

Uz slovenska verzia Lemonky s herpesom
20 komentov
1
mojdedo
27. 8.augusta 2015 22:33
HPV je svina
3
No ale pre birdz je ten herpes určitá forma fetišu, takže nájde si to svoje obecenstvo ... inak super 10/10 už len napapať dobrej slovenskej stravy a pripraviť na September ...
4
Poradim ti na herpes harmancek a peroxid vodika ak nemas trz compeed lebo viem ale je to neprijemne off topic ale mne potom zmizne za 12 hodin je to ok ked si furt prikladam
5
jedina vec (z toho xy predtym vyskusane) co mi na herpes pomohla je Virumerz. treba aplikovat v pociatocnom stadiu herpesu a o dva dni neni ani len flak mastny.
6
@mojdedo hpv je to len tazko
@bunnyboy uz sa nemozem dockat a dvakrat hovorit nemusis ..v poslednych dnoch mam pocit ze zjem aj vlastnu matku
@lucia199513 @chlorofyl dik za tipy ..zajtra sa vyberem na nieco z toho teda lebo som riadne zufala uz je to stvrty za posledne dva tyzdne ..ale ja mam odmala stale nejaky
@bunnyboy uz sa nemozem dockat a dvakrat hovorit nemusis ..v poslednych dnoch mam pocit ze zjem aj vlastnu matku
@lucia199513 @chlorofyl dik za tipy ..zajtra sa vyberem na nieco z toho teda lebo som riadne zufala uz je to stvrty za posledne dva tyzdne ..ale ja mam odmala stale nejaky
10
Hej peroxid vodika niekto ti tu zavidi krasu. Daj si zubnu pastu na to
A krasna si 11b z 10
A krasna si 11b z 10
11
mám slabosť na kučeravé dievčatá, viem aké utrpenie je rozčesávať to krásna si
12
Neviem si predstavit ako dobre budes vyzerat o takych par rokov ked uz v takomto veku si naozaj velmi pekna
13
@genksta to je omyl ... jej najlepšie roky čo sa týka krásy sú práve teraz ... neskôr iba vyzrie ... ale práve teraz má to naj obdobie
14
@nikyy to tazko ale dakujem ^.^ty si vzdy na mna taka mila
@Dumbledore ja som vzdy tu ale snazim sa nespamovat
@martin093 ja sa ani velmi nesnazim to rozcesavat ale ak ano mas pravdu su to priam galeje a dakujem
@genksta vies co..ja dufam ze mas pravdu a bude to lepsie a ze @melancholik sa myli ..aspon dufam ze dozriem a bude to lepsie
@Dumbledore ja som vzdy tu ale snazim sa nespamovat
@martin093 ja sa ani velmi nesnazim to rozcesavat ale ak ano mas pravdu su to priam galeje a dakujem
@genksta vies co..ja dufam ze mas pravdu a bude to lepsie a ze @melancholik sa myli ..aspon dufam ze dozriem a bude to lepsie

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute -
6 Na 90 percent to ma muž...
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
9 It's that time again... toto... - 10
Obrázok od Kobra
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
