Fórum pridal Amikadze, 14. 4. 2019 14:09 do kategórie Hry. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ženy, napísali ste niekedy niekomu na tinderi ako prvé? (+prečo to robíte alebo nerobíte)

0
Amikadze

25 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Silviaaa

26 ročná žena

jj napisala som typkovi ktory bol hrozne krasny a mal na profile vela psov..pytala som sa ho ako zvladneme svadbu s tolkymi psami..vzal to s humorom a pokracoval :D
  2. 2
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Parkrat som to spravila, cca 10x? A vzdy to bola nejaka konkretna vec alebo vtip zalozeny na niecom co mal dotycny v profile, a preto ze ma proste zaujal :D ale cakala som najprv nejaku dobu ci nenapise prvy :D
  3. 3
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

To hej, napíšu...asi v inej dimenzií xD
  4. 4
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Mozem odpovedat aj ked ho nepouzivam?
    Na zoznamke/na stranke ktora nebola primarne zoznamkou ale niekto ma na nej aj tak zaujal, som napisala prva.
    Ved preco nie? Mna clovek zaujme a nechce sa mi cakat kym si vsimne ze existujem/odhodla sa mi napisat.
    Staci ze v realite spekulujem pol roka ako niekoho pozvat von, nebudem to robit este aj na nete. :D
  5. 5
    Trevor1994

hrá sa, že má 0 rokov

@firestorm ale kdeze, fesakom mnohokrat nemaju problem napisat, takych je vsak dost malo.
  6. 6
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

@trevor1994 v podstate máš pravdu, jo..
  7. 7
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@trevor1994 Nikdy som Tinder neskúšal ale tak prvé čo tam vidíš a asi aj jediné sú fotky dotyčných používateľov - v tomto prípade pánov, tak zrejme a logicky napíšeš tým, ktorí ťa fyzicky priťahujú nie?
  8. 8
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Hej, keď som mala s jedným človekom celkom dosť spoločných lajknutých stránok na fb... Neviem, či to tam ešte ukazuje. :D Napísala som mu, že má fajn vkus na hudbu alebo niečo v tom štýle... :D
  9. 9
    Trevor1994

hrá sa, že má 0 rokov

@kaiserchief1 ano je to to prve co nas zaujme vseobecne, ale urcite to neni prvorade. Potom chalan s priemernym vyzorom tam nema sancu. Cital som o tom nedavno kde to bolo velmi vystizne napisane.
  10. 10
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@trevor1994 No veď to som aj niekde čítal, že vraj priemerne vyzerajúcim chlapom sa Tinder vôbec neoplatí. :D
  11. 11
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@10 Až teraz mi došlo, že sme asi čítali to isté. :D Hej takže súhlasím, mal som napísať že AJ ja som niekde čítal. :D
  12. 12
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Momentalne nie, lebo aj tak teraz nemam velmi cas sa stretavat. Ale z tych matchov co mam, mi napisalo uplne minimum chalanov, takze neskor ked bude viac casu mozno tiez napisem prva.
  13. 13
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

@trevor1994 ja by som sa praveze viac hanbila napisat fesakovi :D
  14. 14
    Amikadze

25 ročná žena

Jo a tusite preco polovica muzov uvadza svoju vysku v bio? :D vo co go
  15. 15
    Limetkajaja

38 ročná teta
    nežijem

väčšinou to nerobím, lebo viem, že napíšu prví :D , ale párkrát som napísala prvá, väčšinou preto lebo dotyčný mal napísané niečo veľmi zaujímavé v popise alebo nejakú veľmi spešl fotku
  16. 16
    Limitles

7 ročný chlapec

@amikadze lebo trend zo zapadu je ze zeny nechodia na date s niekym kt je nizsi ako 6ft jednoduche vysvetlenie
  17. 17
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@limitles :D To musí byť blbé lebo pozerám, že average height muža z USA je 5 ft 9 in :D
  18. 18
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@17 Podľa mňa mnoho žien ani netuší, že koľko ten chlap meria, len stačí že je vyšší ako ona. :D
  19. 19
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Kks ale že 6ft, to je jaký vysoký štandard toto? :D Potom si aj muži môžu napísať do profilu, že nebudú randiť s nikým, to nemá fazónu Scarlet Johannson. :D
  20. 20
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Ja ten Tinder musím vyskúšať. Ale čo ak meriam len 172 cm? :(
  21. 21
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Piste! Nehanbite sa! :D
  22. 22
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Ka sa hanbim písať, nie to ešte stretnúť sa. A viem si predstaviť tú komunikáciu. Za deň 3 správy bez témy záujmu, a ešte ani nič spoločné mať nebudete :D
  23. 23
    Majmarad

36 ročný ujo

Toto sú problémy :D
  24. 24
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nechodím na tinder ale kebyže ano , tak ako zo svojich predošlých skúsenosti zo sociálnych sieti ..nenapíšem
    nikdy som to nemusela robiť ako prvá

Bolo by to pre mna dosť cudne
  25. 25
    Trevor1994

hrá sa, že má 0 rokov

@wistingher lol hanbit sa napisat? To uz je trochu moc.
  26. 26
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@kaiserchief1 je to v pohode výška podľa mňa :)
  27. 27
    Trevor1994

hrá sa, že má 0 rokov

@kaiserchief1 pokial dobre vyzeras tak vyska az tak vadit nebude
  28. 28
    Trevor1994

hrá sa, že má 0 rokov

@lenkaska1 hanbit sa napisat fakt nemusis, horsie by bolo nazivo oslovit (hehe)
  29. 29
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@dee99 už aj ty? :D
  30. 30
    Wewo

26 ročný muž

Ale píšu (rofl)

@amikadze ženy si niekedy samy v profile uvedú niečo ako "nerandím s mužmi pod 180cm" a podobne. A aj tie čo nie, tak to býva jedna z prvých otázok. Tak prečo si to nedať rovno do bia :)
  31. 31
    Dee99

26 ročný muž
    RK

@mayben mam to asi tyžden ale ešte som tam nebol vždy keĎ mam mobilovu chvilku tak pohram south park a potom vopcham mobil o5 do vrecka.. :D
  32. 32
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@dee99 aj tak je to kravina..ale to aj south park :D
  33. 33
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

Baby, čo nedokážu osloviť chlaPA, si nezaslúžia vzťah
  34. 34
    Bordeauxfr

28 ročný muž
    Marseille

To je ale doba. Na plač.
  35. 35
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Nemam s tym problem. Dokonca to trochu aj preferujem, lebo som beztak velmi zanepradnena a tym padom mi nie vzdy vyhovuje ked mi pisu ludia a chcu sa aj stretavat :D takto si to aspon regulujem sama. Ale je pravda, ze zatial sa viac ozyvali chlapi nez ja.
  36. 36
    Palec223

27 ročný muž

co je to tinderi ?
  37. 37
    Ssnehulienka

24 ročné dievča
    Dolný Kubín

nemam tinder, ale jako preco nie? inak si vyberam len z muzov, ktori sa mi ozvu, takto si vyberam z vacsieho mnozstva, mozno nebudu mat zaujem a mozno budu
  38. 38
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Nemam s tym ziaden problem, tvle :D aj tot teraz som jednemu pisala :)