Goth111
35-ročný muž
najnedávnejšie lognutie
8. 8.augusta 2018 19:09
6344 dní na BIRDZi
regnutý od 7. februára 2009
Az teraz som si vsimol ze jeden z gitaristov A7X je lavaak :p
Status, 18. 7. 2009 16:03
Dakujem aspon za dnes TOP ked uz inak nedaate
Status, 18. 7. 2009 15:42
Ja som si porezal prst
Status, 18. 7. 2009 15:37
OMG na jaku pesnicku som si spomenul ako stvorenu pre semonique
Status, 18. 7. 2009 15:31
Kvalita zarucena a Trt z toho co uz
Status, 18. 7. 2009 14:57
Ze cooo ale mne sa ta pesnicka paaaci
Status, 18. 7. 2009 14:45
POZOR!! mam zachvat baasnickeho creva
Status, 18. 7. 2009 14:31
Vlog je vypluty mozte silno pozerat
Status, 18. 7. 2009 14:02

