

Bonafide badass
58 komentov
1
waagbistritz69
24. 6.júna 2014 16:18
tí immature high schoolers tam nemuseli byť, na tomto sa smiať neni moc immature
6
ako nič by som proti nemu nemal, ale chlapec začal bezdôvodne nadávať na moju rodinu a to neviem prekusnuť.
13
@oiquell
Som si toho vedomí ved som ju aj včera zverejnil fotku kde mi to písal do TS si nevidel je pravda že dlho sa tu neudržala
Som si toho vedomí ved som ju aj včera zverejnil fotku kde mi to písal do TS si nevidel je pravda že dlho sa tu neudržala
17
@tomas on mi robí zlé meno, nájde niaku foto a hovorí ze som to ja, a tak mi robí zlé meno .... To je dôvod na zvazenie banu/ aspoň upozornenie
18
44
aaaaa internetovy hero omg, url fighter, to ako ste ho vypatrali? ale uznavam ta za toto silno
@warhawk tipujem za zatial tvoje najvacsie ponizenie v zivote... ci bolo aj nieco vacsie nebodaj?
@warhawk tipujem za zatial tvoje najvacsie ponizenie v zivote... ci bolo aj nieco vacsie nebodaj?
45
@antifunebracka jj mega vypatranie najst na azete niekoho do ma tiež reťaz okolo krku a akože ja...
47
@antifunebracka to h8r podla ip predpokladám, aj údaje s inými účtami sedia takže to je na 100 percent on
49
@warhawk ok to zapieranie z toho robi este vacsi trapas a @sufurky -ho kedy dojdes zabit? sak uz mal byt davno mrtvy ty terorista
50
On mi píše výhražne spravy a ja sa ho chystám zabiť chlapče on ma 90 kíl a hodinky za 10000 čo akože ja zmôžem
54
už mám pukance aj kolu, tak pokračujte decká , nech to stojí za to

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?


