

Kruhovy photoshoot 2 dni po znovuotvoreni gymov - slutty fae impersonation - shameless attentionwhoring


Kruhovy photoshoot 2 dni po znovuotvoreni gymov - slutty fae impersonation - shameless attentionwhoring
17 komentov
1
bebekex
5. 12.decembra 2020 14:18
ako sa v tom chodi?
6
@staphylococcus no prvá teda: Kamže si sa takto vyštafírovaná chystala?
Druhá: Ten veniec má niečo symbolizovať, budeš mať v takom outfite svadbu?
No a tretia: Zaujíma ma, čo je to na tom stojane s tým káblom naľavo od teba?
Druhá: Ten veniec má niečo symbolizovať, budeš mať v takom outfite svadbu?
No a tretia: Zaujíma ma, čo je to na tom stojane s tým káblom naľavo od teba?
7
No a ešte štvrtá by sa našla.. To hento na nohe je také tetovanie?!
8
@kerrang och cakala som vacsi bizar, toto su vlastne velmi normalne otazky
1. bolo to fotenie, nesla som tak von
2. svadba je, zvhladom na to, ze som tento tyzden dostala kopacky celkom v nedohladne, venec bol ze mi fotografka povedala "daj si toto na hlavu, bude to pekne"
3. blesk
4. Ano
1. bolo to fotenie, nesla som tak von
2. svadba je, zvhladom na to, ze som tento tyzden dostala kopacky celkom v nedohladne, venec bol ze mi fotografka povedala "daj si toto na hlavu, bude to pekne"
3. blesk
4. Ano
9
@staphylococcus nie, však čo si, nepredstavuj si ma zle, však ja som normálny a už som si aj na takéto fotky zvykol, však nebolo to tak dávno, čo tu bol ten celkom fajný čelindž
No a potom si sa v takých driapala po tej tyči, či to len čisto na fotenie tá obuv?
Och joj, to by sa ti pri mne nestalo, ja nedávam kopačky.
Fúú blesk, zvláštny..
No a potom si sa v takých driapala po tej tyči, či to len čisto na fotenie tá obuv?
Och joj, to by sa ti pri mne nestalo, ja nedávam kopačky.
Fúú blesk, zvláštny..
11
@kerrang Driapala som sa v nich na kruh, ale inac tie topanky su urcene na driapanie sa na tyc a valanie okolo tyce
a dik, takto vyzera cele z blizka:

a dik, takto vyzera cele z blizka:

12
@staphylococcus Skvelé, musela si byť vtedy vyššia než ja. A aj ťa je možnosť niekde v klube zazrieť pri tyči? Sranda no, ja som myslel, že na škriabanie sa po tyči sú najlepšie číňanky.
Je to pekné, no ja by som ti také vedel prinajlepšom temperkami spraviť, keď by sme sa hašterili so štetcami. Tetovať to muselo byť dosť náročné.
Je to pekné, no ja by som ti také vedel prinajlepšom temperkami spraviť, keď by sme sa hašterili so štetcami. Tetovať to muselo byť dosť náročné.
13
@kerrang pff to urcite, sama mam cez 170 a tie stekle maju MINIMALNE 20 cm.
A po tyci sa skriabe bud boso alebo v tomto, no, v cinanoch uplne ee.
A nie, netancujem v kluboch (bohuzial).
A po tyci sa skriabe bud boso alebo v tomto, no, v cinanoch uplne ee.
A nie, netancujem v kluboch (bohuzial).
14
Budú tu aj nejaké oficiálne fotky z shootingu? Či ten štúdiový blesk je tam len ako dekorácia?
16

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! -
4 Spomíname ♡ - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?

Obrázok od Kobra
Obrázok od Kobra
3 Shalom !!!
Obrázok od Kobra