Poslednou dobou si robím grafiky do OpenTTD, teraz som trochu prešiel k PushPullu pre DB, od Škody. Cieľ bol, aby lokomotíva vlak ťahala, alebo tlačila. Podarilo sa.
Klidopido

Komenty k fotke

 1. 1
  Dezolat

  32 ročný muž

  Vies robit aj mody? Som vymislel pred rokmi paradny mod openTTD ale ja nevim programovat XD grafiku by som mozno este zvladol XD
 2. 2
  Goldenbeach

  34 ročný ujo
  Chernobyľ

  Na ttd by som nemal nervy, mam dost v openrails, ked si nahadzujem nejaku novu masinu a polka veci tam nefunguje
 3. 3
  Blackfog

  hrá sa, že má 0 rokov

  parada
 4. 4
  Klidopido

  27 ročný muž
  Martin

  @goldenbeach Na OpenRails som nemal nervy tak som šiel sem :D základná grafika nie pre vozidlá nie je vôbec ťažká, sranda to začne byť, keď si vymyslím, že chcem dlhý vozeň, alebo takúto vec, ako je na obrázku. Ale ak chápe človek základy tak je to celkom lahôdka :)
 5. 5
  Klidopido

  27 ročný muž
  Martin

  @dezolat žiaľ nie som programátor, som skôr grafik, čo sa toho týka, ale dokázal som spackať toto. Ale môžeš mi prezradiť aký mód máš na mysli.
 6. 6
  Klidopido

  27 ročný muž
  Martin

  @blackfog Ďakujem.
 7. 7
  Klidopido

  27 ročný muž
  Martin

  Inú teraz keď naťukáte do GRFCrawleru DB_PUSHPULL tak by vám to malo ukázať moju vec. :) A ja sa idem ďalej venovať slovenskej grafike.
 8. 8
  Dezolat

  32 ročný muž

  Ww2. Mal by si tovarne na zbare municiu kde by si viezol zelezo liadok zbrane by si potom viezol do kasarni, z miest by si exportoval zidov do koncentrakov a z koncentrakov zlate zuby do mesta XD
 9. 9
  Klidopido

  27 ročný muž
  Martin

  na to netreba mód, na to stačí NewGRF s "továrňami" ktoré toto podporujú viem si predstaviť, že by to fungovalo