakých emo/punk/ghotic či jak sa tomu nadáva, čo si ich nalakujú na čierno :S
  4. 4
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Mne sa zdá čudné, aj keď si lakuje nechty žena. :D Takže celkovo sa mi to nepáči, ale nech si lakuje nechty kto len chce bez ohľadu na rodovú príslušnosť.
  5. 5
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Mne je to jedno. Nech si aj rúžujú ústa, keď chcú. (A niektorým to aj sakra pristane! :D )
  6. 6
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    утопия

iba jedného takého poznám.. a je to jeho kapusta
  7. 7
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

nepovažujem to za normálne pokial nehrajú v nejakej kapele a je to súčasť image
  8. 8
    Jony1212

28 ročný muž

@hetfield a keď nehrajú v žiadnej kapele a je to súčasť ich image?
  9. 9
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

mne to príde dosť divné, podobne ako holenie si nôh a podpazušia u mužov, ale vlastne som takého človeka ešte nestretla, tak neviem posúdiť (?)
  10. 10
    Jony1212

28 ročný muž

@marjy77 ok, ale čo ti na tom príde divné? Vieš to popísať? či len preto ti to príde divné, lebo si nikoho takého nevidela?
  11. 11
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Paci sa mi to. Aj byvaly si lakoval nechty na cierno. Hey, hey, I wanna be a rockstar.
  12. 12
    Jony1212

28 ročný muž

@nespiacakraska a ak je to iná farba ako čierna? Napríklad červená, žltá, modrá, ružová?
  13. 13
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

Lak na nechty, kabelka na predlaktie, dilto do riťky :)
  14. 14
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Nech si robia, čo chcú
    Asi by som sa nad tým pozastavila, lebo je to vec, čo bežne nevídať, ale ak sa im to chce, len tak ďalej, čím viac ľudí bude kašľať na nezmyselné stereotypy, tým skôr sa ich zbavíme :-D
  15. 15
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Divné divné :S
  16. 16
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

Pokiaľ je to na zeleno, tak je všetko ok...
  17. 17
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@forte ja som najprv precitala tyzdnovu koronu (:
  18. 18
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@jony1212 tak by mali zmenit image
  19. 19
    Yoss

29 ročný muž

Všetko si to len ľudia vymysleli, tieto stereotypy. Napr. v prírode je to úplne opačne - samec sa naparuje, je pestrofarebný, veľký a samička len taká šedá myška. Potom keď si zoberieš niektoré profesie - napr. taký farár celý život behá zahalený v obruse a záclone a nikomu to nepríde divné. Jednoducho sú vytvorené pravidlá a kto sa ich nedrží je pre iných zvláštny. Taký život priemerného človeka - materská, základná, stredná, vysoká škola, práca, partner, deti, dôchodok, smrť. Muž - veľký, silný, odvážny, rozhodný, schopný zabezpečiť rodinu. Žena - krásna, krehká, jemná, milujúca, poslušná, starajúca sa o chod domácnosti, o deti, pripravená poskytnúť mužovi uvoľnenie.
  20. 20
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@jony1212 no, jednak že je to nezvyčajné a nie je to veľmi mužné
  21. 21
    Jony1212

28 ročný muž

@marjy77 ok a čo je to mužné? A sme doma, či?
  22. 22
    Jony1212

28 ročný muž

@torpedo08 ale čo je na tom divné? Že sa s tým nestretávaš bežne vo svojom živote? Keby väčšina chalanov si teraz začala lakovať nechty, lebo by to bol trend, rovnako ako holenie, voňavkovanie etc. už by to nebolo divné?
  23. 23
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Fuj
  24. 24
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Co ja viem nevim si to predstavit :D
  25. 25
    Jony1212

28 ročný muž

@burn a čo je na tom fuj? Fuj je len emócia. Daj argumenty
  26. 26
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Podľa mna je to otrasne.
    Nedávno tu bolo že čo je no go vo vzťahoch. Tak toto pre mna jednoznačne.

Každopádne každý nech si nosí čo chce, pokial tým mna neobmedzuje, ale mne sa to ozaj nepáči.
  27. 27
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

vlastne toto bude nepopularny názor ale mne sa to nepáči ani na ženách.. a na chlapoch je to ultra teplé
  28. 28
    Dwarvax

32 ročný muž

Co ja viem, je mi to jedno. Asi by mi to bolo mozno cudne na chvilu, ale v principe je mi to jedno. Ale seba si tak rozhodne neviem predstavit.
  29. 29
    Jony1212

28 ročný muž

@melancholik a za akých podmienok by to bolo ultra studené?
  30. 30
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@jony1212 proste to čo nie je zženštilé je mužné, nie?
  31. 32
    Velagranka

23 ročné dievča

Úprimne asi by som si pomyslela, že je ten dotyčný gay alebo to je nejaký úmyselný pokus byť iný a pôsobilo by to na mňa hlúpo
  32. 33
    Jony1212

28 ročný muž

@marjy77 ok a čo je ženštilé? Len mi nenapíš, že to, čo nie je mužské (hehe)
  33. 34
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@jony1212 sa ma to pítaš, ako keby som bola z jazykového úradu :D to znamená, že je to správanie pripomínajúce ženu