« Ostatné témy

Fórum pridala Bamby, 9. január 2010, ďalšie jej diskusie »

2010 - 3. svetová vojna + 2012 - koniec sveta

Bamby
bamby, 16 ročné dievča, Za horizontom..., 9. január 2010

viem že tu je už veľa takýchto tém ale bola by som rada keby som to mohla aj "sledovať" čo si myslíte. takže určite ste už všetci počuli o tom že v novembri roku 2010 má byť 3. svetová vojna. keby sa to stalo, európa by bola vyľudnená. jasnovydka Vanga to predpovedala. vraj sa má začať v novembri tohto roku (2010) a skončiť sa má v septembri roku 2014! a potom ďalšie. 2012 - koniec sveta. mne sa to osobne nezdá pretože na jednom internetovom portály je napísané že koniec sveta má byť 12.12.2012 a na druhom že má byť 23.12.2012. takže podľa mňa je malá šanca že sa to stane. napíšte svoje názory na tieto veci. ( a nespamovať!!! )

0 Zareaguj!
Bluepanter
bluepanter, 22 ročný chalan, BA/BS, 9. január 2010

to je jedno, čo bude. hlavné je, že sa ľudia boja.
Musím to využiť a začať podnikať Hehe Hehe

1 Zareaguj!
Kurope
kurope, veľa rokov (?!), 9. január 2010

bohaaaaaaaaa furt sú tu v kuse takáto kokotiny už ma to vážne nebaví, vieš čo bude v roku 2012 KONSKÝ KOKOT

2 Zareaguj!
Horox
horox, 21 ročný chalan, v Chaose / Senec, 9. január 2010

Nič nebude. Len hospodárska kríza sa zhorší na maximum.

3 Zareaguj!
Mielikki
mielikki, 18 ročné dievča, Pokémon diva , 9. január 2010

12.12. isto nie... v taký pekný dátum... a ešte k tomu, to by mi nespravili, aby svet skončil deň pred mojimi meninami Haha

4 Zareaguj!
Etelnair
etelnair, 11 ročný chlapec, ⊱ follow the white kitty ⊰, 9. január 2010

no ked to Vanga povedala to musi byt pravda -.-

5 Zareaguj!
Sasi2680
sasi2680, 11 ročné dievčatko, 9. január 2010

hmm to s tou vojnou.. vraj to predpovedalo viac "prorokov".. ale podľa mňa z toho robia len veľké halo... to tuším hovorili že bude 3. svetová keď zaútočili na dvojičky... a ten koniec sveta.. neverím tomu..

6 Zareaguj!
Foxhound
foxhound, 27 ročný muž, 9. január 2010

Haha

7 Zareaguj!
Bunniska
bunniska, 24 ročná žena, ruzovy oblacik, 9. január 2010

ako moze byt koniec 3.sv. vojny v roku 2014 ked uz v roku 2012 bude koniec sveta?

8 Zareaguj!
Mrrocker333
mrrocker333, 19 ročný chalan, Bánovce nad Bebravou, 9. január 2010

voja sa ma zacat atentatom na obamu tak sledujte dianie v amerike xD

9 Zareaguj!
Pelly
pelly, 25 ročná žena, stresujem, 9. január 2010

Nič také nebude.

10 Zareaguj!
Frulo
frulo, veľa rokov (?!), Poprad, 9. január 2010

ked tá vojna aj bude tak európa určite vyĺudnená nebude,kto by ju asi vyludnil .tu je tolko mocností že môžme zrovnať celý svet

11 Zareaguj!
Dzulii6
dzulii6, 19 ročné dievča, Medzigalaktický priestor, 9. január 2010

Hehe

12 Zareaguj!
Uglylaw
uglylaw, 15 ročné dievča, 9. január 2010

Viete aký je rozdiel medzi Mečiarom a Róbertkom? Žiadny.Róbertko je dokonalá náhrada a Mečiar je dokonalý kokot.

13 Zareaguj!
V3nty
v3nty, 22 ročný chalan, tam kde sa neumiera , 9. január 2010

chodte stym dopice jebať mazat zakazat

14 Zareaguj!
Lafoncepansy
lafoncepansy, 11 ročné dievčatko, on the separated side, 9. január 2010

a v roku 2015 príde lord voldemort a vyzabíja všetkých nás obyčajných mukov.....jasné

15 Zareaguj!
H8u
h8u, 21 ročné dievča, United States of Eurasia, 9. január 2010

@mielikki Jéééj, aj ty si Lucka. Úžasné meno Hehe

16 Zareaguj!
Sheena205
sheena205, 23 ročné dievča, na strome s dikobrazom, 9. január 2010

Voldemort uz nepride, Harry Potter ho predsa zabil.... ale ktovie... mozno Harrymu prepne a bude pokracovat v tom čo Voldy začal.... takze tesme sa na 2015 ked nas pride zabit Harry Potter

17 Zareaguj!
Galinka
galinka, 25 ročná žena, ktoré si umelo dvíha ego, 9. január 2010

» www.birdz.sk/forum/2012-konecne-cela-pravd...

18 Zareaguj!
Volturio
volturio, 19 ročný chalan, Stará Ľubovňa, 9. január 2010

v decembri 2012 konci maysky kalendar a preto sa pretpoklada ze bude koniec sveta 2036 myslim na zem dopadne asteroid ktory zahubi zivot na zemi rusi a americania uz do jeho predpokladanej drahy vypustili cvicne vystreli rusi na nejadrovej báze aby ho vychilili z jeho drahy a je sanca ze trafi zemsku druzicu 1:450 taze..... » veda.sme.sk/c/5172508/rusi-sa-chystaju-za...

19 Zareaguj!
Wewo
wewo, 21 ročný chalan, Sedlák v Prahe, 9. január 2010

Áno, všetko sa dojebe.

20 Zareaguj!
Comka
comka, 21 ročné dievča, Bratislava, 9. január 2010

Ako kto moze vediet kedy vypukne vojna?? Dajme tomu ze CINNOST, kt. je nemozne predpovedat...OMG pome vyuzit ze zomrieme..Hehe Viete co sa stane v roku 2012? NIC

21 Zareaguj!
Euronymous
euronymous, 21 ročný chalan, Stupava, 9. január 2010

všetko to iba pletú,,,na svet mal padnúť meteorit v rokoch 2002,2004,2007,o tretej svetovej nič neviem...to ma nezaujíma ľudia si za to môžu sami..a tak isto ľudia sa aj zničia sami pretože ľudia môžu za všetko lebo všetci myslia iba na seba a tvrdia si len vlastnú pravdu a v tom je aj chyba a preto sú aj vojny a ostatné hovadiny...lebo ten prezident si mele svoje druhému sa to nepáči začnú sa hádať...ľudia sú nepoučiteľné svine,,,keď sa človek narodí,je dokonalý ale postupom času cez jeho život sa tá dokonalosť debilizuje vplyvom ostatných ľudí ....nech je čo chce.ja si žijem svoje s nikým sa nehádam neriešim nič nevyhľadávam konflikty proste si užívam život preto sme sa aj narodily...

22 Zareaguj!
Alfoethur
alfoethur, 24 ročná žena, 9. január 2010

23 Zareaguj!
Ifeelfine
ifeelfine, 20 ročné dievča, 9. január 2010

@23 toto je presne koniec sveta HeheHeheHeheDDDD

24 Zareaguj!
Zebystaleja
zebystaleja, 18 ročné dievča, Západ , 9. január 2010

Ľudia vy sa musíte strašne nudiť, keď rozmýšľate o takýchto hovadinách...koniec sveta mal byť aj v r. 2000 a tretia svetová vojna tiež už mala byť a bola? Houby s voctem... Radšej robte volačo zmysluplné alebo choďte na prechádzku, čerstvý vzduch spraví dobre...zbytočne zaťažujete seba aj svoje okolie pochybnými horúcimi informáciami, kt. z úst vypustila nejaká šialená veštkyňa, kt. sa hrá na osvietenú...ja síce nie som veštkyňa, iba obyčajný neosvietený smrteľník, ale kecy o konci sveta si strčte za klobúk...prajem krásny ničím nerušený deň...a rovno si choďte vyveštiť aký ten deň bude... Hehe

25 Zareaguj!
Jay
jay, 23 ročný chalan, Dreamland, prechodne MT, 9. január 2010

až v Novembri ?? Smutné A ja som sa debil tešil, že matura ma obíjde Hehe No nič pre mňa bude koniec sveta 17 - 21. mája Hehe

a k téme: neverím na podobne hovadiny. Všetko same negatívne predpovede. Prečo niekto nepredpoveda niečo optimistické?
Možno toho 12. 12. 2012 nás všetkých zabije svojou "kvalitnou" reklamou zas T-Mobile.

26 Zareaguj!
Wampirekiss
wampirekiss, 21 ročné dievča, 9. január 2010

Ja verím len jednému z toho, 12.12.1012 je blbosť tá baba mala ale pravdivé predpovede...

27 Zareaguj!
Volturio
volturio, 19 ročný chalan, Stará Ľubovňa, 9. január 2010

21.12.2012 a to konci Máysky kalendár

28 Zareaguj!
Vikazvolen
vikazvolen, 20 ročné dievča, lieta v oblakoch, 9. január 2010

Jeden veľký kolobeh Mayského kalendára trvá 5125 rokov. Mayský kalendár začína dátumom 3113 pred n.l. a končí práve roku 2012 n.l.. Problém je v tom, že dni sa na zemi za túto dobu skracovali, či predlžovali a neboli počítane tak presne ako teraz. Takže nemôžeme vedieť ako presný je náš rok - náš kalendár sa počíta od narodenia Krista, čo je vlastne rok 0, ale nikto s istotou nevie, či počítame správne, či už dávno rok 2012 nebol. Taktiež nemôžeme vedieť, že ako a kedy začali počítať Mayovia. Nevieme, ako presne určili rok, v ktorom sa nachádzali a koľko to bolo skutočných rokov od roku 3113 pred n.l.. To sú základné nedostatky, ktoré vyvracajú presnosť Mayského kalendára. Kalendár sám o sebe môže byť presný, ale počítanie rokov na zemi už tak presné nie je. Taktiež môžeme spochybňovať pravosť, či presnosť kalendára samotného. Že skončí v roku 2012? No a čo?! To mali písať kalendár do nekonečna? Proste už nemali miesto na pokračovanie, tak to ukončili, nemali žiadny cieľ urobiť kalendár do konca sveta, ale prostý kalendár, končiaci vtedy, keď im došlo miesto. To môže byť tiež jedna z teórií.

29 Zareaguj!
Peterkoo
peterkoo, 20 ročný chalan, 9. január 2010

A) 3. svetovu vojnu predpovedala nejaka bulharske pojasena baba a ta predpovedala vyvoj ludsta az do nejakeho roku 5100
B) pred touto bosorkou pojasenou tu vsak boli mayovia, ktori robili kalendar a prestali pri 21.12.2012

takze jedno alebo druhe, preco sa to kombinuje???

30 Zareaguj!
Mm47
mm47, 24 ročný chalan, 9. január 2010

A co ked vtedy konci Maysky kalendar? Mayovia vedia velku rit , moj kalendar skoncil davno a kde je konec sveta? Cha
Picovina storocia bude to okolo Mayov a konca sveta Cha

31 Zareaguj!
Finwaell
finwaell, 28 ročný muž, Bratislava, 10. január 2010

Prečo nie 11.12. ? To už by bola trochu iná oslava narodenín xD

32 Zareaguj!
Nikeboy
nikeboy, 21 ročný chalan, 10. január 2010

@19 ten asteorid co v 2029 minie tesne zem? teda za predpokladu ze sa dovtedy jeho draha neodchili natolko, ze v 2029 sa zraziii zo zemou. aj tak, jeho potencial je "len" jeden kontinent, nie cela zem.

33 Zareaguj!
Angel447
angel447, 15 ročné dievča, Košice, 10. január 2010

podla mna je to blbost...Ved kazdy rok daco predpovedaju.

34 Zareaguj!
816brano
816brano, 11 ročný chlapec, Z KOBRYNEJ PICI, 14. január 2010

fanatici a pojebane sekty vymyslaju taketo kokotini a potom sa ludstvo boji...

35 Zareaguj!
Pandakungfu
pandakungfu, veľa rokov (?!), Banská Bystrica, 14. január 2010

največia hluposť ,aku som počul tak ako je prezentovaná

36 Zareaguj!
Martinkentoskral
martinkentoskral, 22 ročný chalan, Vranov nad Topľou, 20. máj 2010

to co za hovadina? 2012 co sak 2015 pride lord voldemort

37 Zareaguj!
Figo135
figo135, 18 ročný chalan, ostatné, 20. august 2010

vsak teraz vyslali maya aby povedal ze nebude koniec sveta

38 Zareaguj!
Terner007
terner007, 14 ročné dievča, UK, 17. november 2010

ked to predpivedala tak to je kokotina 2012 to je uplna kokotina viete co je 3 svetova ked zbijem ucitelku a koniec sveta je ked zacnem spievat

39 Zareaguj!
Celzius
celzius, 26 ročný muž, sirokodaleko, 11. február 2012

Pozerám, že tu na Birdzi sú samí inteligentný ľudia, čo majú všeobecný prehľad hmmmmm Hehe LOL
Ak sa v 2012 niečo stane, nebude to koniec sveta úplny, ale iba koniec sveta takého, aký ho poznáme.... zdôrazňujem "ak". A ak chcete o tomto vedieť dačo viac, prečo nepoužijete google ?? Hehe

40 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

40reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist