Fórum pridal Ikam00, 28. 8. 2019 06:27 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Existuje normálne dievča?

0
Ikam00

20 ročný chalan

Ahoj, ako by som začal...
V zivote som oslovil asi 20 dievcat, ktoré ma zaujali. Pred 50timi rokmi by každá bola rada, že o nich niekto prejavuje záujem a daného človeka by si dotyčná chcela udržať.
To všetko zmenili socialne siete. (Pokr. v komentári)
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Ikam00

  20 ročný chalan

  Na socialnych sietach totiž dennodenne chlapi píšu ako su pekné, lajkuju im fotky apod.
  Keď sa dnes toto deje, následkom toho je to, že dievčata maju vacsie sebavedomie a vedia velmi dobre o tom, ake su pekne. Môžu si teda medzi mužským osadenstvom vyberať. Tym pádom, nie len ženám stúpne sebavedomie, ale aj chlapom klesne.
  Niekedy si vyberal chlap, dnes si vyberaju ženy.

  Čo ma ale zaskočilo po týchto 20tich ženach o ktore som mal záujem najviac - každá tvrdila ako jej nejde o to ako chlap vyzerá, ale ako je vzdelaný a inteligentný. Tak pozri, mam 149 IQ, zaujimam sa o veľa veci, neustále čítam a vzdelávam sa, športujem, 5 rokov som nemal ani kvapku alkoholu, nikdy som nefajčil, často mi ľudia hovoria, že tak úprimného ešte nikdy nikoho nestretli, vždycky hovorim pravdu a nikdy v zivote by som nedokazal nikoho podviest.
  Tak kde je problem? Zeny vodu kážu a vímo piju. Ak chcete inteligentných, prečo si vždycky vyberiete hlúpeho Brada Pitta?

  Každopádne ma teraz napadlo, že to skusim aj tu
 2. 2
  Ikam00

  20 ročný chalan

  Ak tu je nejake normalne dievča medzi 17-22 rokov a malo by záujem zoznámiť sa, nech zanechá akýkolvek kontakt v komentari.
  Mam 19 rokov.

  Som zvedavy, či sa tu vôbec nejaky komentar objavi
 3. 3
  Pubertslatinocelny

  33 ročný muž
  zvláštne ticho vzniklo

  Tak to si píš, že komentárov sa tu objaví fúra :D
 4. 4
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @pubertslatinocelny No to neviem, nemam s birdzom vela skusenosti :D
 5. 5
  Thinkaboutjustice

  27 ročný muž

  Z toho popisu znies trosku povysenecky, ako keby si mal byt automaticky lepsi ako ostatni a zeny by mali z vysky tvojho IQ instantne vlhnut.
 6. 6
  Nerwous15

  27 ročný muž
  furt rovno a dzig do ľava :P

  149? (?) Citim sa hlupo
 7. 7
  Torpedo08

  28 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  Par ich je urcite aj tu ale fakt len par :D
 8. 8
  Mielikki

  hrá sa, že má 1 rok
  Pani lesa

  Tak ja neviem, ja lajky dostávam prevažne od dievčat.

  Možno by si to mal s kamošmi tiež skúsiť, páčikovať si veci navzájom.

 9. 9
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  Takéto sociálne štúdie od panicov s IQ okolo 150 vždy milujem. :D

  Baby ti tu očividne radšej ani nenapíšu aký si kokot, aby si to náhodou nezobral ako prejavenie záujmu. :D
 10. 10
  Artlover

  tvári sa, že má 4 roky
  za oponou

  Mozno by si si mal to IQ este nechat premerat (thumbs)
 11. 11
  Ikam00

  20 ročný chalan

  To nie je povyšenectvo. Každy sme v niecom inom dobry. Ide len o to, ako kazda hovori, ze chce inteligentného a ako jej nezáezi na vyzore a aj tak si vyberie presny opak :D ako dosledok tohto chovania som uviedol socialne siete z dovodu ktorych dnes spolocnost stavia hodnotu zeny nad hodnota muza.
 12. 12
  Hellium

  29 ročná žena
  garáž v San Piegu už nie

  Tak pozor, podľa mňa Brad Pitt vôbec nie je hlúpy.
 13. 13
  Elmsi

  12 ročné dievča

  Možno si proste nudný :D
 14. 14
  Skvrnka

  22 ročné dievča
  parkovisko za Viedňou

  To, že máš IQ 150 sa nevylučuje s tým, že nemáš napríklad na piču povahu. Pokiaľ si príjemný ako štekajúca čivava, tak ťa len nakopnúť a ísť preč.
 15. 15
  Kittynkaa

  27 ročná žena

  aa Brad Pitt je nahodou super.. videl si ho vo filme Vtedy v Hollywoode? (hehe) (:
 16. 16
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @skvrnka Práveže vôbec :D som skôr flegmatik
 17. 17
  Marjy77

  21 ročné dievča
  Wilderland

  Tak ako prepáč, ale keď si myslíš že každá žena len tak zbiera lajky, srdiečka a dickpic na nete tak sa dosť mýliš. Takže tvoja teória o tom, že im z toho stúpa sebavedomie ihneď padá.

  Ak o tom náhodou nevieš ženy si musia veľmi dobre vyberať z patnerov, pretože im majú v pláne porodiť deti a pekne dlho s nimi žiť. Musia zvážiť množstvo povahových faktorov a áno rolu hrá an fyzická krása a ako veľmi sa im páči ten nápadník.
  Aj keď pravdupovediac priemerná mladá žena nemá až toľko nápadníkov aby si mohla vyberať. Takže ak máš pocit, že baby o ktoré máš záujem ťa nechcú lebo si môžu vyberať tak buď sa pohybuješ v nesprávnom okruhu dievčat, alebo je chyba v tebe a tvojom správaní. Takže skús radšej popremýšľať kde robíš chybu ty.

  A ešte poznámka k tomu čo bolo pred 50-rokmi: ty si akože fakt myslíš že to čo si napísal je pravda?
 18. 18
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @marjy77
  “keď si myslíš že každá žena len tak zbiera lajky, srdiečka a dickpic na nete tak sa dosť mýliš. Takže tvoja teória o tom, že im z toho stúpa sebavedomie ihneď padá.“

  To som nepovedal, len tvrdím, že takmer každej žene na socialnej sieti dennodenne niekto vypisuje a tym pádom sa ten priemer sebavedomia u žien jednoducho zvýšiť musi. Predstav si to na sebe, nezvyšilo by ti sebavedomie ak by o teba každý deň prejavovalo záujem opačné pohlavie? Ja myslím, že áno.

  “ty si akože fakt myslíš že to čo si napísal je pravda?“

  Samozrejme :) Jedina socialna siet v tej dobe bol možno bar. Je uplne jasne, ze odvtedy sa ženam sebavedomie zvýšilo a mužom znížilo. To mi nevyvrátiš
 19. 19
  Pandoras

  hrá sa, že má 2 roky
  z minulého storočia

  Mne nikto nič najkuje a to, že som pekná, mi povie tak maximálne mamka :(
 20. 21
  Dwarvax

  33 ročný muž

  K tej vyske IQ si sa dopracoval jak?
 21. 22
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @pandoras Výnimka potvrdzuje pravidlo. Ak by si išla na nejaku zoznamku alebo pokec tak si môžeš byť istá, že ti niekto napíše. Tam je tych zufalcov tolko, ze im úplne stačí, že si žena. Osobne tam nechodim, ale viem ako to tam funguje.
 22. 23
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @dwarvax IQ test u psychológa
 23. 24
  Clarise

  20 ročné dievča

  Ja ze máš 50 rokov... A ako píšeš more skúsenosti... No chudáčik....ze babám stúpla slava na sociálnych sieťach do hlavy... Tak asi ťažko... Keď je to skoro rovnaké lebo aj chalani majú pod fotkami lajky ... Sociálne siete život uľahčujú a ty z toho robíš jak keby to bolo monštrum a my by sme mali žiť v jaskyni...sa uvedom...ako chalanom z čoho malo asi tak klesnúť sebavedomie? Z toho ze ty si stretol baby ktoré ti nevyhovujú tak sa zdržiava v iných kruhoch... hľadaj.... A nie každá je taka... Tak isto nie kedy chlap je rovnaký... No chalani majú dosť vysoke sebavedomie.... Vid ty....
 24. 25
  Clarise

  20 ročné dievča

  Hovoríš jak keby baby mali chodiť s opicami.... Tak veka šťastia pri hľadaní baby s rovnakým IQ
 25. 26
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @clarise O slave som tiež nič nepísal. To vôbec nie je o stúpnuti slávy do hlavy, ale o zvýšeni sebavedomia a to je obrovský rozdiel. Taktiež nejde ani o lajky ako o správy, takže ma len chytaš za slovička a tvrdiš to, čo som nepovedal.
  A že chalani maju velke sebavedomie? Ja sa na rozdiel od teba pohybujem v muzskej spolocnosti asi castejsie nez ty a viem velmi dobre, aky maju strach prejavit o zenu zaujem, pretoze si podvedomo myslia, ze na jej “krasu” nestacia.
 26. 27
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @clarise “Tak veka šťastia pri hľadaní baby s rovnakým IQ”
  Ďakujem, ale aby som povedal pravdu, tak IQ nepovažujem za nejaku megasilnu stránku, takže čo sa týka mojich preferencii, nehľadam dievča s vysokým IQ. Úplne stačí, že bude normálna.
 27. 28
  Clarise

  20 ročné dievča

  @ikam00 no ešte som nevidela chalana ktory by sa triasol pod perinou z toho ze nedokáže osloviť babu... Však aj cez sieť sa dá... A prinajhoršom ho odmietne.. Sa uvedom v Európe je viac báb ako chalanov... Neviem co by si robil kedyze žiješ kde je bab menej ako chalanov to by už asi každá bola obsadená... (:
 28. 29
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  Už len z toho popisu vidím, že si kkt a to som muž
 29. 30
  Delica

  hrá sa, že má 2 roky
  (-∞,+∞)

  prosím, aká je to normálna žena? Skús to nejako zadefinovať, popísať, čo vlastne očakávaš. Ďakujem.
 30. 31
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @clarise “Viac bab ako chalanov”
  Musis zobrať, do úvahy aj to, že jeden chalan v priemere napíše oveľa viac babám ako naopak. To znamená, že v konečnom dôsledku ženy si môžu vyberať viac než muži, napriek tomu, že ich je viac.
 31. 32
  Kalliopea

  hrá sa, že má 2 roky

  Výška môjho sebavedomia sa od záujmu chlapov v živote neodvíjala (ale od úspechov v škole/práci, skrátka od dosahovania cieľov, ktoré som si stanovila, od zdravých vzťahov s rodinou/kamarátmi atď.). Osobne mi sú skôr lajkovanie a správy od cudzích chlapov nepríjemné, nakoľko za prvé viem, že podaktorí sa ''zaujímajú'' už len preto, že som žena (ostatné faktory nehrajú rolu a takto hádžu lajky každej) a po druhé keď sme pri tom oslovovaní, práve za počítačom je každý hrdina a také nechutnosti sú podaktorí schopní napísať, že sa hanbím aj za nich. O pokrikovaniu na ulici ani nehovorím, to je ten najprízemnejší spôsob ''oslovenia'' aký môže byť. Je to mimoriadne detinské a z takýmto nezrelým človekom by som v živote nič neriešila. To isté oslovovanie na party. Myslíš, že ten chlap vyzerá dobre keď sa spitý na bomby dotacká k babe a s takým slizkým z alkoholu sebavedomým úsmevom ju tam začne ošahávať a tlačiť sa na ňu, lebo už len preto že je chlap tak sa má holka posrať od radosti, že? Aby som to zhrnula, v dnešnej dobe prejaví oveľa viac chlapov záujem aj vďaka internetu, lebo v online svete sa cítia istejší a majú viac guráže. Akurát, že 90% takýchto prípadov si akurát ventiluje svoje perverzné chúťky, v realite by sa k niečomu max. ožratý na diskotéke odvážili. Ináč sú to deti. Normálne žena sa zameriava na celý súbor kvalít (povaha, inteligencia, vzhľad, zabezpečenie...). Každý z týchto bodov nejako súvisí s ďalším a ak sú pekne v rovnováhe prípadne sa dobre dopĺňajú, tak je to vyhrá. Napísala som tam aj zabezpečenie a nie, nie som zlatokopka. Od 17tich nežijem s rodičmi a starám sa o seba sama. Snažím sa sama posúvať ďalej, chcem sa niekam v živote dostať a niečo vybudovať. A áno, toto očakávam aj u potenciálneho partnera, nechcem milióny na jeho konte, ale aspoň snahu a ambície robiť so sebou niečo. Ďalej povaha zohráva dôležitú rolu, dôvtip, pokora, nadhľad, zdravé sebavedomie. Taký ten dobrý vibe, čo z človeka celkovo vyžaruje. Znakom vysokej inteligencie je aj to, že to nepotrebujem vytrubovať všetkým naokolo ;) A hlavne, pokiaľ ten človek nie je spokojný sám so sebou, v živote nebude šťastný vo vzťahu.
  Netlač na pílu skrátka, užívaj si slobodu, pracuj na svojich cieľoch a snoch a ono to príde ani sa nenazdáš. Držím palce. Určite však nevyplakávaj po internetoch a keď si taký úžasný, ako sa prezentuješ, tak nemáš predsa dôvod zúfať (?) :-/
 32. 33
  Lafiziq

  26 ročný muž
  Bratislava

  @pandoras si pekná
 33. 34
  Dwarvax

  33 ročný muž

  No vidis, tak IQ je asi dostacujuce. Len asi bude treba zapracovat na social skills. IQ a vzdelanie su fajn, ale stale malo na to, aby si s niekym vybudoval vztah a to snad akykolvek, aj kamaratsky.
 34. 35
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @delica V podstate mi stači ak rada čita, nepije, nefajči, ma zmysel pre humor a nie je feministka.
 35. 36
  Clarise

  20 ročné dievča

  @ikam00 no máš smolu... Mal by si sa vrátiť ku knihám aby ti nejaká vedomosť neunikla... Pre istotu.... Knihomol....vyzera to ze si nudný tak si tu z toho nevylievaj komplexy...ze ta žiadna nechce...keď chceš žiť s 20 ženami tak sa daj na islam. Ale tak potom neviem ci by si zvládol tolk svokier
 36. 37
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @dwarvax Oceňujem tvoju kritiku a aj s tym čo píšeš súhlasim. Ale ja kamarátov mam. To IQ je len číslo. To neznamena, že nechodim von s kamaratmi a cely deň si riešim rovnice niekde doma v kute :D
 37. 38
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @clarise Zase ma chytaš za slovička. :D Tych 20 žien je číslo žien, ktoré som za celý život oslovil.
 38. 39
  Marcello1111

  32 ročný muž

  Brad Pitt je moja tajná láska, teraz si ma dobre, svetovo nasral chlape...
  s IQ sa nevychvaľuj, lebo ak sa ti pačia blondínky to všetko vysvetľuje...
 39. 40
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @kalliopea súhlasim, ale na pár veci by dom zareagoval:
  “Znakom vysokej inteligencie je aj to, že to nepotrebujem vytrubovať všetkým naokolo “
  To je len tvoj vlastný pojem slova “inteligencia”. Ak sa pozrieš do slovníku, tak tvrdí sa tam niečo iné.

  “A hlavne, pokiaľ ten človek nie je spokojný sám so sebou, v živote nebude šťastný vo vzťahu. “
  Spokojný so sebou nikdy nebudem, pretože každým dňom na sebe pracujem a bavi ma strašne veľa veci, v ktorých chcem uspieť.

  “Určite však nevyplakávaj po internetoch a keď si taký úžasný, ako sa prezentuješ, tak nemáš predsa dôvod zúfať “

  Tu ťa musim opraviť. Nejedná sa o vyplakavanie. Skôr ma len zaujíma, či tu nejake dievča napíše to, o čom som hovoril v uvodnej sprave. A okrem toho si myslím, že je ľahšie najsť niekoho sem ako na nejakej zoznámke. Čo sa týka teórie pravdepodobnosti, tak sem je to lepšia voľba :D
  No v skratke chcem povedať, že sa tu určite nevyplakávam. Nie je to tak, že by som teraz nutne potreboval nejake dievča, inak sa mi zruti cely život. Mam toľko aktivit, že sa nenudim :)

 40. 41
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @marcello1111 o IQ som napísal 2 poznámky:
  1. Napísal som o IQ preto, aby som mohol poukázať na to, že mi ženy najprv hovorili, že hladaju inteligenteho a vybrali si vzdycky presny opak
  2. Písal som o tom, že IQ je len číslo. Vytiahol som ho len z dôvodu uvedenom v prvom bode. IQ pre mňa v skutočnosti nič, čim by som sa chcel chváliť
 41. 42
  Clarise

  20 ročné dievča

  Si nudný knihomol... S tým nič nenarobis... Ze poznáš znenie každej knihy keď v živote ti to je na nič... Ale aj taky sú co poznajú ucenicce na spamat..
 42. 43
  Ikam00

  20 ročný chalan

  Fuuha, vkuse odpisujem na nejake komenty. Už si pripadam ako nejaky youtuber :D

  Ale dievča nenapisalo ešte žiadne, takže som zvedavy, či sa to do večera zmeni.
 43. 44
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @clarise Veď ma vôbec nepoznaš. Z par správ na jedno konkrétne tema nemôžeš vedieť aky som povahovo :D
 44. 45
  Marcello1111

  32 ročný muž

  @ikam00
  nechcem byť detektív, ale Tomas5555 a ty ste jedná a tá istá osoba...
 45. 46
  Nats

  hrá sa, že má 2 roky

  skús sa možno viac zamerať na EQ než IQ
 46. 47
  Alex458

  23 ročné dievča

  Tu nejde o sebavedomie, ani o počet lajkov na ženských profilovkách. Ide o to, že žena objavila svoju hodnotu. Zistila, že nemusí sa vrhnúť na prvého chlapa, ktorý jej povie ahoj, a žiť hned s prvým debilom, ktorý vojde do dverí.

  Btw, napríklad mne ked niekto cudzí napíše, že som pekná alebo niečo, čo si vyššie spomenul, tak na tú správu ani nereagujem :D
 47. 48
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @marcello1111 Uisťujem ťa, že toto je jediný profil ktorý som kedy na birdzi mal :)
 48. 49
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @nats Mne je osobne cislo IQ ukradnute a EQ asi tiež, keď chodim takmer kazdy den von do spolocnosti
 49. 50
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @alex458 musim uznať, že si ma opravila správne. Ale zase z tych ludi co ti napišu môže byt 10% normalnych a z tych si potom vyberes najvhodnejsieho, nie? :) ale v podstate chapem, co tym myslim a suhlas.
 50. 51
  Marcello1111

  32 ročný muž

  @ikam00
  potom si jeho verné dvojča....
  :D
 51. 52
  Delica

  hrá sa, že má 2 roky
  (-∞,+∞)

  No, je niekoľko možností prečo ti nejde nájsť to "normálne dievča" (a že z toho popisu je takých dievčat fakt pokkt)
  1) si kkt
  2) si príliš škaredý a nesnažíš sa s tým nič robiť
  3) si príliš divný, pôsobíš ako creep
  4) nevieš sa zo ženami rozprávať tzv. pôsobíš ako creep alebo kokot alebo zúfalec
  5) oslovuješ ženy, ktoré nemajú dôvod ťa chcieť (tzv. mimo ligu?) alebo presne ten typ, ktoré ozaj radšej zvolia hlúpeho muža

  (som normálne prekvapená, že som dnes takáta milučká a netrollím... lebo ten úvodný text je ozaj na grcanie)
 52. 53
  Alex458

  23 ročné dievča

  @ikam00 závisí od toho, čo mi napíšu. Ja napríklad vôbec nereagujem, ked mi niekto napíše len "ahoj" a nič k tomu, alebo mi rovno napíše niečo ako "si pekná, podme von" :D celkovo si nevyberám ľudí z internetu do môjho osobného života.
 53. 54
  Lafiziq

  26 ročný muž
  Bratislava

  si nainštaluj ten tinder, či ký oný (: (:

  a nie, neexistuje na svete normálna žena. Všetky sú vadné. Všetci zadaní muži sú hajzlíci a Bradovia Pittovia a ty si lietadlo (hehe)

  Taký jeden ujo napísal "Ak si príliš často so svojimi problémami sám, tak ty si ten problém." Skús sa nad tým zamyslieť, že čo robíš zle a neodsudzuj hneď všetkých na svete.
 54. 55
  Nats

  hrá sa, že má 2 roky

  @ikam00 no asi nie je keď si sa mal potrebu pochváliť :D a neviem ako EQ súvisí s chodením každý deň do spoločnosti, ale to bude asi tým že nemám IQ 149 :(
 55. 56
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @lafiziq Ja nikoho neodsudzujem, len hovorim svoje zistenia. Nazor na vysledky tychto zisteni som predsa nevyjadril :) tzn. Nemozes vediet, ci to chvalim alebo odsudzujem
 56. 57
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @nats Nepotrebujem sa chvaliť vyškou IQ. Si pozri uvodnu spravu, kde som to IQ napisal z konkretneho dovodu. A IQ uz dalej vytiahol niekto iny. Ale chvalit sa tym nepotrebujem a vazne je to len cislo.
 57. 58
  Dwarvax

  33 ročný muž

  Nepochopil si moj komentar. V podstate som myslel nieco ako @52
 58. 59
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @delica Myslím, že je to bod 2 ak na to idem vylučovacim systémom. Kamarati ma často volaju von a aj s nimi chodim a komunikácia mi nerobi problem, takže vychádza mi len ten bod 2.
 59. 60
  Delica

  hrá sa, že má 2 roky
  (-∞,+∞)

  @59 tak to je menné, skús sa snažiť teda vylepšiť svoj vzhľad (a možno len účes, oblečenie...) a možno viac svalovej hmoty?

  ale zamysli sa ešte raz aj nad ostatnými bodmi, úvodný text kde ženy majú byť akože rady ked niekto ako ty o ne prejaví záujem je poriadne smutný. Plus ak si myslíš, že si škaredý, môže to byť aj posledný bod ak oslovuješ neúmerne pekné dievčatá.
 60. 61
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @delica vďaka za radu, avšak:
  “ked niekto ako ty o ne prejaví záujem je poriadne smutný“
  To som este nikdy neurobil. Vzdycky sa snazim byt co najpozitivnejsi :)

  “Plus ak si myslíš, že si škaredý, “
  Nikto mi to nepovedal, takze si to nemyslim. Myslim si to len na zaklade vylucovacieho systemu z tvojich bodov.
 61. 62
  Delica

  hrá sa, že má 2 roky
  (-∞,+∞)

  @61 "úvodný text, kde ženy majú byť akože rady ked niekto ako ty o ne prejaví záujem, je poriadne smutný"
  iq149? však si vystrihol pol vety a zmenil tak jej význam. Oh god. (neboli tam správne čiarky, ale nečakala som toľké nepochopenie jednoduchého textu)
 62. 63
  Dwarvax

  33 ročný muž

  Osobne si myslim, ze vacsi problem, nez to, ze si skaredy (co neviem, ci naozaj si) je mozno to, ze s nimi nevies komunikovat. Budovat si vztahy kamaratske a vztahy partnerske je imho fakt rozdiel. Takze to, ze sa ti dari jedno, neznamena, ze sa ti bude darit aj druhe.
 63. 64
  Thinkaboutjustice

  27 ročný muž

  @ikam00 prepac, ale neda mi to. Tvrdis, ze sa nepotrebujes chvalit vyskou svojho IQ a uvedies to hned ako prvu informaciu o sebe, aj ked je to absolutne irelevantne a cislo same o sebe o tom, aky si vobec nevypoveda. Dalej tvrdis, ze ostatnych neodsudzujes a nevyjadrujes k nim nazor, ale pri tom si hned v prvom prispevku napisal "vždycky vyberiete hlúpeho Brada Pitta". Toto nie je teda tvoj nazor/odsudzovanie bez toho aby si danych ludi co i len trosku poznal ? :)
 64. 65
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @delica momentalne som na ceste a rychlo to citam. Ciaky tiez teraz moc neriesim ani diakritiku ako mozes vidiet.
  Okrem toho gramatika s velkostou IQ nema absolutne nic spolocne
 65. 66
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @thinkaboutjustice
  Uz som to pisal milionkrat. Tato informacia nebola jedina a preto som ju napisal ako prvu, pretoze predtym som napisal, ze zeny tvrdia ze chcu inteligentnych, takze IQ som uviest musel.

  A na toho Brada Pitta to sice doslovne nebolo, ale tie o ktore som mal zaujem si vybrali hlupeho. Len to som tvrdil. A to nie je ziaden nazor. Je to fakt. Tym nehovorim ze kazda je taka. Narazal som na konkretnych 20 dievcat
 66. 67
  Delica

  hrá sa, že má 2 roky
  (-∞,+∞)

  @ikam00 omg, to nie je gramatika ale porozumenie textu ty retardko :D

  btw. čím viac píšeš komentárov, tým je jasnejšie prečo si sám.
 67. 68
  Ikam00

  20 ročný chalan

  Nechcem sa tu s kazdym chytat za slovicka. V skratke - davam do vecera vyzvu nech dievca, ktore som zaujal mi bud napise sukromnu spravu alebo zanecha koment s akymkolvek kontaktom. Zajtra rano sem napisem vysledok a ti ostatni mozete skusit si tipnut do obeda 12:00 Kolki mi napisu. Víťaz súťaze obdrzi fotku s autogramom :D
 68. 69
  Thinkaboutjustice

  27 ročný muž

  @ikam00 Hodnotu IQ si ozaj uviest nemusel, pretoze svoju inteligenciu nedokazujes cislom na papieri, ale spravanim v jednotlivych situaciach, kazdemu je uplne jedno ci tam mas 110, 125 alebo 149
 69. 70
  Thinkaboutjustice

  27 ročný muž

  Zapajam sa do sutaze, tipujem nula celych nula celych nula nula
 70. 71
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @thinkaboutjustice Tie jednotlive situacie su prave aj na tom papieri. Kolko rieseni dokazes nast atd. Kazdopadne uz niekolkokrat som povedal, ze to cislo neznamena absolutne nic.
 71. 72
  Delica

  hrá sa, že má 2 roky
  (-∞,+∞)

  Ziadna ti nenapise.
 72. 73
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @thinkaboutjustice oka, zapisujem tip do sutaze :D
 73. 74
  Dwarvax

  33 ročný muž

  Co je vlastne myslene tym, ze niekto hlada niekoho inteligentneho... Pochybujem, ze to znamena, cim vyssie IQ, tym lepsie. Najskor to ani nie je myslene uplne doslovne. Tiez casto hladas niekoho na rovnakej vlne, s rovnakymi hodnotami, cielmi, zalubami, nazormi.... Mozno si skor nesplnil tieto parametre.
 74. 75
  Dwarvax

  33 ročný muž

  Inak mozes si byt isty, ze ti ziadna nenapise. :D Ako sorry, no. Uz od zaciatku si to zobral za nespravny koniec.

  (Vlastne si od zaciatku aj tak myslim, ze tu len trollis)
 75. 77
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @dwarvax vdaka za nazor aj za tip do sutaze :)
  Ale troll nie som.
 76. 78
  Mielikki

  hrá sa, že má 1 rok
  Pani lesa

  Ja ti v mene všetkých nezadaných dievčat ďakujem.
  Zasa raz sa potvrdilo, že by sme radšej umreli samé s kopou mačiek ako sa vláčiť s človekom, ako si ty. :-)
 77. 79
  Mikaell

  21 ročný chalan
  Prešov

  Akože tvoje osobnostné predpoklady a vlastnosti bokom, k tomu tu už blo povedané dosť.. ale neviem sa zbaviť pocitu, že ty k tomu pristupuješ ako k nejakému "honu na dievča" alebo čo. :D Som najprv myslel, že kto vie koľko máš rokov, že už máš za sebou 20 neúspešných pokusov s babami, a ty si pritom taký sopel mladý.. Tak isto aj toto celé tvoje vystupovanie tu, normálne mám pocit, ako keby si si nastavil deadline, že dovtedy musím nájsť novú babu a hotovo. :D To takto nefunguje.. a čím viac sa za tým budeš plašiť, tým skôr narazíš na tie nesprávne baby.
 78. 82
  Trevor1994

  hrá sa, že má 1 rok

  Selling popcorn for people reading comments:
  ▪Normal - 2.00$
  ▪Large - 4.00$
  ▪Extra butter .50 cents
  Pepsi only for 1$
  Pizza 1 slice - 3.00$
 79. 83
  Wewo

  27 ročný muž

  Wau, aj ja chcem také iq :(
 80. 84
  Marjy77

  21 ročné dievča
  Wilderland

  @ikam00 fakt sa nezviknem hádať online, ale ty si akurát tak myslíš, že kvôli nejakým sociálnym sieťam je ženy ťažšie dostať. Ale takto to nefunguje. Ženy sú presne rovnaké ako pred 50 rokmi a nemajú nič so soc. sieťami. Ako sorry, ale to len ty zo seba robíš chudáčika a zvaľuješ vinu na niečo iné ako na seba. A keby to aj tak bolo, čo ťa trápi aké majú ony sebavedomie v priemere keď ty nechceš randiť so všetkými, ale iba s jednou?
 81. 85
  Montgomery

  30 ročný muž
  Nightrainov osobny prekladatel

  ti jebe? ked zena povie ze chce inteligentneho neznamena to hned, ze chce astrofyzika s IQ na hranici geniality ale normalneho chlapa, ktory triezvo premysla a uvazuje, je s nim sranda, nepovysuje sa, nie je arogantny, vie sazasmiat sam na sebe, nie je zadubeny, ma nejaky ten rozhlad, je s nim dobra rec a nehovori skaredo o inych zenach. ty mas na mile daleko a zial ani to IQ ti nepomoze.
 82. 86
  Llover753

  hrá sa, že má 1 rok
  V myšlienke neznámeho muža

  Heh, ale chlapi na tom vlastne nie su o nič lepšie! Takže by som to až tak na tie dievčence všetko nehadzal. :D
  Nuž, z mojej strany sa skôr len sťažuješ, ale to ti moc nepomôže. :)
 83. 87
  Marjy77

  21 ročné dievča
  Wilderland

  Po prečítaní ostatných komentov: nemysli si, že po tom ako si sa prezentoval v tomto fóre ti aj nejaká baba odpíše
  Aj keď si aspoň nemyslím že si nudný, alebo nevieš komunikovať s babami, skôr je problém v tvojej povahe a v tom ako vnímaš svet, v 19-tich by si o tom už mal mať trochu iné predstavy (thumbs)
 84. 88
  Kaiserchief1

  hrá sa, že má 0 rokov

  @39 (:
 85. 89
  Kaiserchief1

  hrá sa, že má 0 rokov

  Ináč výborné fórum, dosť si to tu dnes oživil. :D

  Ja sa ti sem nebudem vyjadrovať ale držím ti prsty v ďalšom hľadaní normálneho dievčaťa. :)
 86. 90
  Staphylococcus

  hrá sa, že má 0 rokov
  neexistuje

  Mna si teda zaujal, o takeho chuja som uz dlho nezavadila :D
 87. 91
  Tvojdedo

  hrá sa, že má 2 roky
  Poruba

  Ahoj kristian :S
 88. 92
  Lostinthedark

  24 ročný chalan
  mám plač v hrdle

  Odprezentuješ sa tu ako ultrakokot a keď ti napriek tomu, že si ultrakokot, nenapíšu babenky, tak to vezmeš, že tvoje ultrakokotie teórie o ženách sú pravdivé :D
 89. 93
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @lostinthedark Je to mozne. Kazdopadne mohol by si mi definovat pojem ultrakokot? :)
 90. 94
  Kerrang

  27 ročný muž

  Aj kvôli tomuto ešte Birdz "žije" a bude žiť, ak tu bude viac takýchto príspevkov (hehe) ...preto len tak ďalej, ale ja radšej nekomentujem a prenechám to ženám nech môžu spokojne dýchať so svojou pravdou (hehe)
 91. 95
  Nerwous15

  27 ročný muž
  furt rovno a dzig do ľava :P

  Od @nats si dostal radu nad zlato, no ignorujes to.. ak takto reagujes stale, no sak co, si bystry, kto ti co ma radit, tak sa necuduj ze si sam... a celkovo k tomuto celemu foru..
  Ludia sa ta snazili nasmerovat
  Vsetko popieras, kritizujes, hladas jak ich odbit
  Vela hucis malo pocuvas

  @pandoras aj ja si myslim, ze si ňuňu, uz tu mas dvoch. ;)
 92. 96
  Quattroformaggi

  25 ročná žena
  v jeho objatí

  úplne na 100% sa stotožňujem s komentom @79
  nie je nič horšie ako chalan, ktorý chce mať silou mocou babu, z toho srší tak neskutočne zúfalstvo a ver mi, že ženy to cítia a dosť ich to odpudzuje :D a ešte si dá požiadavky typu "múdra, číta knihy, nefajčí", len aby sa nepovedalo, že je až taký zúfalý, že vezme všetko, čo má medzi nohami vagínu, pričom nakoniec aj tak vezme prvú, ktorá ukáže aspoň nejaký záujem :D

  ps: pripájam svoj skromný tip, podľa mňa ti tiež nikto nenapíše.
  ps2: napíš wistingherovi, určite si budete rozumieť :D
 93. 97
  Ikam00

  20 ročný chalan

  Dík vsetkym za reakcie. Pozeram, ze toto forum je top v tomto týždni a 2. v mesiaci :D sranda no. Ale neberte ma nikto zle, ved sa da diskutovat aj slusne. Tu ani nejde tak o mna ako o to “revolučne” zistenie. Som proste zvedavy ako to cele dopadne
 94. 98
  Lenkaska1

  24 ročné dievča
  Bratislava

  Takto ti poviem.. myslíš že láska je o tom, že športuješ, nepijes, nefajciš alebo máš vysoké IQ?? Láska je o tom nájsť spriaznenú dušu, niekoho s kým ti bude super a s kým si budeš rozumieť. Máš to veľmi pomýlené, ak si myslis že vymenované veci ti nejako pomôžu v nájdení vzťahu. Samozrejme ak chceš babu, ktorá tiež nefajči, nepije a podobne tak to je skvelý základ.
  Ja poznám kopec chalanov s vlastnosťami ake si vymenoval, ale čo z toho keď si nerozumieme? Keď su úplne na inej vlne??
  Takisto neexistuje žiadne "normalne" dievča a netuším odkiaľ berieš tie frázy, že ženy hľadajú inteligentných a na vzhľade im nezáleží.. príliš zovseobecnujes a takisto zovseobecnujes aj seba.
 95. 99
  Trevor1994

  hrá sa, že má 1 rok

  2. v mesiaci zatial, nebojsa to este zachvilu bude aj 1. v mesiaci a keby bolo aj v roku tak stavim boty ze aj tam sa to dostane na prve miesto, ale ja tu mam aspon biznis s popcornom, to je jak keby ludia isli do kina na premieru filmu teraz.
 96. 100
  Riddiculus

  8 ročné dievča
  *1238

  Neskutočne sa vyžívam v takýchto fórach. Páči sa mi, ako ťa všetci skritizovali. Náhodou mne si veľmi sympatický. Ako to tu opísali, že si povýšenecký, ja som taká istá. Tiež sa s nimi budem hádať do krvi, keď si mám presadiť svoju pravdu. I see your point. Pripomínaš mi dve osoby. Ide ti dobre medziľudský kontakt? Nemyslím si. Všetko, čo si napísal, dáva zmysel, ale napísal si to tak, že to ostatným príde neskutočne zlé a že fakt je chyba v tebe. Nehovorím, že s nimi nesúhlasím, ale ani, že súhlasím s tebou. Prečo sa vlastne snažíš si niekoho nájsť? Netráp sa, máš celý život pred sebou a kašli na nejaké hľadanie. Týmto spôsobom si nájdeš akurát tak nesprávnu. Ale ja nie som v pozícii radiť niekomu, ako si niekoho nájsť, lebo moje rady sú nanič.
  A k tomu, že robia niečo iné, ako hovoria. Nie je to tak celkom pravda. Všetko záleží na tom, ako sa pozeráš na tie slová. Tvoje fórum je toho dokonalým príkladom. Napísal si to tak, ako to vidíš. A je dosť možné, že účinok tvojich slov nie je taký, ako by si si želal, len to nevidíš. Pôsobí to útočne. A tvoje reakcie tiež. Myslím si, že ti to je jedno, lebo si dal zo seba, čo si chcel. Nech si ostatní myslia, čo chcú a ty sa budeš venovať tomu, čomu chceš.
 97. 101
  Ikam00

  20 ročný chalan

  @riddiculus Velmi pekne napisane a neda sa mi inak nez s tym suhlasit. Ak ti to urobi radost tak si zatial prva osoba na birdzi, ktora mi prisla sympaticka :D
  Teda len ohladom tejto veci, nepoznam ta, tak zvysok posudit neviem.
 98. 102
  Tomtoylc

  28 ročný muž

  Existuju ale takymto pristupim ich nenajdeš ... vidno že máš (len) 19 už len h toho čo si tu napisal
 99. 103
  Palec223

  28 ročný muž

  kamo presne viem o com pises !!!!! mas v tom jasno ..... a bude to len horsie
 100. 104
  Palec223

  28 ročný muž

  som z toho normalne v pici co si napisal ...konecne nieco realne kamo napisal si to uplne perfektne !!! aspon vidis aka je to vysoka psychologycka hra na ludi cez ten net .... urobili zo zien vystavne kusy ako v bordely ked si vyberas a zeny to na jednej strane nenavidia a na druhej strane to miluju lebo sa rady predvadzaju maju to v krvi a chlap zase nechce na zenu pozerat jako na kus masa ale na druhej strane musi ked pomaly kazda vystavuje kozy a zadok ako tuna jedna ale 30 rocna :D totalne na smiech furt len v leginach a plavkach, spodnom pradle a proste jak decko v skolke :D pritom v jeje veku uz by mala byt rozumna a mysliet na rodinu ale to vies to dnesne progresivne myslenie ;) ... (vynechavam porono to je debata na ine pisanie!!!) proste s tym sexom dnes je to ako sport cim viac tym lepsie vytraca sa tam ta jedinecnost a intimita uz ide len o nejake pribehy pre kamaratov frajerinu v horsom pripade len urobit sa dakujem dovy... verim ze ak pockas pride do tvojho zivota ta spravna ... vyberaj si z tych ktore uz pracuju idealne niekde vo fabrike niesu namyslene chapu ze peniaze sa musia tazko zarobit a maju zaujem o nieco dlhodobejsie to je moja VIP rada .. najdi babu poctivo tvrdo pracujucu nie taku co studuje alebo dostala po znamosti dobreho fleka to je najviac zmagorene a namyslene