Fórum pridal Desertdrift, 10. 9. 2020 09:11 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Pracovali by ste 9:00-17:00?

0
Desertdrift

21 ročný chalan
Universe

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

ja tak aj pracujem
  2. 2
    Lawey

27 ročná žena
    Břno

jj ale s flexibilnou pracovnou dobou.... aj teraz to tak mam aj v dalsej praci to tak bude....
  3. 3
    Lochnessko

20 ročný chalan

@2
  4. 4
    Firestorm

31 ročný muž
    Bratislava

@1
  5. 5
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

pracujem a som MEGA SPOKOJNA

predtym som mala ze sa mi striedali rozne zmeny, 7 - 12, 12 - 17, 18 - 00 a podobne plus som okrem tych zmien robila ine projekty a mala som do toho aj meetingy vo fixnych casoch, cize nikoho netrapilo ze ja robim nocnu, o 9 rano som sa na meeting musela pripojit
    - tymto stylom som robila aj tak kazdy den viac ako 10 hodin a viedlo to k tomu ze som nemala cas na nic a aj som hrozne pribrala

teraz si 9 - 17 velmi uzivam, ale mam to tak ze mozem prist aj 8 - 16 alebo 7 - 15 ked potrebujem. Rano stihnem behat, prejst sa a vecer mam stale dost vela casu na ine aktivity
  6. 6
    Dwarvax

33 ročný muž

Tak ako @2
  7. 7
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

V rámci flexibilnej pracovnej doby by som aj mohol, ale radšej chodím na pól siedmu nech som skôr doma.
  8. 8
    Elkiller

29 ročný muž
    burkina faso

ani omylom.
  9. 9
    Metaxa

hrá sa, že má 1 rok
    Benátky/ Panické dravce

ked si za vodou nemusis pracovat 8-)
  10. 10
    Fukaj

8 ročný chlapec

Pracujem od 7:00 do 17:00
  11. 11
    Moonshine

25 ročný muž

Čo je na tom čase zlé? (hehe) akurat mi príde, že to začína dost neskoro, tj ráno by to ešte chcelo dako využiť

Mimochodom ja pracujem 5 45 - 17 45 a je to akurát
  12. 12
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Čím neskôr vstanes, tým neskôr skončíš.
  13. 13
    Nello

tvári sa, že má -1 roky

Well .. dlho som tak nerobil, ale dokazal by som. Ak by ta praca bola naozaj zaujimava, motivujuca a citil by som sa tam dobre. Pri tom by som ale musel mat moznost podla potreby si pracovnu dobu kedykolvek skratit ci posunut a pod. .. to su veci, na ktorych uz trvam pri pracovnych ponukach
  14. 14
    Elmsi

13 ročné dievča

Pracujem od 8 do 20
  15. 15
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Technicky vzato tak pracujem, ale v realute to velmi nefunguje.
  16. 16
    Mobscene_69

27 ročná žena
    Smultronställe

Pracujem od 9 do 17,30 a neznášam to.
  17. 17
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Divim sa, ze to ludom pride neskoro, kamo ja by som robila idealne tak od 11 do 19:30.. :D
  18. 18
    Lenkaska1

25 ročná žena
    Bratislava

@narazuvzdornaa haha presne :D a strašne ma irituje, že u nás je zvyk chodiť na 8mu... :/ ale asi začnem chodiť na 9 a budem mat pici

Ináč 9-17 je dosť super, keďže ak správne rátam, je v tom aj obedova prestávka :D
  19. 19
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Dlhý-kratky týždeň je pre mňa úplný ideál. Ale pracoval som aj takto teraz dva roky.
  20. 20
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Teraz tak pracujem kazdy druhy tyzden
  21. 21
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Najradsej by som pracovala 6.00-14.00 (keby musela byt 8 hod pracovna doba), ale teraz to mam o posunute hodinu neskor a tiez to nie je uplne zle
  22. 22
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Pracujem 9:00-21:00 a celkom mi vyhovuje krátky/dlhý týždeň.
    Ale s hentým by som tiež nemala nejaký problém..no takto je to lepšie :D
  23. 23
    Noia

21 ročné dievča
    Tak blízko a predsa tak ďaleko

Momentálne nie; bilo by sa mi to s prednáškami. A keby som neštudovala (resp. iba externe)... Neviem. Asi by som s tým bola v pohode.
  24. 24
    Mezomus

tvári sa, že má 3 roky
    asshole birdzu!

momentalne tak pracujem a nenavidim to. ani k lekarovi, ani na urad, ani do obchodu(nie do bezneho). a volno ziadne, akoze tie dva dni vikendove su na smiech.

viac ma bavil kratky/dlhy. a uplne najviac by ma bavilo urobit dve tri fušky nejake za mesiac, rozumej pracovat cca 100hodin a mat pici.
  25. 25
    Funkyshit91

29 ročný muž
    Bratislava

Pracujem 9-17:30, ráno chcem doma raňajkovať, to je hlavné...samozrejme ako pre koho...večer mám čas ešte do posilky alebo von...víkend voľno je fajn...takže dlhý krátky nemusim
  26. 26
    Palec223

28 ročný muž

robim od 8:00 do 16:00
  27. 27
    Annyejnji

22 ročné dievča

nerobim :(
  28. 29
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

jj podla mna je to dost v pohode cas aj ked radsej by som bola za 8:00-16:00 ked sa uz bavime o pevnej pracovnej dobe. Inac mam v praci flexibilnu a ta mi vyhovuje uplne najviac.
  29. 30
    Openmindedfreak

31 ročný muž

Ja mám teraz úplne zvláštny režim aký som nikdy predtým nemal, robím dvanástky a medzi každou mám 24 hodín voľno, víkendy voľné a vlastne mi aj celkom vyhovuje makať maximálne 168 hodín/mesiac... no pristál by som kľudne aj na 9 - 17 keďže neznášam ranné vstávanie (rozumej 5:00).
  30. 31
    Swamper

39 ročný ujo
    BA

Nie , lebo vrcholia špičky v BA ! Pozri štatistiky na waze Dokonca som aj loboval u zamestnávateľa za zmenu tohoto !!! JEBNUTÉHO !!! pracovného času ...
  31. 32
    R4ptor

26 ročný muž

robím 6:00-13:00 a nemenil by som
  32. 33
    Matthewp

24 ročný chalan

Pracoval som 7:30-21:00 cize na pohodu
  33. 34
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Áno , ale preferujem 12tky krátky dlhy týždeň.
  34. 35
    Kerrang

28 ročný muž

Určite áno, to je ešte veľmi prijateľná pracovná doba ...ja teraz končím doteraz, ale zas ja mám takú robotu, že ja to mávam variabilné, no zväčša dosť toho a to začínam ešte aj o 2 hodiny skôr ako ty ...pritom v zmluve by som mal končiť do 15:30, takže vidíš to..
  35. 36
    Kerrang

28 ročný muž

*ja tak končím teraz (som rýchlo písal a nedával pozor moc nad tým) :D
  36. 37
    Kerrang

28 ročný muž

@r4ptor to by mi vyhovovalo, aspoň by som si stihol dosť toho porobiť doma a za svetla
  37. 38
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

6:00 - 14:00 je najlepšie :D
  38. 39
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Ja robím od 10tej väčšinou a najviac mi to vyhovuje, keď sa ráno nemôžem dosť dlho vyspať, mám celý deň pokazený :/
  39. 40
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Ak by som nemala na výber, tak áno, ale ináč by som nechcela takú pracovnú dobu. Ideál by bol 6:00-14:00hod.
  40. 41
    Bebekex

27 ročná žena

@lenkaska1 ty mas aku dlhu obedovu? :D
  41. 42
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Nebola by som z toho happy lebo by sa mi zdali najlepšie hodiny obsadené prácou :D
    Buď skôr začať a skôr skončiť alebo krátky/dlhy alebo nejaky iny systém
  42. 43
    Lenkaska1

25 ročná žena
    Bratislava

@bebekex hodinovú neplatenú.. cize by som bola 9-18 alebo 8-17 :/ a ty? :D
  43. 44
    Desertdrift

21 ročný chalan
    Universe

@borovy to je logické
  44. 45
    Bebekex

27 ročná žena

@lenkaska1 no sak ale ja aj tak pracujem,tak nechapem ci ostatni nejedia alebo pracuju menej :D
  45. 46
    Lenkaska1

25 ročná žena
    Bratislava

@bebekex už som sa s tým stretla, že obed majú vramci pracovného času a reálne odrobia menej :D ale častokrát majú Skrátený pracovny týždeň 37,5h týždenne :D cize pol hodinu na obed vramci 9-17
  46. 47
    Lenkaska1

25 ročná žena
    Bratislava

@swamper práveže špička je na 8mu :D na 9 je to v pohode ešte
  47. 48
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

neviem vstat pred osmou bez toho aby som az do obeda nebola rozsekana a polomrtva, takze toto mi pride ako slusny kompromis vyspatia sa a moct po praci este nieco robit
  48. 49
    Swamper

39 ročný ujo
    BA

@lenkaska1 Lenka , láska :) ale mi sa bavíme o ceste do práce na deviatu ! To znamená , že normálny človek sa dostaví do zamestnania ešte pred deviatou Aby sa prezliekol , dal si v pohode kafe atď. atď No a samozrejme aj na samotnú prepravu potrebuješ nejaký čas , že ? :) Určite nejdeš z domu o deviatej na deviatu do roboty , či ? Rozumieš tomu trošku ? Nepochopila si zadanie ? Nevadí , stáva sa :D :D :D Som hnusný , ja víéééééém chi chi chi :) préééé pááááč ,),),)
  49. 50
    Majky538

25 ročný muž

pre mna ideal 6 - 14 alebo do 15, neskor koncit, uz z toho dna nic nemam este ak potrebujem nieco vybavit alebo nakup...
  50. 51
    Kubbox

24 ročný chalan

@lenuska175 o akú prácu sa jedná keďže si robila na zmeny a mala si meetingy ? nejaký VIP operátor výroby ? (hehe) (hehe)
  51. 52
    Kubbox

24 ročný chalan

ja som pracoval dva roky v 4 zmennej prevádzke hneď po škole lebo to tu bolo najviac platené mal som v čistom 1300-1600€ ale mal som to premyslené potreboval som zarobiť 10000€ na moje vybavenie pre ďalšiu prácu a zvyšok šlo na auto ako akontácia ktoré je dnes už vyplatené...ale musím povedať že už by som pre niekoho nerobil ...už len na seba lebo nieje nad to keď človek robí na svoj zadok a nie na druhý
  52. 53
    Kubbox

24 ročný chalan

A teraz pracujem viac menej iba kedy sa mi chce a mám pokoj, podľa mňa je nefér tlačiť niekoho do práce vtedy a vtedy keď a mu robiť vtedy a vtedy nechce, uvedomelý človek vie sám kedy chce robiť a kedy je produktívny.
    Natož v mojom okolí robí 95% ľudí na seba zvyšných 5% je zamestnaných niekde a tým nezávidím majú to ťažké
  53. 54
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

zvyčajne robím od 8 do 16, ale je to flexibilné, aby som bola v priemere 7,5 hod, niekedy som 6, niekedy aj 9 v práci
  54. 55
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

teraz robím 8:00 - 14:00 a som s tým v pohode, keby to mal byť na 8 hodín, tak radšej by som to prijala flexibilne a vybrať si či chcem ísť 8-16 alebo 9-17