Fórum pridal Nicitel, 5. 10. 2019 14:06 do kategórie Homosexualita. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Štýl obliekania

0
Nicitel

21 ročný chalan

Máte nejaký svoj štýl obliekania napr. all white/black, poprípade hocičo čo sa Vám páči, alebo si obliekate čo život prinesie ?

Kupujete si veci sami, alebo vás oblieka mamka ?

Nemám čo viac k tejto otázke dodať, čakám na vaše odpovede.

Tomáš
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Nedbalá dedinská elegancia s prvkami ležérneho hoboizmu.
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Houmles stajl
  3. 3
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Obliekam sa sama. Radšej keby to robil niekto iný. Nemám vkus a nosím to, čo mi je pohodlné. Väčšinou ma to zväčšuje o zopár veľkostí, čo už aj teraz nie je terno, ale je mi to jedno. Je to pohodlné a lacné? Beriem. Tepláky a crocsy sú môj život.
  4. 4
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Ja sa obliekam podľa toho čo peňaženka prinesie. A že to nie je nič moc. Ale aj z mála sa dá vykúzliť niečo, čo nevyzerá úplne shitne a lúzersky a byť pri tom aj trendy. (retard)
  5. 5
    Yoss

28 ročný muž

Mám 3 štýly, a síce do práce jednoduché a praktické oblečenie, potom von napr. do lesa niečo športovejšie a večer si sadnúť, tak niečo elegantnejšie. Nemám rád nápisy, nášivky, krikľavé farby, roztrhané nohavice, úzke oblečenie.
    Mamka ma už dávno neoblieka :D , skôr ja obliekam ju.
  6. 7
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

Viac menej mám všetko čierne.
    Sem tam si oblečiem niečo iné, ale potom ma nespoznávajú ľudia :D
  7. 8
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Neviem ako vy ale mna oblieka ešte stále moja mamka (hehe)
  8. 11
    Annyejnji

21 ročné dievča

Ja som skor za taký elegantnejší/źenskejší/dievčenskejší štýl. V lete mám straašne rada šaty a sandále, popr. nejakú blúzku s krátkym rukávom a sukňu. Na jeseň sa vyžívam v kabátoch, v zime nosím svetre a väčšinou čierne/tmavomodré rifle. Doma nosím obvykle pyžamo, keď nááááhoou nenosím pyžamo, tak väčšinou xxl tričká a legíny :D
  9. 12
    Surfrock89

30 ročný muž

pouličný hipik
  10. 14
    Tarassaco

16 ročný chalan

Donedávna to bolo skôr čosi pohodlné a zväčša čierne, v poslednej dobe sa postupne snažím obliekať trošku viac elegantno-dievčensky. :)
  11. 15
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Ja svoj štýl nazývam dark retro
  12. 16
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

vsetko cierne(ok, mam jedny sede nohavice), ked tak biele tricko a farebne tenisky 8-)
  13. 17
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

na tenkej hranici medzi pyzamom a cosplayom (:
  14. 18
    Nuumik

hrá sa, že má 2 roky
    Ľadové kráľovstvo

Často v čiernom celý zahaleny....potom maskáčoch a nato cierne tričko a mikiny často iba cierne.....teraz to asi budem trošku obmieňať kúpim si nejaké 2 3ri mikiny každej inej farby...hlavne chcem ísť do sivej zelenej a cervenej...možno fialovej uvidím ale asi nie :D...pár tričiek asi bielych aaa.....asi ostanem pri maskáčoch alebo čiernych alebo zelených joggersoch alebo nohaviciach uvidím tenisky som nosil vlete teraz skate číňany ;P
  15. 19
    Nuumik

hrá sa, že má 2 roky
    Ľadové kráľovstvo

Jj ešte košele
  16. 20
    Billyjoe

26 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

Mám 2 "štýly", ktoré striedam podľa toho kam idem, čo idem robiť a podobne. Jeden elegantný a druhý metalový. Aj keď do toho elegantného vždy primiešam niečo neortodoxné, napr. vždy mám v zadnom vrecku nohavíc visiacu šatku (zlozvyk z čias, keď som ešte hrával v kapele)
  17. 21
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Ráno ma do práce oblieka manka a poobede domov šéfka.
  18. 22
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

all black a modra dziska
  19. 23
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Rifle a tričko dookola
  20. 24
    Moonlawoo

hrá sa, že má 1 rok

mamka mi rano vzdy chysta
  21. 25
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Proste tričko a rifle/kratasy. Košele nenosím. Neznášam oblek.
    A pestré, svetlé farby. Žiadne čierne vkuse...
  22. 26
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

rifle, legíny, retro, farebné pokreslené veci, leopard, bodky, Desigual, sovičky, čelenky, náramky a pod. :D
  23. 27
    Mayo911

26 ročný muž
    Rainbow

Rozjebané rifle, tričko, mikina dokola. Väčšinou v čiernom, mám rád temnotu.
  24. 28
    Wewo

26 ročný muž

Prevažne rôzne odtiene sivej a krvavo červenú (love)

Mám rád také ležérne pohodlné oblečenie, svetríky, joggers, kabáty, vysoké čižmy (love)
    Teším sa z jesene!

A ešte sa mi veľmi do vkusu triafa Tigha
  25. 29
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

niekedy to dávam na dámičku a niekedy na pankáča
  26. 30
    Andy-larkin

34 ročný ujo
    ♥♥♥BRATISLAVA♥♥♥

Mikina s kapucnou + tricko + nohavice + tenisky. V inom by som nevysiel von. V zime pridam zimnu bundu a tenisky vymenim za zimne topanky.
  27. 31
    Andy-larkin

34 ročný ujo
    ♥♥♥BRATISLAVA♥♥♥

Milujem mikiny s kapucnou :D
  28. 32
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

rád nosím košele ...
  29. 33
    Saddath

28 ročná žena

Ja to volam cigansky styl.... Skimbinujem vsetky farby a vzory... A mam par ze slusnych veci. A milujem saty. Pancusky.. Aj v zime.. A botasky. Neznasam rifle. Nihavuce... Iba teplaky a leginymmm cize moj satnik su prevazne saty a sukne do prace... A na doma a von teplaky, sportive oblecene...
  30. 34
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

občas hipster, potom hippie, inokedy retro. občas všetko naraz. a hlavne veľa veľa farieb. a pásiky, bodky, kvetinky.
  31. 35
    Bebekex

26 ročná žena

nemam styl
  32. 36
    Marcello1111

31 ročný muž

biela, biela a zas biela..
    no proste na anjelika....
    :)
  33. 37
    Chrystyna

22 ročné dievča
    Bratislava

neutrálne farby, ľahko kombinovateľné, skôr do elegantného, dosť počúvam, že modest :D proste nie prvoplánovo vyzývavé to neznášam... a samozrejme materiál aby bol prírodný a kvalitný...