Fórum pridal Dezolat, 6. 7. 2020 19:11 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Akych susedov by ste si vybrali keby ste mohli?

0
Dezolat

32 ročný muž

Keby ste vlastnili celu bytovku v ktorej by te byvali a predavali by ste ostatne byty, cize by ste si mohli vybrat susedov, akych susedov by ste si vybrali? Komu by ste dali prednost?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Kamarátom a známym, potom ľuďom v približne rovnakej vekovej kategórii a ľuďom s podobným spôsobom života.
  2. 2
    Subarnica

23 ročné dievča

Slušným bezdetným párom bez uštekaných retardov. Ideálne ľudí ktorí nie sú moji kamaráti ani sa nijak bližšie nepoznáme.
  3. 3
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

Nikdy by som nechcel zit v kralikarni, ale ked by uz nato malo dojst, tak asi skor napisem, komu by som sa chcel vyhnut

- starym STBckam na balkonoch v kazdej situacii
    - mlademu pariku s vysokym sexualnym apetitom hlavne vo vecernych hodinach
    - vecnym nedelnym kutilom, ktori si prave v den, ked chcem mat najvacsi pokoj musia zacat zbijat staru dlazbu v kupelni
    - rodinkam s urevanym, malym deckom, ktore neda spat
    - a samozrejme party ludom, ktorym nerobi problem pocas celeho dna jebat hudbu na plne pecky a nehovoriac o tych, ktori to robia aj po desiatej.
  4. 4
    Fukaj

8 ročný chlapec

Ideal nejaky podnikatel, co doma len spi, a nema tam ziadnych psov, deti, a podobne dychajuce starosti
  5. 5
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

@3 hej a este individua, co drzia vytah!
  6. 6
    Dezolat

32 ročný muž

@Devil Jop ale na to by si nikdy neprisiel. V podstate kazdeho zaujemcu by si mohol odhanut aspon na jedneho z tychto kategorii co do predu by si nikdy nezistil XD
  7. 7
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    Fear no more, precious ladies!

ziadnych.
  8. 8
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Páry s deťmi alebo zvieratkami, ktoré by občas chceli postrážiť a nejakú pani, s ktorou by sme si vymieňali recepty, požičiavali korenie a tak. A nejakého dobrého hudobníka, ktorý by pravidelne hrával pri otvorenom okne, napr. na husliach, ale keby vlastnil čelo, roztopila by som sa.
  9. 9
    Annyejnji

22 ročné dievča

mne sa páči jak to mám :D susedia, čo k nám nečumia anikto nevie, že eixstujú + rodina :D
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ticheho samotara (hehe)
  11. 11
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Dnes som pri vynášaní smetí stretol vo výťahu ideálnu susedku. Doteraz som nevedel, že býva nado mnou.
  12. 12
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Bezdetných nudistov
  13. 13
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Mladých , v pohode, s ktorými by sme si spoločne robili party a nepičovali by na tie moje :D
  14. 14
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

lol, keby som mohla, žijem niekde na samote :D
  15. 15
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Tak ako zišlo by sa mi mať kamarátov. Ja chcem žiť jak v TBBT.
  16. 16
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Jednotlivec alebo par, jednoznacne bez deti a zvierat, na veku nezalezi. Idealne by to mal byt niekto uplne cudzi a mal by sa starat o seba, nerusit ma v ziadnom zmysle a neprodukovat neporiadok. Skratka niekto, o kom by som takmer ani nevedela, ze tam byva. To iste ponukam aj ja :D
  17. 17
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Takých čo by mi nosili koláče vždy keď by niečo piekli (thumbs)
  18. 18
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@torpedo08 Meliška by si nechcel? By si si nemusel púšťať a šiel by ti od rána do noci :D
  19. 19
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@aventine noo ak by zil tak ano :D
  20. 21
    Velagranka

24 ročné dievča
    Brnko

Ziadnych dezolatov a party maniakov. Popravde by som tych ludi ani nemusela osobne poznat, stacilo by, aby si vsetci v pohode nazivali a nekradli si kvetinace (thumbs)
  21. 22
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles™ influencer birdzu

Nymfomanky
  22. 23
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles™ influencer birdzu

Ale inak neznášam bytovky a vyhýbam sa bývaniu v nich, takže asi by som ju rovno celú vlastnil