Goth111
35-ročný muž
najnedávnejšie lognutie
8. 8.augusta 2018 19:09
6344 dní na BIRDZi
regnutý od 7. februára 2009
no co uz, uharky ma uz cakaju musim makat
Status, 16. 7. 2009 15:23
Dnes je:"Výročie Deklarácie o zvrchovanosti SR"
Status, 16. 7. 2009 12:50
sakra, čo špiš? videa chcem
Status, 15. 7. 2009 22:54
Jaaaaj nemohol som dnes s tych pohladov tak ma bavi provokovat vyzorom
Status, 15. 7. 2009 22:06
Ako sa dostaneme do Avionu teda netusim
Status, 14. 7. 2009 20:31

