

@priekala 1.časť


@priekala 1.časť
14 komentov
1
lenkaska1
19. 12.decembra 2022 14:32
Skvele aká to je kniha?
4
@lenkaska1 @1 vlastne toto je len jedna časť tej kapitoly, opisuje sa v nej rozdiel medzi pocitom menejcennosti ktorý má každý človek bez výnimky či je úspešný alebo krásny atď a komplexom menejcennosti, ktorý má potom stupne ktoré prechádzajú až do komplexu nadradenosti a tohoto špecifického pocitu nadradenosti z komplexu menejcennosti a to vyhováranie sa na vlastné nešťastie
5
@lenkaska1 @1 celkovo je tá kniha komplexná od prvej kapitoly vsmetko postupne na seba nadväzuje a ťažko sa to vysvetľuje takto v skratke, našiel by sa v nej určite každý pretože ako sa v nej píše, všetky problémy vznikajú z medziľudských vzťahov
7
Stručne Tá kniha je brak a osobne si myslím , že sa tu nájdu
aj väčší vyplakávači ako je Kero Dievčatá nech mi odpustia Tiež si nemyslím , že jeho chovanie je voči všetkému a všetkým vyložene nadradené Hlavne chlapci nech mi odpustia alebo sa ,, "chvastal" svojim nešťastím " ? Myslieť si , že by svoje "nešťastie" ako nástroj vedel rozumne a účelovo využiť vo svoj prospech , nebodaj tým ešte niekoho manipulovať ? Nonsens non plus ultra !!!
aj väčší vyplakávači ako je Kero Dievčatá nech mi odpustia Tiež si nemyslím , že jeho chovanie je voči všetkému a všetkým vyložene nadradené Hlavne chlapci nech mi odpustia alebo sa ,, "chvastal" svojim nešťastím " ? Myslieť si , že by svoje "nešťastie" ako nástroj vedel rozumne a účelovo využiť vo svoj prospech , nebodaj tým ešte niekoho manipulovať ? Nonsens non plus ultra !!!
8
Ten mladík hlavne vo svojom úvode zložito rozpráva, aby to moja myseľ pochopila. Musel som si to viackrát prečítať, či to, o čom tam hovorí môže byť prepojené.
9
A keď rozpráva o svojich nešťastiach druhým s humorom je to chvastanie ?
12
13
14
@riddiculus @12 normálne. Nad takými vecami ako sa ten mladík zamýšľal, som nemal ani času rozmýšľať.
@lostinthedark @13 nie, viď koment vyššie je dôvod.
@lostinthedark @13 nie, viď koment vyššie je dôvod.

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Shalom !!!
Obrázok od Kobra