

Včera si pýtala odomňa predavačka v lidli občiansky, dnes mi autobusár nechcel dať celý lístok, jak sa hovorí.. títo ludia pojdu do neba eskalatorom je štvrt na 5 a ja jem vifonku, dlho som sem už nič nepridala tak nech sa pači.


Včera si pýtala odomňa predavačka v lidli občiansky, dnes mi autobusár nechcel dať celý lístok, jak sa hovorí.. títo ludia pojdu do neba eskalatorom je štvrt na 5 a ja jem vifonku, dlho som sem už nič nepridala tak nech sa pači.
14 komentov
1
johnysheek
14. 8.augusta 2022 09:38
preco tak skoro hore?
7
@lukaso121 @6 ja som svoju odpoved dostal..a tusim nie je zhodna s tvojou
a mno.. ano.. v nedelu vo vacsine pripadov nie je potrebne pracovat.. toboz ak sa bavime o "spodnej vrstve" ... ta v nedelu tiez nepracovavala
a mno.. ano.. v nedelu vo vacsine pripadov nie je potrebne pracovat.. toboz ak sa bavime o "spodnej vrstve" ... ta v nedelu tiez nepracovavala
9
@johnysheek @7 a vedel si ze existuju firmy na 4 zmeny nepretrzite ,bol som videl som , a v nedelu bol priplatok
10
@lukaso121 @9 ou je.. dankove skvele priplatky..
.. ano existuje a co tym chces povedat? ze automaticky kazdy kto vstava o 5 rano ide do prace? ine dovody neexistuju?
toboz ak vstava a ide do prace tak je spodna vrstva?
alebo aky je zmysel tejto diskusie?
a ked vravis o viacsmennych prevadzkach.. resp potrebe nepretrzitej vyroby a podobne.. akeho percenta ludi sa to tyka?
.. ano existuje a co tym chces povedat? ze automaticky kazdy kto vstava o 5 rano ide do prace? ine dovody neexistuju?
toboz ak vstava a ide do prace tak je spodna vrstva?
alebo aky je zmysel tejto diskusie?
a ked vravis o viacsmennych prevadzkach.. resp potrebe nepretrzitej vyroby a podobne.. akeho percenta ludi sa to tyka?

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra -
4 It's that time again... toto... - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
4 Moje nove oblubene farebne kombo -
5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 6
Obrázok od Protiuder22 -
7 Mačacia śavāsana -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...