

mááám júú, musím sa aj tu pochváliť! to je antidepresivní retardovaná rybička, ktorá pluje z modřiny do modřiny a vygumuje je úplne všechny


mááám júú, musím sa aj tu pochváliť! to je antidepresivní retardovaná rybička, ktorá pluje z modřiny do modřiny a vygumuje je úplne všechny
22 komentov
1
mrspunk
2. 6.júna 2012 15:25
jéééj super to je!
3
@mrspunk ďakujem, nehorázne sa teším z nej, moja prvá
@hellium tie bublinky sú zásadné!
@drejka to má ale hlboké posolstvo, celá tá rybička!
@hellium tie bublinky sú zásadné!
@drejka to má ale hlboké posolstvo, celá tá rybička!
7
(Ah, takže nie je pod srdiečkom alebo možno nižšie ...) Ale inak asi jedno z neveľa tetovaní, ktoré som videla a hneď ma maximálne pozitívne oslovili . Ešte s tým posolstvom od VF ..
9
@flyleaf šak včera bola hneď po zákroku taká červená, dnes vyzerá zdravšie, aj keď skulavá je stále
@flussica ďakujem iank najprv som rozmýšľala, že si ju dám pod srdiečko, ale po tom,ako mi @marttina hovorila hitorky o tom, ako jej tetovali rebrá, som si to rýchlo rozmyslela
@austin1991 nie je veľká, malinké to mám, len je to zblízka
@flussica ďakujem iank najprv som rozmýšľala, že si ju dám pod srdiečko, ale po tom,ako mi @marttina hovorila hitorky o tom, ako jej tetovali rebrá, som si to rýchlo rozmyslela
@austin1991 nie je veľká, malinké to mám, len je to zblízka
16
sona, ale ved zas teba by to az tak nebolelo, si porovnaj co mas ty a co mam ja, toto je slaba vyhovorka ze ja za to mozem!!!
20
ale nebude ti moc platná, keď ju máš na pleci. čo budeš v depresívnej chvíľke brať zrkadlo, aby si sa na ňu pozrela?
ale nebude ti moc platná, keď ju máš na pleci. čo budeš v depresívnej chvíľke brať zrkadlo, aby si sa na ňu pozrela?

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
7 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 @Tequila kamo , dnes som... -
7 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
8 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 10
Obrázok od Kobra

