Fórum pridal Vaness123, 18. 10. 2020 18:15 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vieš si predstaviť že by tvoj/a partner/ka bol/a rómskeho pôvodu?

0
Vaness123

hrá sa, že má 2 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Pôvodu sa ráta aj že má napr. len jedného rodiča cigáňa a nevyrastá v nejakej osade? To aj hej.
  2. 2
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Neviem si uz predstavit, ze by bol mojim partnerom niekto iny nez ten, kto nim je.
    Okrem toho som vzdy mala len frajerov s blond, maximalne svetlohnedymi vlasmi, takze asi fakt nie. Tu sa odohravala moja podvedoma selekcia a nad farbou pleti som sa tym padom nikdy nemusela zamyslat.
  3. 3
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Absolútne ma nezaujíma pôvod a farba pleti, ale uplne iné veci:)
  4. 4
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

Asi tazko by bola modrooka blondina takze nie
  5. 5
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@kokotis ja som aj takú poznala, bledohnedé vlasy a modré oči, v živote by som nepovedala že má otca tlstého cigánskeho vajdu :D
  6. 6
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

On je troska cigan bulharsky.
  7. 7
    Paracelsus

30 ročný muž
    Weltschmerz

Nie, nakoľko ma fyzicky priťahujú bledé ženy, veľmi, veľmi bledé. Ešte aj vyopaľované belošky sa mi nepáčia. Takže to nepokladám za pravdepodobné
  8. 8
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

je to nepravdepodobné, priťahujú ma skôr severské typy, ale teoreticky hej
  9. 9
    Paťuškooo

32 ročný muž
    Levice

Ak by bola normálna a pekná :D
  10. 10
    Kerrang

28 ročný muž

Neviem, ani keby som bol postavený priamo pred takúto situáciu ...v tomto mám ja také mantinely a blok, aj keby bola pekná a neviem aká ...mne rómovia nesedia, zostal by som radšej sám
  11. 11
    Billyjoe

hrá sa, že má 1 rok

Nie. Jedine Japonku.
  12. 12
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

ak by patrila medzi tých asimilovaných cigánov a nie medzi osadníkov alebo obyvatelov Luníka tak by som s tým nemal problém
  13. 13
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Nie je Róm, ako Róm. Nie je "biely" ako "biely". Čiže áno, vedela by som si predstaviť aj partnera rómskeho pôvodu, pokiaľ by mal osobnostné kvality, ktoré sú pre mňa na (potenciálnom) partnerovi dôležité.
  14. 14
    Swamper

39 ročný ujo
    BA

Šťavnatú trinástku , kľudne aj dve naraz :D
  15. 15
    Nationalgeographic

25 ročný muž
    Poprad

nepacia sa mi
  16. 16
    Livre

20 ročné dievča

Nechcem nikoho iného už.
  17. 17
    Zajko1211

28 ročný muž
    Banská Bystrica

vzhľadom na to, že som perfekcionista, neviem si celkom dobre predstaviť pri sebe nejakého "milučkého" rómčeka...zrejme by som ho za dva dni prizabil...pri mne by aj kostolné myši pokapali, lebo by nenašli ani omrvinku na papanie...
    :D
  18. 18
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

On aj naozaj je cigáň. :D
  19. 19
    Limitles

8 ročný chlapec

Ked je hot nech je aj ufo
  20. 20
    Vreskot000

33 ročný muž

@burn dcéra moja ty máš dobré požiadavky :)
  21. 21
    H8u

27 ročná žena
    Štefanov

Ale cisti preto ze ma proste fyzicky nepritahuju tmavsi muzi, a je jedno ci je rom, latino alebo cernoch :D
  22. 22
    Mobscene_69

27 ročná žena
    Smultronställe

Ani róma, ani černocha
  23. 23
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Celkovo tento genofond ma nejako neinteresuje a z toho dôvodu by som si v živote nevybral cigánku ani arabku ani černošku za ženu. Nie je že by som bol rasista, ja s tými ľuďmi vo všeobecnosti nemám problém (pokiaľ mi ho osobne nedajú), ale jednoducho sa mi nepáčia fyzicky. Skôr také klasické biele typy žien ma priťahujú, či už blondíny alebo brunety.
  24. 24
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Co ja viem, nepacia sa mi tmavi muzi :D Akoze, ani francuzi, taliani, etc. Akoze vobec. Vylucene to nie je, keby bol inak super, ale nepride mi to pravdepodobne.
  25. 25
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Nepriťahujú ma :)
  26. 26
    Wewo

27 ročný muž
    Skyr addict

Priťahujú ma úplne iné typy, ale neviem vylúčiť že by sa našla výnimka.
  27. 27
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Rasa/etnikum je nieco co pri vztahoch absolutne neriesim.
  28. 28
    Kerrang

28 ročný muž

@23 tiež tak podobne
  29. 29
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Za predpokladu zeby som si vedel predstavit mat vztah ako taky tak ano :D
  30. 30
    Artlover

tvári sa, že má 5 rokov
    za oponou

ja zase rasu/etnikum vo vztahu rozhodne riesim, kde inde by som to mala riesit, ak nie vo vlastnom vztahu? V profesionalnej sfere a podobne, samozrejme, nie, ale vo vztahu rozhodne ano.
    Roma si predstavit pri sebe rozhodne neviem. Nielen ze ma nepritahuju, ako to tu kazdy vyhybavo nazve, ale normalne mi je z tej predstavy zle. mam s nimi po roznych skusenostiach problem, sorry, ale toto do ziadneho vztahu urcite nie.
  31. 31
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

tak niektore romky su ultrahot
  32. 32
    Pink

hrá sa, že má 0 rokov
    Krajina snov

Ach jej, ako ma udivuju niektorí, ktorí si myslia o ciganoch, že sú iba čierni alebo tmavi.
    Poznám ich neúrekom a fakt by ste nepovedali, že patria do tohto etnika
  33. 33
    Gombík35

hrá sa, že má 0 rokov
    Tam kde končí zákruta

Pokiaľ by to nebola jedna z tých olašských krásavíc s IQ menším ako veľkosť jej nohy tak nie. Ale sú aj normálne a čuduj sa svetu veľmi pekné cigánky. Veď aj Shakira je cigánka tuším.
  34. 34
    Vreskot000

33 ročný muž

@gombik35 :D
  35. 35
    Vreskot000

33 ročný muž

@gombik35 poznám jedného olašského cigáňa čo má bielu ženu. myslím že ho vyčlenili spomedzi seba, lebo to robiť nesmú asi. inak ak pravdu poviem, s jednou cigánkou som robil ako ošetrovateľ. múdra inak veľmi žena. citlivá povaha. keby nebola cigánka vedel by som si ju bezproblémov predstaviť. nie žeby som mal niečo proti nej, ale v spoločenskom živote ked má muž cigánku vždy to slúži na posmech a opačne. čo je inak škoda
  36. 36
    Gombík35

hrá sa, že má 0 rokov
    Tam kde končí zákruta

@vreskot000 Čo ja som počul od ľudí čo robili kurátorov v osadách a aj od ľudí v Nitre... stačí ísť na orechač alebo do Drážoviec uvidíš aj sám ...