Fórum pridal Azizi, 29. 3. 2020 14:41 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Akú najkvalitnejšiu respiračnú ochranu v tejto dobe používaš?

0
Azizi

tvári sa, že má 3 roky
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Teda myslim v miestach kde to neni povinne ako napr. doma v baraku alebo na prechadzke v prirode
  2. 2
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

Mam pár ffp3 respirátorov a niekoľko látkových rúšok.
  3. 3
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

bavlnenú prateľnú rušku z lekárne
    a mám aj jednorázové ffp3 a ffp2 ale zatiaľ nepoužívam, čakám na apokalypsu
  4. 4
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@robinsonleon to chápem, i ked ja aj vo výťahu a pd. nosim. A do obchodu, lekarne napr. nechodis?
  5. 5
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@azizi ale hej, vtedy používam klasické ušité. Segra mi spravila jedno štýlové, čierne.
    Ale u nás v bytovke skoro nikto nenosí rúška, v garáži ani vo výťahu
  6. 6
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@lenuska175 Tak môžeš zahlasovat za respirator prosim:) my mame doma tiež par ffp3, potom take specialne kvalitne rusky na viac pouziti a ja mam este 2 jednorazove co som este dávno kupila, no tu jednu som už par krát mala na sebe.

A este sme objednali z Brna take z nanovlakien s pridavkom medi a este niečoho, ktoré by ten vyrus mali aj nicit, nie len pred nim chrániť.

Blbe s tými respiratormi je, ze teoreticky cez ten vydychovy ventil človek môže toho druhého nakazit. Ale to predpokladám ze len pri nejakom naozaj blízkom kontakte.
  7. 7
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Pouzivam doma usite, jednorazove a aj satky :D na striedacku posla situacie
  8. 8
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

A ti co mate tie bavlnené, aj ste si nejaku sami usili? Dajte fotku trebárs:)
  9. 9
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Keď som išla do nemocnice a do obchodu, tak som si musela dať, ale po vonku to odmietam.
  10. 10
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

s respirátorom (prekrytým jednorazovým rúškom) som išla len do obchodu a do lekárne a teraz keď začnem zas chodiť do práce, tak budem aj do mhdčky... inak nosievam jednorazové rúška, ktoré ale nenosím jednorazovo a aj som si ušila nejaké... ale do lesa chodím v kukle/šatke
  11. 11
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Klasické bvlnené sú naj, len mám ho z lekárne sem tam, kde je málo ľudí si dám jednorazové alebo z látkovej čelenky s gumičkou urobené rúško :)