Fórum pridal Vivian117, 12. 1. 2020 08:55 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Stretli ste už niekedy v živote...

0
Vivian117

24 ročné dievča
Zvolen

...človeka, pri ktorom ste si hneď povedali, že tohto si chcem vziať za muža (resp.za ženu)? Ak áno, ako to pokračovalo? Ste spolu alebo ste ho už nikdy viac nevideli? Prípadne, stáva sa vám to často alebo ste to ešte nikdy pri nikom nezažili?
:D
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Toto fakt nie
    Resp ked ma niekto brutalne ocaril, tak sme spravidla ani spolu neprehovorili :D
  2. 3
    Livre

20 ročné dievča

Mm.. 5 rokov som sa pokusala, maxinalne ma tak typek zavolal na kavu alebo niekam, ale nikdy nic viac ako objatie.. je to gay, ale to som sa dozvedela len nedavno :(
  3. 4
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Iba som si to myslela
  4. 5
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Boze, nie.
  5. 6
    Elmsi

12 ročné dievča

Ale ano ale myslim ze raz len. :D po 2 rokoch sme zistili ze len laska nestaci a boli sme kamosi dalsich 5 rokov pokial si nenasiel nejaku picu frajerku a uz si ani nepiseme :D
  6. 7
    Saddath

23 ročné dievča

Boli sme spolu 3 roky, mali sa zobrat na Maldives a zit v spaniels ku. Postupne sme pochopili, ze chceme uplne ine veci od zivota, takze to nie je moj muz, ale ano, chcela som jeho priezvisko. Super vztah to bol
  7. 8
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

NIE.

To je len taký prvotný ošiaľ ale byť s niekym celý život, to rozhodne nie je len také jednoduché rozhodnutie. A toto by bola celkom lotéria.
  8. 9
    Vivian117

24 ročné dievča
    Zvolen

@0 aha, som sa asi zle vyjadrila (keď vidím komenty 4,5,8), nemyslela som to tak, že ste si to s tým človekom povedali, ale že len tak sami pre seba ste si to povedali, resp. pomysleli :D
    (sorry)
  9. 10
    Olii

27 ročná žena

Vždy keď ma niekto nový až takto veľmi očaril neskôr sa zneho vykľul úplný opak ako sa prezentoval :D
  10. 11
    Mikaell

21 ročný chalan
    Prešov

Takéto náhle myšlienkové pochody mám len pri osobách, ktoré nevedia že existujem. :D
  11. 12
    Hellium

29 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

čo znamená hneď?
  12. 13
    Vivian117

24 ročné dievča
    Zvolen

@hellium presne v tom momente
  13. 14
    Hellium

29 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

tak to nikdy :D
  14. 15
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Raz som si na prvy pohlad pomyslela, ze takehoto muza som vzdy chcela mat. Akoze mat vedla seba v zivote, nemyslela som detailne na prstienky, biele saty a institut manzelstva.

Bolo to na lyzovacke v stredisku, kde som nikdy predtym (ani potom) nebola. Sedeli sme s kamosmi v preplnenej restauracii, on sedel o par stolov dalej so svojimi kamosmi. Neviem presne popisat, preco som si ho vsimla v dave, kazdopadne z toho potom vzinkol super pribeh a asi pol roka sme spolu chodili :D
  15. 16
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Nie, podla mna je laska na prvy pohlad nonsens. A toboz hned toho cloveka vnimat ako niekoho praveho s kym mam prezit zivot.
    Ew.
  16. 17
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Áno ... a nevyšlo to.
  17. 18
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Nie. A dúfam, že ani nestretnem.
  18. 19
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

asi nie, ale uz som pri jednom muzovi zmenila moj nazor z "nechcem deti" na "mozno raz budem chciet", takze uz to je co povedat :D
  19. 20
    Rothschild

29 ročný muž

také sa mi stalo naposledy asi tak v 6. ročníku ZŠ
  20. 21
    Kerrang

27 ročný muž

Povedal a ani nie tak dávno.. ...tak bola v tom aj pobláznenosť, no to vzniklo tým, že by ocenila takého chlapa a že by si ma chcela zobrať za muža ...ja tým, že som nemal ešte žiadnu som sa o ňu snažil a snažil sa to neprepásť, ale nevyšlo to vôbec a ani sme sa nikdy nevideli ...ja mám proste smolu na nájdenie baby
  21. 22
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

Milión krát. (: Každé pekné dievča je hneď moja "budúca pani Emzáková" (: ale to nič nemení na tom, že ma nechcú.
  22. 23
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

vobec, zenenie ma nejak extra nelaka

ale raz sa mi stalo na jednom art vystupeni ze z typka co si myslel ze ho nepocuj, taka z neho vypadlo pre sameho seba "toto bude moje dievca" :D a uplne ked som sa pozrela bolo vidno ze sa mega hanbil a zeto nemalo byt nahlas :D ale boli sme dobry kamosi aj sme spolu robili (ja som mu vybavila tu robotu) ale nic nikdy medzi nami nebolo :D
  23. 24
    Bunat

23 ročné dievča

Nikdy nerobím také unáhlené názory ohladom ľudí :D a nedáva mi to ozaj žiadny zmysel, prečo by som si chcela brať niekoho koho nepoznám lol
  24. 25
    Clarise

20 ročné dievča

@livre zase bud rada ze si sa po piatich rokoch nedozvedela od kamošky že není gay keď si to o myslela polka školy od prvého ročníka na strednej... a ja som sa to dozvedela na výške až.... Dúfam že sa to k nemu nedostalo lebo ako taký trapas by to bol :(
  25. 26
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Čo je to "žena"? Taký server nepoznám.
  26. 27
    Lawr

19 ročné dievča

davno prec. ja neviem, preco sa kazdy vrta len v starych hovadinach a nezmysloch.