Kikush3
9-ročné dievča, na chlapcov, katolíčka
najnedávnejšie lognutie
30. 3.marca 2017 20:00
3732 dní na BIRDZi
regnutá od 23. marca 2016
Birdz, nechodil niekto z vás na konzervatórium? Aké to tam je?
12 komentov
1
jazzanova
1. 4.apríla 2016 11:07
Skvele!
2
A neľutuješ, že si tam šla? Myslim, či ja to take ako si si predstavovala?
5
@kikush3 Tak povedala by som že v podstate všetko závisí od tvojho profesora hlavného predmetu. Ak dostaneš takého, ktorý je schopný, sadne ti a vie ťa dosť naučiť, máš vyhraté. A samozrejme je to o tebe. čo by si chcela študovať? Musíš sa pripraviť že od ráno do večera sa budeš venovať len tomu ( ak to chceš robiť poriadne teda) A zabudnúť na "víkendy" alebo "prázdniny". A ak ti to nevadí, lebo hudbu máš naozaj rada, tak ti to bude vyhovovať a stretneš skvelých ľudí. Je to úplne iný svet ako mi hovorieval učiteľ zo Zuš. A je!
6
@jazzanova Hudba ma baví odmalička, naozaj. Skladám piesne, spievam atd. Neviem, aký názor by mali na moje piesne a skladby iný ľudia, no mne sa v celku páčia. Môj učiteľ zo Zuš mi povedal, že by ma na konzervatórium určite prijali. No môj ,,milovaný,, otec ma straší s tým, že si nenájdem robotu, že ma to neuživí, že by som mu chcela byť o mnoho lepšia a tak. A tak neviem, ktorou cestou mám ísť. Konzervatórium je môj sen a otcov je gymnázium. A otec ma donútil o sebe pochybovať viac ako doteraz. Preto sa pýtam, aké to tam je. A či nebude problém si potom nájsť prácu..
7
@kikush3 Tak práca je to najmenej. Minimálne učenie na Zuš más už v podstate isté ako dovršiš 18 rokov. A nie je to také zlé. A popri tom si môžeš robiť čo chceš s hudbou. Ale samozrejme je oveľa viac možností. A hlavne ak ťa to bude baviť a budeš to robiť najlepšie ako vieš, tak uvidíš že na to, že sa nezamestnáš ani nepomyslíš. Určite ak je to tak ako hovoríš, chod. A teda chceš ísť kompozíciu študovať?
8
@jazzanova Áno, presne to chem ísť študovať. To, čo som zatiaľ zložila som vždy ukázala učiteľovi a on mi povedal čo treba vylepšiť, no a potom keď som to upravila, povedal, že je to výborné. Tvrdí, že s každou skladbou som lepšia, no neviem. Moji rodičia povedia ,,super,, a nič viac. Preto stále pochybujem.
9
@kikush3 Tak týmto by som sa radou rodičmi neriadila. Mne stále moja mamka povie maximálne že super lebo sa do toho vôbec nevyzná. Ked to tvrdí tvoj učiteľ, tak tým by som sa riadila. A kam chce ísť na školu? Ale neviem či vieš že akurát tento týždeň si zmeškala talentovky. .
10
@jazzanova Nezmeškala som ich, pretože som ešte len ôsmačka a na konzervatórium idem od deviatky . Ďakujem za rady, určite ich využijem a hudbe sa rozhodne neprestanem venovať

Napíš svoj komentár
- 1 Thunderstorm: Som si povedala, že po mojej jeden a pol roka trvajúcej single ére...
- 2 Nahodnyokoloiduci1: Ďakujem Ježiš.
- 3 Azizi: Milujem toto počasie! < 3 Nádherne je
- 1 Thunderstorm: Som si povedala, že po mojej jeden a pol roka trvajúcej single ére...
- 2 Batman: Fico dozenie slovenskych podnikatelov aj do hrobu.. stres ktory v poslednom obdobi zazil p....
- 3 Bebekex: @lu.cka nemas sestru/sesternicu Lubicu? Ak nie tak som nasla tvoju dvojnicku
- 4 Azizi: Vložila som sem fotky 3 okuliarov, musím si už dnes súrne nejaké vybrať...
- 5 Raketak: Nepopochopim ten hejt co sa zliezol na Adrianu Polakovu ... s tucnymi mozgami mala...
- 6 Nahodnyokoloiduci1: Ďakujem Ježiš.
- 7 Azizi: Milujem toto počasie! < 3 Nádherne je
- 1 Mytickaentita: mi poslala SMSku "dopravná polícia Slovenskej republiky" z marockého čísla, že som dostala...
- 2 Barb: Dnes je den najlepsich priatelov. Mate toho svojho? Ako dlho sa poznate?
- 3 Mytickaentita: je vysoká pravdepodobnosť, že ma jebne čoskoro < 3 budem jebnutá! :3
- 4 3kratadost: Tak, uz sme vyspela europa, chodci tu uz maju prednost na prechode...
- 5 Redpanda: Mali sme teambuilding aby sme sa zblizili s kolegami. Este viac...
- 6 Redpanda: Oblecenie zasadne objednavam z netu, len dnes som surne nieco potrebovala, tak...
- 7 Thunderstorm: Som si povedala, že po mojej jeden a pol roka trvajúcej single ére...
- 8 3kratadost: Uz dlhsie sa pohravam s myslienkou, ze budem striehnut pri plesach v Tatrach...
- 9 Batman: Fico dozenie slovenskych podnikatelov aj do hrobu.. stres ktory v poslednom obdobi zazil p....
- 10 3kratadost: Belfast vyzera zaujimavo. Snad z toho daco bude. Go Ireland!
