

Takto. Neviem ci ma tu niekto pochopi ale proste toto je presne ta chvila ked s usmevom zaklapnem ntbook a spokojna si liham do postele


Takto. Neviem ci ma tu niekto pochopi ale proste toto je presne ta chvila ked s usmevom zaklapnem ntbook a spokojna si liham do postele
16 komentov
1
lukaso121
14. 11.novembra 2017 21:06
Treba davat last hit
3
@lukaso121 to som vôbec neriešila, snažila som sa ukorigovať hru kde všetci alici zmätene pobehovali a bez zmyslu bušili jeden do druhého .. jak vždy
@Midnight už nehrávaš?
@Midnight už nehrávaš?
4
Ja tak nejak s warom chargnem roztocim sa a do 3 sekund som dead ale dam seckym naokolo a oni ostatny dorazaju
5
@lukaso121 tak to funguje keď nesedia opice za počítačmi. ale mňa ide trafiť šľak keď nepoužívajú spelly čo treba vtedy keď treba... možno minimalistické klávesnice alebo čo
7
Na alikoch treba mat bud pvp guildu ale kamosov co maju rating , spoliehat sa na world je zlo zato fušujem pve skor a pvp len vtedy ked sa citim ako velke dps po raide
10
uf, toto som sa uz ako dlho nehral, nemal som to radsej ani vidiet
14
ja neviem co na tom wowku vsetci vidia nedavno som to zacal hrat... vyleveloval som to na 85ku a potom to bol uz len bohapusty flame od inych hracov
16
@midnight už hrávam máločo, máločo ma zaujíma, a hawken naposledy keď som bol pozrieť tak bol mŕtvy, lebo jeho PC servery idú vypnúť

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
