« Vysoké školy

Fórum pridala Normane, 28. marec 2013, ďalšie jej diskusie »

Kde sa učiť fyziku, matiku, chémiu na vysokú školu?

Normane
normane, 20 ročné dievča, Pakistan píčo, 28. marec 2013

Nejaké knihy, web stránky by sa nenašli? Špeciálne pre STU FCHPT...

0 Zareaguj!
Etelnair
etelnair, 11 ročný chlapec, ⊱ follow the white kitty ⊰, 28. marec 2013

na strednej? Hehe

1 Zareaguj!
Montgomery
montgomery, 24 ročný chalan, Košice, 28. marec 2013

bola si uz niekedy v knihkupectve?

2 Zareaguj!
Pijemzelenycaj
pijemzelenycaj, tvári sa, že má 6 rokov, ne-po-viem., 28. marec 2013

tak podla mna sa take veci učia v škole, a ked ti to je málo tak možno njake doučko skus, alebo chod do knižnice tam maju knihy.

3 Zareaguj!
Matwejo
matwejo, 24 ročný chalan, ZV/BA, 28. marec 2013

a co tak FCHPT skripta? Haha

4 Zareaguj!
Normane

@matwejo Jo, pozeral som, že majú virtuálnu knižnicu...no na to treba meno,heslo a prísť tam osobne nepripadá v úvahu Hehe
@montgomery...ur čite viac krát ako ty...stačí mi názov knihy a ja si ju už zaobstarám...

5 Zareaguj!
Montgomery

@normane tak to som rad, vidim, ze aj castejsie si vies veci sam vygooglit ako ja -.-

6 Zareaguj!
Wolskeoko
wolskeoko, 11 ročný chlapec, Banánová Republika, 28. marec 2013

@matwejo no chudak keby skripta otvori a nema zaklady zo strednej, tak to moze rovno zatvorit

7 Zareaguj!
Normane

@montgomery Jejda filozof...pýtam sa na recenzie kníh dobré pre osobný rozvoj fyziky a matiky a budem sa tu škriepiť cez net s nejakým premúdrelým človekom......nerozumieš tomu, že potrebujem len recenzie na dobré knihy, alebo web stránky? Nebudem googliť v anglických stránkach, ked to niekto môže mať po ruke....
Na čo vôbec reaguješ na iných, keď len zbytočne trolíš? Nemá to osoh ani pre teba ani pre mňa....

8 Zareaguj!
Nnatalie
nnatalie, 11 ročný chlapec, 28. marec 2013

@normane aj mne by trebalo... ak na niečo natrafíš daj vedieť

9 Zareaguj!
Montgomery

@normane vravim ti, ze keby si navstivil odbornu kniznicu alebo knihkupectvo, vedel by si, ze je to tam rozdelene podla roznych vied na ktore sa clovek chce orientovat a najdes tam mnozstva knih, ktore vychadzaju od zakladov toho co potrebujes, a sam si najdes co hladas a potrebujes; tak preboha skus Zmaturuj z chemie, fyziky a matematiky napriklad, alebo chces dopodrobna nieco? tak si postahuj z netu Organicku a anorganicku chemiu alebo inu vseubecnu rit

napriklad tu si hladaj » eso.vscht.cz/materialy/?letter=m...
alebo ja neviem

10 Zareaguj!
Achmed17
achmed17, 23 ročný chalan, Komárno, 28. marec 2013

@normalne
Matematika I. -Riešené príklady(Viera Záhonová)
» www.kf.sjf.stuba.sk/data/stu_online/index.html...

» mi.mtf.stuba.sk/fyzika/MMU_F1.swf...

11 Zareaguj!
Soreljulien
soreljulien, 21 ročný chalan, Nitra, 30. marec 2013

radšej nikde, ak nie si schopný si nájsť ani len prekliate materiály, tak takú zložitú vec ako učiť sa tie veci nezvládneš

12 Zareaguj!
Sisssa081
sisssa081, 19 ročné dievča, Prievidza, 31. marec 2013

@normane tiež riešim túto otázku Hehe rozhodne začnem po mature knižkami zo strednej, z ktorých prejdem teóriu a potom niečo pohľadám v knižnici s príkladmi

13 Zareaguj!
Sisssa081
sisssa081, 19 ročné dievča, Prievidza, 31. marec 2013

ak prídeš na niečo konkrétne, daj vedieť Žmurk

14 Zareaguj!
Normane
normane, 20 ročné dievča, Pakistan píčo, 31. marec 2013

@soreljulien Blah blah blah...nie som na vysokej, aby som si zháňal materiály na vysokej v knižnici, tak neviem, čo tu prudíš do mňa...takých ako ty už tu bolo....By ma zaujímalo, kde si študoval na strednej a kde teraz na vysokej, že podceňuješ iných? Haha

15 Zareaguj!
Soreljulien
soreljulien, 21 ročný chalan, Nitra, 31. marec 2013

@normane na strednej škole súkromné bilingválne gymnázium a teraz som vo švajčiarsku nepokladal som vš za dôležitú, pracujem, ja nepodceňujem nikoho, len sa z teba snažím odstrániť darebnosť, ak ti je tak zaťažko ísť do knižnice obyčajnej kde si skoro ani nikto nepožičiava dané tituly lebo to má každý v e podobe, nájdeš tam všetko čo potrebuješ, ja som ti chcel len dobre, čakal som že ťa to naštartuje v pozitívnom slovazmysle, ale ako vidím .... prepáč, že sa nedokážem dopraviť na slovensko a urobiť to pre pána Urodzeného osobne Haha a len tak mimochodom presne to čo vydáva STU skriptá sú určite na internete do bodky presne ako budeš potrebovať + v knižniciach verím že by sa tiež našli

16 Zareaguj!
Normane

@soreljulien Oh oh....už vidím, že nevieš čo máš vymyslieť tak začneš s otrepanou frázou pre pána urodzeného.....nikdy som nejaké scriptá ani len nevidel, nie to ich ešte kupovať....proste stačí mi základ fyziky, ktorý som už našiel...a ako pozerám všetko sme už preberali, ale nie tak dopodrobna...

17 Zareaguj!
Soreljulien
soreljulien, 21 ročný chalan, Nitra, 31. marec 2013

@normane ja nie som v situácii, kedy si neviem počať, v tej si ty... všetko je raz po prvý raz a nie je to tresné pozrieť sa na ne a kúpiť si ich tam je z fyziky čokoľvek ... "stačí základ" "nie tak do podrobna" tieto veci si odporujú viac ako severný a južný pól magnetu :o

18 Zareaguj!
Normane

@soreljulien znamená, že som hľadal základy a našiel som troška viac dopodrobna Haha

19 Zareaguj!
Soreljulien
soreljulien, 21 ročný chalan, Nitra, 1. apríl 2013

@normane Prepáč, no nebolo to napísané politicky korektne, takže sa tam vblúdila mýlka.

20 Zareaguj!
Nel97
nel97, 17 ročné dievča, Handlová, 7. apríl 2013

» vimeo.com/user8378308...
fyzika

21 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

21reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist