Fórum pridal Patrixo, 7. 11. 2019 20:25 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Co vam Birc dal a co vam vzal?

0
Patrixo

32 ročný muž
Militantný slniečkar

Cim vas birc obohatil a naopak, co zle vam priniesol?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Annyejnji

21 ročné dievča

vzal mi kopec casu a dal mi par top ludi :D
  2. 2
    Void

hrá sa, že má 1 rok

Birdz mi dáva to čo mi život bere,
    keď ma sere, keď zatvára dvere v mojom smere
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

https://s7.postimg.cc/kth58ytl7/sketch-1525452171190.png
  4. 4
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@torpedo08 (thumbs)
  5. 5
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Dal mi miesto kde môžem písať o svojich psychických problémoch a nie je to až také čudné pre ostatných.
    Dal mi jednu dobrú kamarátku a to konkrétne @Mayben a pár ludi, ktorých obdivujem.
    Dal mi na chvíľku jedného spolubývajúceho, ktorý odišiel v tej správnej chvily , aby som mohla nájsť tu najlepšiu spolubývajúcu, ktorá so mnou už býva niekoľko mesiacov a stáva sa z nej moja najlepšia kamoška a všetko shareujeme a nebojím sa vstúpiť do jej izby ked tu nie je a miluje moje mačky :)
  6. 6
    Lostinthedark

24 ročný chalan
    neoliberálny fašista

Dal mi obraz o tom, že existuje aj svet mimo mojej sociálnej bubliny.
  7. 7
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Čo mi dal? Asi nič. Možno odpovede na otázky... možno nejaký prehľad čo si o rôznych otázkach myslia ľudia. Možno nejaký priestor na svoje pocity.
    Ale nič konkrétne.

Čo mi vzal? Nič.
  8. 8
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Dal mi možnosť zistiť, že nie som jediná divná na tomto svete, možnosť písať o psychických problémoch a verím,že ešte bude z toho aj to najdôležitejšie a to (cmuk) a čo mi vadí, tak hejtovanie za odlišné názory aj zo strany náboženských a a aj liberálnych fanatikov, málo čo v strede, a teda ma ako ma už zhejtili oba tábory a ešte zopár týpkov, čo sami o sebe nič neprezradia, len ťahajú informácie, hlavne ak chcú vidieť fotky a sami dajú fejk ;)
  9. 9
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

Karola.
  10. 10
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@mkamka pustite Karola! pustite Karola! Sangala je nevinny!
  11. 11
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

dal mi lasku :) par prijemnych ludi, od ktorych vzdy rada nieco precitam a tu pramenila aj odvaha zacat niekam postovat trochu svojej tvorby.
    vzal mi snad len nutkanie sa nad kazdym zlutovat, co ale nie je vlastne negativne.
  12. 12
    Darkestangel

24 ročné dievča
    neznam

(love)
  13. 15
    Limitles

7 ročný chlapec

Fuha viac nez si zasluzim asi
  14. 16
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

+ dal
    dobrých kamarátov a pozitívnych ľudí ktorí v mojom živote zostali,
    najlepšieho priateľa,
    možnosť viac sa otvoriť,
    zmenu práce a bývania,
    podcasty ktoré mi dali viac ako som očakával a vďaka ktorým som spoznal zaujímavých ľudí a strávil prijemne a kreatívne chvíle,
    a v neposlednom rade moju veľkú dlhoročnú terapiu s ktorou som začal keď mi bolo najhoršie a ktorá skončila úspešne

- vzal
    kopec času ktorý by som ale neviem ako inak využil,
    svojho času aj pokoj a kľud ktorý tak veľmi v živote potrebujem,
    (dal) za svoj čas aj par toxických ľudí ktorí ale už našťastie nie sú súčasťou môjho života

našťastie mi toto miesto vždy viac dávalo ako bralo

15. 17
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@melancholik zaujalo ma to s tou terapiou.. ak nechces o tom hovorit ok.. len si to neviem predstavit.. akoze birdz bol akasi terapia, alebo co konkretne?
  16. 18
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

tak začalo to vtedy keď som riešil najťažšie emocionálne obdobie a nemal.som pri sebe nikoho kto by mi vedel pomôcť, vidieť a sledovať to dianie tu + možnosť sa sebavyjadriť bolo kľúčové, na fb som také veci písať nemohol,tam ma každý poznal a tu som začínal absolútne anonymne a netrápilo ma čo si kto o mne mysli..navyše nebol som zvyknutý písať si fyzicky denník tak som sa otváral tu a musím povedať že aj reakcie iných ľudí mi pomáhali v tom aby som sa posúval a aby sa mi dosť uľavilo..plus pohybovať sa v komunite relatívne mladých ľudí človeka učí a ukazuje mu aj odvrátenie strany problémov na ktoré sa často krát nevedel pozrieť, neustále riešenia niečoho (hovoríme o roku 2012-2013 keď to tu ešte málo úroveň celkom) fóra,blogy,statusy.. no a časom som tu spoznal ľudí s ktorými sme si sadli a mali sa o com rozprávať...a celkovo..so. veľmi rád že som tu bol a trávil tu svoj čas, vyliečil sa časom z bolesti a zatrpknutosti,dostal to zo seba písaním a reakciami na to..a zacal som sa pozerať na veci odlišne..naozaj z veľkej časti tejto "terapie" mojej za pozitívny dopad na môj život môže aj birdz a preto som rad ze som tu vtedy bol a ze to tu ešte vtedy malo úroveň..chýbajú mi tie časy ale čo sa dá robiť.. čiže v skratke takto asi @patrixo
  17. 19
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@melancholik dakujem, drzim palec :)
  18. 20
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

aj tebe.. nech sa darí a zlepšuje (thumbs)
  19. 21
    Turbolienka123

20 ročné dievča

Birdz ma naučil pár vecí o ľuďoch. Dal mi celkom príjemnú zábavu pri sledovaní niektorých ''káuz,'' ktoré sa tu odohrali. Vždy ma fascinovalo správanie niektorých ľudí.
    A vzal mi čas. To je asi to jediné čo ľutujem v súvislosti s birdzom. Ten čas som mohla využiť lepšie.. No čo už. :D
  20. 22
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Vďaka birdzu som spoznala super ľudí :) taktiež som v ďaka nemu zažila aj nejakú tú lásku.
    A aj mi pomohol v niečom..že viac ľuďom doprajem a teším sa s nimi..alebo ako by som to povedala.. :D

A vzal? Kus srdca keď sa to tak vezme