

Zahojila sa mi konečne po troch týždňoch brada..nastali blahé časy
27 komentov
1
passarinho
7. 9.sept. 2015 17:21
Muzes sa znovu bozkavat a chytat herpesy
13
si naozaj krásna (ale to ti nehovorím nič nové a určite to vieš)
ale neviem si predstaviť život s takou tvárou ... aký je to pocit ? mňa by to nútilo mať neustále lepšie a aspon tak krásne aj vnútro (čo je veľmi ťažké-obzvlášť pre mladé dievčatá)
ale neviem si predstaviť život s takou tvárou ... aký je to pocit ? mňa by to nútilo mať neustále lepšie a aspon tak krásne aj vnútro (čo je veľmi ťažké-obzvlášť pre mladé dievčatá)
16
@melancholik taketo generalizovanie je dost hlupe podla mna a je uplne jedno ci som muz alebo zena, vobec si nemyslim, ze je to nieco tazke, ale ofc, tvoj nazor
18
@beaurebelle @grietusha
no ja viem ako to vyznieva ale takto to vidim...a takto s tym mam bohate skusenosti
no ja viem ako to vyznieva ale takto to vidim...a takto s tym mam bohate skusenosti
21
@zelinka áno momentálne som topka...vo vyjedaní cudzích tanierov a prokrastinácii
@sianagirl245 @lilly09 @sypomka ďakujem váám pekne
@barb @myschka @passarinho nie..ja som jedináčik
@EbenHreben @nikyy :happy: :happy: :happy: :-S
@Warble ja nechápem ako si to môže niekto o mne myslieť
@melancholik ďakujem ti pekne a neviem čo myslíš pod tým "život s takou tvárou " mám obyčajský život ...nikdy som sa totiž nepovažovala za niečo extra a ani ľudia v mojom okolí ma nikdy tak nevnímali ale s tým vnútrom neviem..minule som sa nad sebou zamýšľala a nejako ma to začalo štvať..akosi nie som typ človeka akým by som chcela byť ..takže nie si ďaleko od pravdy
@sianagirl245 @lilly09 @sypomka ďakujem váám pekne
@barb @myschka @passarinho nie..ja som jedináčik
@EbenHreben @nikyy :happy: :happy: :happy: :-S
@Warble ja nechápem ako si to môže niekto o mne myslieť
@melancholik ďakujem ti pekne a neviem čo myslíš pod tým "život s takou tvárou " mám obyčajský život ...nikdy som sa totiž nepovažovala za niečo extra a ani ľudia v mojom okolí ma nikdy tak nevnímali ale s tým vnútrom neviem..minule som sa nad sebou zamýšľala a nejako ma to začalo štvať..akosi nie som typ človeka akým by som chcela byť ..takže nie si ďaleko od pravdy
24
Trochu si mi z tohto uhlu pripomenula limej
Ale urcite ta nechcem urazit, si velmi pekna
Ale urcite ta nechcem urazit, si velmi pekna
25
@lemontreegirlyesyours nee vela ludi by sa o teba bilo, a keby si bola naklonovana tak teba by som mal ja a klony by zobrali ostatny.
26
@lemontreegirlyesyours a akym clovekom by si chcela byt ? ake vlastnosti by si chcela mat a nie tak celkom ich mas?

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?

