

Pekný komentár poteší ... kritika zocelí ...
23 komentov
1
efyks
10. 12.decembra 2013 17:33
hlavne nech je to komentár čo čoo?
8
Aká bolesť?
Aký strach? Strach, že ti tatko nedá peniažky, lebo si zle napísala písomku z matematiky.
Aký strach? Strach, že ti tatko nedá peniažky, lebo si zle napísala písomku z matematiky.
9
kolkokrat si uz mala zlomene to srdce? mas 14 tak tipujem ze....0?
10
We are Tottenham,
We are Tottenham
Super Tottenham,
From the Lane,
We are Tottenham,
Super Tottenham,
From the Lane,
Stand up if you hate Arsenal,
Stand up if you hate Arsenal,
Fuck em all, fuck em all United, West Ham, Liverpool,
Cos we are the Tottenham and we are the best,
We are the Tottenham so fuck all the rest.
We are Tottenham
Super Tottenham,
From the Lane,
We are Tottenham,
Super Tottenham,
From the Lane,
Stand up if you hate Arsenal,
Stand up if you hate Arsenal,
Fuck em all, fuck em all United, West Ham, Liverpool,
Cos we are the Tottenham and we are the best,
We are the Tottenham so fuck all the rest.
12
daj este jednu, LittleTina, urob to pre partiu nech sa niecomu priucime
18
@samtord síce svetová to nebola, ale viem čo je to vojna... rodičov už dávno nemám a ani žiadnu pokrvnú rodinu a starám sa o súrodencov ... pochybujem, že ty si niečo podobné zažil ....
19
@kittyboo takmer som bola zabitá a zistiť, že to je chalan, ktorého zbožňujem bolo hrozné ... takže viem čo je to mať zlomené srdce
23
máš 14, nemáš pokrvnú rodinu a staráš sa sama o súrodencov, hej? a kto sa akože stará o teba?

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
7 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 @Tequila kamo , dnes som... -
7 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
8 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 10
Obrázok od Kobra
