

#di éta


#di éta
18 komentov
1
strangelove
27. 4.apríla 2016 22:16
práve som čítala jeden článok že chlap sa rozišiel s babou lebo bola v takomto stave a rozhodla sa schudnut a jemu sa to nepáčilo :/ kokos
2
@strangelove žijeme naruby?
Dnes som sa stretol (opäť) s tým, že všetci moji blízky známy zátvorka-muži-koniec zátvorky, sú sebci. A paradoxne ich vzťahy sú plné porozumenia, nadšenia zo strany partnerky a nekonečnej lásky ja tomu už proste nerozumiem
Dnes som sa stretol (opäť) s tým, že všetci moji blízky známy zátvorka-muži-koniec zátvorky, sú sebci. A paradoxne ich vzťahy sú plné porozumenia, nadšenia zo strany partnerky a nekonečnej lásky ja tomu už proste nerozumiem
4
@strangelove no, že máš pravdu !
že je to typický obraz dnešnej doby - v kruhu mojich známych - že žena niečo chce a chlap ju drží skrátka, v tomto prípade je tam chuť po zmene ale muž to vetuje lebo ON CHCE tak ako bola doteraz .. nezaujíma sa čo chce ona nejak som sa v tom celom stratil aj ja
že je to typický obraz dnešnej doby - v kruhu mojich známych - že žena niečo chce a chlap ju drží skrátka, v tomto prípade je tam chuť po zmene ale muž to vetuje lebo ON CHCE tak ako bola doteraz .. nezaujíma sa čo chce ona nejak som sa v tom celom stratil aj ja
5
Jak sa jej musia obtierat nôzky.
Ach, ved taky clovek jak musi trpiet.
A smutne je, ze nic preto nerobi.
A este sa to foti.
Ach, ved taky clovek jak musi trpiet.
A smutne je, ze nic preto nerobi.
A este sa to foti.
7
@strangelove so mnou sa tiež môj frajer kedysi zvykol hrozne vadiť keď som chcela chudnúť...že "kvôli komu? "
11
Veru kedysi som od toho nemala ďaleko ale našťastie som sa ovládla a bohaté stačilo to radšej ukončiť
15
@lemontreegirlyes počkaj ale nemyslí sa keď si sa narodila to bola väčšina detí (až na tie čo neboli tlusté ofc)
16
ako aj pri narodení som bola celkom valibuk ale potom asi do 13tich som bola obézna ma furt každá doktorka spindala vtipné časy ozaj
17
@lemontreegirlyes ťažko tomu veriť .. kúpil by som ti teraz zmrzlinu z ľútosti je to vtipná story .. s takými ženami je to ťažko najprv živiť potom šatiť z kaluže do blata

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ - 6
Obrázok od Kobra -
7 Mačacia śavāsana - 8
Obrázok od Kobra -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... -
10 Shalom !!!
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Aký je váš postoj k manželstvu? -
10 Moja buchta !!... Carice sa...

1 Exekutorsky art
Obrázok od Kobra
3 :d cute
Obrázok od Kobra
5 Na 90 percent to ma muž...