Staphylococcus
6-ročné dievča
najnedávnejšie lognutie
2. 11.novembra 2021 10:03
3916 dní na BIRDZi
regnutá od 20. septembra 2015
3 týždne pred skúškou je mi zo stresu na grcanie tak pozerám Jessicu Jones.
Wtf Stafylo.
Wtf Stafylo.
14 komentov
3
@saywhaat trpme spolu.
Ale tak vieš. Koho zaujímajú hmyzie hormóny? Proste cez celý slajd do piče vzorec zvliekacieho hormónu nejakej pojebanej americkej mole? NA ČO TOTO KOMU PIČI JE?!
Ale tak vieš. Koho zaujímajú hmyzie hormóny? Proste cez celý slajd do piče vzorec zvliekacieho hormónu nejakej pojebanej americkej mole? NA ČO TOTO KOMU PIČI JE?!
4
Ale ja to mam taktisto ze na skusku so security musim vediet hackovat, cely networking a operacne systemy 3 kokotiny v jednnom balicku
5
@saywhaat popiči tiež poteší ja mám úžasnú fyziológiu živočíchov, čo obsahuje všetko od komplet neurobiológie/neuroanatómie (ale tak to mi neva, to potrebujem) cez to, kde sa v pojebaných obličkách vstrebávajú pojebané elektrolyty, ako štia ryby, až po tieto SKURVENÉ HMYZIE HORMÓNY. And much, much more.
8
@saywhaat aj obojživelníky tam dakde asi boli. Ale proste. Ryby. A ako konkrétne paryby, ako slanovodné, ako sladkovodné, v tom je toľko rozdielov. Strešne dôležité, dpč. Celé obličky sú pičovina, nikdy ma nebavili. Na Cvikách sme tento týždeň počítali, koľko moču prefiltruje denne potkan. Trvalo to pol dňa. Pol dňa. Jeden pojebaný potkan. A aj tak mi to nevyšlo lebo pipetujem jak kripel. Na čo toto dpč komu je. Celá pojebaná renálna fyziológia. Jebať. Ak ma na magisterskom bude niekto nútiť mať ešte čokoľvek spoločné s obličkami tak ho ujebem dačím.
Sorry potrebovala som sa vyventilovať
Sorry potrebovala som sa vyventilovať
9
to naco musite toto vediet jak sa da toto studovat ja by som s krikom usla po prvej prednaske
10
ale Jessica je fajn a David Tennant v 1.sérii bol úplne božský
11
@saywhaat Tak mne príde zas mega desivé to čo robíš ty, aj keď strašne cool. Ja neviem, no, vždy som utekala pred fyziológiou presne kvôli takýmto sračkám ale neuro je život a hovorím si, že keď všetky tieto kokotiny okolo zvládnem, tak už s tým nebudem musieť mať nič spoločné a môžem do zblbnutia rezať myšie mozgy.
@jerometoucanrainbow prečo myslíš, že to pozerám
@jerometoucanrainbow prečo myslíš, že to pozerám
15
@jerometoucanrainbow awww to si budem púšťať v zachvatoch paniky. Tennanta ako hovorí, že všetko bude dobré. A že nemáme byť dicks. Krásne videjko, ďakujem

Napíš svoj komentár
- 1 Bebekex: @lu.cka nemas sestru/sesternicu Lubicu? Ak nie tak som nasla tvoju dvojnicku
- 2 Raketak: Nepopochopim ten hejt co sa zliezol na Adrianu Polakovu ... s tucnymi mozgami mala...
- 3 Azizi: Vložila som sem fotky 3 okuliarov, musím si už dnes súrne nejaké vybrať...
- 4 Batman: Fico dozenie slovenskych podnikatelov aj do hrobu.. stres ktory v poslednom obdobi zazil p....
- 1 Mytickaentita: mi poslala SMSku "dopravná polícia Slovenskej republiky" z marockého čísla, že som dostala...
- 2 3kratadost: Uz dlhsie sa pohravam s myslienkou, ze budem striehnut pri plesach v Tatrach...
- 3 Redpanda: Mali sme teambuilding aby sme sa zblizili s kolegami. Este viac...
- 4 3kratadost: Belfast vyzera zaujimavo. Snad z toho daco bude. Go Ireland!
- 5 Bebekex: @lu.cka nemas sestru/sesternicu Lubicu? Ak nie tak som nasla tvoju dvojnicku
- 6 Nahodnyokoloiduci1: Ďakujem ti Ježiš Kristus, chcem ťa navždy uctievať.
- 7 Raketak: Nepopochopim ten hejt co sa zliezol na Adrianu Polakovu ... s tucnymi mozgami mala...
- 8 Azizi: Vložila som sem fotky 3 okuliarov, musím si už dnes súrne nejaké vybrať...
- 9 Batman: Fico dozenie slovenskych podnikatelov aj do hrobu.. stres ktory v poslednom obdobi zazil p....
- 1 Mytickaentita: mi poslala SMSku "dopravná polícia Slovenskej republiky" z marockého čísla, že som dostala...
- 2 Azizi: Ja som to tak vedela, že to vyberanie nových okuliarov bude úplná tortúra...
- 3 Mytickaentita: je vysoká pravdepodobnosť, že ma jebne čoskoro < 3 budem jebnutá! :3
- 4 3kratadost: Tak, uz sme vyspela europa, chodci tu uz maju prednost na prechode...
- 5 Retromaniak: Ako ja raz na diskotéke www.instagram.com/reel/DZRkMF...
- 6 3kratadost: - "Tento botnik vas poprosim" -"Nemame ho skladom" -"Kedy ho...
- 7 Barb: Dnes je den najlepsich priatelov. Mate toho svojho? Ako dlho sa poznate?
- 8 Redpanda: Oblecenie zasadne objednavam z netu, len dnes som surne nieco potrebovala, tak...
- 9 3kratadost: Uz dlhsie sa pohravam s myslienkou, ze budem striehnut pri plesach v Tatrach...
- 10 Redpanda: Mali sme teambuilding aby sme sa zblizili s kolegami. Este viac...


Also me: ...idem si pozrieť ďalší diel?
Vieš čo? Piča si.